AktualityZM blog

Pridaj sa k nášmu turistickému oddielu, využi benefity a celoročné poistenie do hôr!

Turisti, turistky a turistčatá, máme tu začiatok nového roka v ktorom nás čaká množstvo zaujímavých akcií. Snáď sa Vám spoločné stretnutia páčili a boli ste s nimi spokojní, a to aj napriek komplikáciám v súvislosti s pandémiou.

V tomto roku máme veľké plány, o ktorých Vás bude informovať, dúfajme, že ich už nič neprekazí. Čoskoro predstavíme plán podujatí na rok 2022. Ak sa budete chcieť pridať do našich radov, neváhajte. Stačí kontaktovať nášho pána predsedu, dvere majú všetci otvorené.

Čo je potrebné urobiť, aby ste sa stali členmi KST Zlaté Moravce?

Odpoveď je veľmi jednoduchá, stačí ak vyplníte prihlášku, ktorú odošlete predsedovi KST Zlaté Moravce (Tibor Hučka – email: huckovi@centrum.sk) a následne zaplatiť členský (5 €, 7 € alebo 15 v závislosti od vekovej kategórie €).

K prihláške je potrebné priložiť aj fotografiu (2,5 x 3,5 cm), ktorá sa nalepí na členský preukaz. Po zaplatení príspevku za aktuálny rok, dostanete členskú známku, ktorú si nalepíte na členský preukaz.

Prihlášku je možné stiahnuť na: https://www.kst.sk/…/39-tlaciva-kst-vratane-objednavok

Členské známky pre rok 2022 si môžete objednať a zaplatiť do 15. februára 2022!

Jednou z výhod členstva v KST je aj celoročné poistenie, ktoré zahŕňa: poistenie nákladov na technickú pomoc pri záchrannej akcii (zásah HS), poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škody, úrazové poistenie. Poistenie je platné len na území SR, poistná doba od 1.4.2021 do 30.3.2022. Poistenie sa vzťahuje na akúkoľvek činnosť vrátane rekreačných športov (mimo rizikových), nevzťahuje sa na manuálnu prácu.

Aby sme nezabudli, ešte by sme Vám chceli predstaviť našu novú web stránku: www.kstzlatemoravce.sk na ktorej budeme prezentovať naše klubové aktivity. Zároveň nás môžete sledovať na fb: https://www.facebook.com/kstzlatemoravce/ alebo na insta: https://www.instagram.com/kstzlatemoravce/

autor článku: Michal Cimmermann,
člen Klubu slovenských Turistov Zlaté Moravce


Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button