www.zlatemoravce.info

Pod horou v PENZIÓNE U DEDA si oddýchne telo i duša

V Osade Nemčeky, dva kilometre od obce Jedľové Kostoľany a 15 km od Zlatých Moraviec, sa v krásnom a príjemnom prostredí nachádza „PENZIÓN U DEDA“, ktorý svojim hosťom ponúka súkromie, maximálny relax a pohodu v prírode medzi horami. V jej okolí môžete bežne vidieť daniele, srnčiu zver a na svoje si v tomto hubárskom kraji prídu i milovníci turistiky.

Ubytovanie má kapacitu 25 lôžok a poskytuje možnosť spoločenského vyžitia, opekania, grilovania a kúpania v bazéne. Súčasťou chaty je wellness centrum, v ktorom si oddych vo vírivke a saune môže dopriať naraz päť ľudí.

V dvojpodlažnej chate je na prízemí veľká spoločenská miestnosť s barom a krbom, zariadená v štýle slovenských ľudových tradícii, v ktorej je možnosť usporiadania zábav i jubilejných osláv s kvalitným ozvučením. Miestnosť je prepojená s terasou, ktorá je v prípade nepriaznivého počasia celá zastrešená. Vonkajšie prostredie, ktoré je stále v štádiu zveľaďovania, tvorí rozľahlý trávnatý pozemok s jazierkom, vodopádom a ihriskom stvoreným na minifutbal. Pre tých, ktorí majú radi adrenalín, je k dispozícii motorová štvorkolka a zmerať sily si medzi sebou môžete aj pri pinpongu.

V prípade záujmu o ubytovanie v tomto vidieckom domčeku si zaplatíte 10 € za noc v izbe bez vlastného sociálneho zariadenia a 15 € za noc v apartmáne s kúpeľňou. Všetky izby sú vybavené televízorom.

Možný je prenájom aj celej chaty. Do dvadsať ľudí si zaplatí 280 € za noc a za každú ďalšiu osobu navyše sa pripláca 10 €.

Za deti do 6 rokov sa neplatí. Drevo na kúrenie v prípade potreby zabezpečuje prenajímateľ.

Chata u deda ponúka pokoj i kľud a zároveň zábavu podľa vašich predstáv v prostredí, kde nikoho nerušíte a nie ste nikým rušení.

Ceny za prenájom sú vecou dohody s majiteľom. Bližšie informácie získate na telefónnom čísle: 0905 583 129.

Facebook: Penzión u Deda

Ľubomíra Rosinská

Neprehliadnite

LIVE prenos z pokračovania 12. MsZ v Zlatých Moravciach

Pokračovanie 12. zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach sa uskutoční dňa 02. júla 2020 (štvrtok) o 16.00 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.