Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / Pozemok v strede mesta je NA PREDAJ

Pozemok v strede mesta je NA PREDAJ

Firma Drevosky s.r.o. už v dnešnej dobe vlastní pozemky o výmere 2 122m², realizácia NOVEJ TRŽNICE  by bola možná po odkúpení mestského pozemku vo výmere cca 220 m², ktoré chcela odkúpiť za trhovú cenu schválenú Mestským zastupiteľstvom.

Mesto pozemky ani po dnešnom zastupiteľstve nepredalo a firma DREVOSKY preto oznamuje všetkým záujemcom že pozemok ktorý vlastní je NA PREDAJ.
Bližšie informácie o cenne dostanete na e-mail adrese drevoskysro@gmail.com 

AUDIO K BODU PROGRAMU

 

Nový vizuál “starej požiarnej zbrojnice”

Neprehliadnite

Tekvičková párty v ZŠ Robotnícka

Tekvica v dobrej nálade, vyvaľuje svoje telo v záhrade. Zvedavé pohľady priláka, keď zmení sa na strašiaka. …

2 komentáre

  1. V tých Moravciach nebude nikdy dobre. Buď majú naprd primátora, alebo majú naprd poslanecký zbor, ale väčšinou, aj tak ako teraz, majú naprd primátora aj poslanecký zbor. V strede mesta majú brazílsky slum s búdami a nie sú schopní s tým nič urobiť. Nuž a za aktuálnej zostavy a ich neschopnosti sa tam ani nič nepohne. A s tým, že väčšinu pozemkov pod tržnicou mesto ani nevlastní je to úplne zabité.

  2. Z uverejnených podkladov vidno, že navrhovaná tržnica (či skôr „tržnička“) by kapacitou vôbec nepokryla požiadavky súčasného (aj keď nepekného) trhoviska. Väčšinu plochy v návrhu zaberajú parkoviská. Návrh by sa dal ešte skultúrniť mestským mobiliárom a zeleňou, ktorá chýba nielen tu, ale na mnohých miestach v meste.
    Otázne však je, prečo investor zareagoval tak spätne, keď výstavbu bytového domu by mohol realizovať aj s tými pozemkami, ktoré má a podľa mojich skúseností a odhadu, by to mal aj finančne výhodné…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.