AktualityPre deti

Mestský denný tábor detí

Centrum voľného času Spektrum pripravilo počas letných prázdnin denný tábor detí v dvoch turnusoch.

Ten prvý sa dnešným dňom chýli ku koncu ( 4.- 8. júla 2011). Rodičia, ktorí o letný tábor pre svoje ratolesti prejavili záujem, sa mohli plne venovať svojim pracovným povinnostiam v spokojnosti, že je o ne veľmi dobre postarané.

Vzhľadom k nepriaznivému počasiu v deň nástupu, boli usporiadatelia nútení improvizovať, pôvodne plánovaný program zmeniť a o deti sa postarať v rámci svojich možností vo vnútri centra. Deň vyplnili rôznymi pohybovými aktivitami, súťažami, hrami, v tanečnej sále a pri stolnom tenise. Deti mali možnosť posedieť v televíznej miestnosti pri rozprávkach, pracovať s počítačom a svoj dník ukončiť návštevou zlatomoraveckého kina. V stredu im bol už dopriaty slnečný výlet na Skýcov, spojený s opekačkou a návštevou Topolčianskeho zámku. Keďže deti majú nevyčerpateľný zdroj energie, bez problémov si ešte po návrate zahrali futbal, basketbal, a volejbal na asfaltovom ihrisku, ktoré je súčasťou Centra voľného času. Tretí táborový deň strávený v Arboréte Mlyňany bol opäť doplnený rôznymi hrami v rámci priestorov centra. Piatkovým celodenným výletom na kúpalisko do Chalmovej, sa pobyt pre 19 deti (7-13 rokov) zúčastnených prvého turnusu v Mestskom dennom tábore končí.

Od pondelku 11. júla nastúpia noví táborníci, na ktorých čakajú výlety do Zubrej obory v Topolčiankach, na hrad Hrušov, kúpalisko v Chalmovej a iný rovnako zaujímavý program.

Prehľad o činnostiach Centra voľného času „Spektrum“, aktuálne a bližšie informácie počas celého roka, získate na internetovej stránke www.cvczlatemoravce.meu.zoznam.sk.

„Na budúci rok milí rodičia, môže byť počas letných prázdnin rovnako dobre postarané i o Vaše deti.“

[nggallery id=109]

[hr]

-lr-

Buďte prvý, kto zahlasuje

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button