Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / Staviate dom? Potrebujete novú strechu?

Staviate dom? Potrebujete novú strechu?

Staviate dom? Potrebujete novú strechu? V tom prípade je pár nasledovných riadkov určených Vám.

Firma Kofus Trade, s.r.o. sa už 26 rokov zaoberá spracovaním dreva na stavebné, nábytkárske a palivové účely. Spracovávame ihličnatú a dubovú guľatinu vo vlastnej prevádzke v Machulinciach Drevo pílime uhlovými dvojkotúčovými pílami, aby sme zabezpečili presný a hladký rez.

Aktuálne máme skladom stavebné rezivo na krovy a strechy: hrady, krokvy, laty, fošne, dosky pripravené na okamžitý odber, ktoré aj moríme vo veľkoobjemovej vani.

Ďalej vyrábame euro palety za bezkonkurenčné ceny hlavne pre veľkoodberateľov v kamiónových množstvách. Pre dopravný priemysel vyrábame železničné dubové podvaly, ktoré vyvážame do Českej republiky a do Poľska.

Ponuka

Ponúkame Vám individuálny prístup pri kompletnej realizácií novej strechy, opravy starých striech, výmenu krytiny a samozrejme aj montáž okapového systému zn.Zambelli. U nás máte na výber zo širokej škály výrobcov: kvalitnú betónovú krytinu Benders zo Švédska, cenovo výhodnú krytinu Besk z Českej republiky, ale aj známe renomované značky ako Tondach alebo Terran. Z farebných škál, ktoré sú v ponuke si vyberiete presne takú farbu, aby sa strecha naozaj stala korunou krásy Vášho domu.

Pre bližšie informácie volajte na tel.: 0905 366 391. Nájdete nás v priemyselnom areály medzi Machulincami a Topoľčiankami a samozrejme na internete.

www.strechykofus.sk

www.morenerezivo.sk

www.toprezivo.sk

www.palety123.sk

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

V Beladiciach otvorili moderné športovo-tréningové fitness centrum IronBull Gym.

  Zakladateľom tohto projektu je prezident klubu Ironbull Nitra a IRP Slovakia Jozef Kopálek 2 …

Pridaj komentár