Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Horoskop na týždeň
foto: kfetele.ro

Horoskop na týždeň

Horoskop na týždeň

18. 09. – 24. 09. 2017

BARAN (21.03. – 20.04.)

Dni v tomto týždni budú k vám v každom smere veľkorysé. Znamená to, že všetko sa vám bude dariť a vychádzať minimálne v medziach vašich predstáv a aj keď narazíte na prekážky, v konečnom dôsledku to vypáli tak, ako má. V práci sa dočkáte zadosťučinenia, ktoré vám dlhší čas už chýbalo. Láska sa u vás spája s pocitmi šťastia, avšak pokúste sa nájsť šťastie aj v samote, potom príde opätovanie lásky a aj jej samotné naplnenie. Akési balansovanie medzi plusmi a mínusmi, dobrom a zlom, sa u vás začne vyvažovať smerom k vyššie spomínanému šťastiu. Zdravie – oblasť 2. čakry, srdce.

        

BÝK (21.04. – 21.05.)

Za krátky čas toho chcete postíhať veľmi veľa, náhlite sa, beháte, vybavujete, no napriek tomu by ste pristali, keby mal deň viac hodín. Netlačte na seba a nezabúdajte sa aj pozastaviť a spraviť si trochu voľného času, aj keď na úkor, napríklad, domácich prác, ktoré počkať môžu. Keď sa prestanete naháňať a zároveň poprosíte anjelov, aby ste všetko stihli, pôjde to, vyskúšajte to. V práci sa vyskytnú nejaké maličké zauzlenia s dochádzaním (pokazené auto, zrušenie, či preloženie spoja a pod.), ktoré sa rýchlo vyriešia. V súkromí a v partnerstvách sa správne naladíte na rovnakú vlnu. Zdravie – žalúdok, virózy.

                 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Aj keď sa neradi rozhodujete, prídu chvíle, v ktorých sa budete musieť rozhodovať rýchlo. Ukážte sebe aj ostatným, ako si za svojím stojíte a to bez potreby obhajovania, prečo práve tá, či oná voľba. Sebakritickosť je na mieste, no pozor na tenkú hranicu, ktorá môže viesť k akémusi sebaponižovaniu. Pozor, aby ste tam neskĺzavali, neporovnávajte sa s inými, každý z nás je jedinečný. V práci sa vám dariť bude a dokonca si správne v určitých situáciách zachováte chladnú hlavu. V láske siahnete po dohode a po obe strany potešujúcich kompromisoch. Zdravie – chrbtica v oblasti hrude, lopatky. 

RAK (22.06. – 22.07.)

Okolitý zhon pre vás akoby zastal, budete intenzívne vnímať seba a každý svoj vnem, pocit, či postoj. Precitáte vo svojom vlastnom JA a to aj s kladnými i zápornými stránkami. Ste v procese prijímania sa, čo je veľmi dobré. Sprievodnými javmi môžu byť slzy, vzdor, hnev, no toto všetko sa vyplaví a vám sa príjemne uľaví. V práci a súkromí si dajte pozor na odrážanie nálad, ktoré niektorí pochopiť nemusia a iní zasa nechcú. K plnému precíteniu lásky v partnerstve sa pracovaním na sebe každý deň blížite viac a viac. Nepodceňujte svoju intuíciu. Zdravie – podpora ženskosti, mužskosti, svalové bolesti.

                     

LEV (23.07. – 23.08.)

Je potrebné, aby ste rozlišovali, kde správne použiť svoje dva postoje a síce postoj dospelého človeka a postoj „ješitného“ dieťaťa. Napriek tomu, že sa do popredia bude drať práve vaše hravejšie a odľahčenejšie Ja, bude viac potrebné uskutočňovať „dospelácke“ rozhodnutia a pomenúvať veci pravým menom bez prikrášľovania. V práci sa viacero ľudí inštinktívne nakloní na vašu stranu. V oblasti lásky sa stretnete s novými pocitmi, ktoré vám pripomenú, že láska je záležitosť vznešená, no zároveň krehká. Vo všeobecnosti sa sem-tam nezabúdajte pri chôdzi zložitejším terénom pozrieť aj pod nohy – celková obozretnosť. Zdravie – hybnosť, pružnosť.

              

PANNA (24.08. – 23.09.)

Všetko sa bude točiť okolo vzťahov, nielen medziľudských, ale aj priamo partnerských. Nezodpovedané otázky nájdu svoje odpovede, na základe ktorých si budete vedieť mnohé vysvetliť a doriešiť. Rovnako aj naštrbené záležitosti sa vyriešia, či už spôsobom oddelenia alebo zocelenia. V práci sa upokojíte a budete svoje výkony podávať bez stresu, strachu, či prípadného vám nelahodiaceho chaosu. Konkrétne oblasť lásky prinesie viacero príjemných prekvapení a naznačím vám, že ste na ceste, aby ste svoje city sami pred sebou priznali v ich plnej miere, čo je skvelým začiatkom k prijatiu toho, čo vám v skutočnosti patrí. Zdravie – oblasť hlavy („boj“ rozumu, veľké množstvo víriacich myšlienok a pod.)  

                        

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše celkové reakcie na vonkajšie podnety budú veľmi rýchle, niekedy až odvážne, no zakaždým padnú na úrodnú pôdu. Slovná obhajoba už nebude potrebná, za vás budú rozprávať vaše činy i konanie. Našli ste miesto, svoju polohu, ktorá vám vyhovuje a nateraz nijaké životné zmeny nepotrebujete, preto ich ani priťahovať nebudete. V práci si budete svojimi krokmi istí, čo vám prinesie rôzne formy úspešnosti, tie vás nakopnú a ukážu vám, ako ste v tom, čomu sa venujete, dobrí. V láske planúci plameň podporíte obaja, vy a aj vaša „polovička“ presne viete, aké polienka sú k prikladaniu najvhodnejšie. Zdravie – pozor na studené nápoje a chlad.

           

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V podstate si to nebudete vedieť ani odôvodniť, ale ocitnete sa v pozícii stáleho strehu, akoby ste očakávali nejaké útoky, vaša „našponovanosť“ a nervozita budú v niektorých momentoch natoľko silné, že môžu zasiahnuť aj tam, kde všetko funguje. Pokúste sa preto tieto prejavy zmierniť s tým, že sa spoľahnete na svoju intuíciu, ktorá vás na možné riziko upozorní. V práci budete konať predvídavo a v láske sa pokúsite tomuto citu odovzdať sa. Jednotlivými dňami budete kráčať isto a sebavedomo, čo môže podporiť u niektorých žiarlivosť, nevšímajte si ju a už vôbec sa tým nezaoberajte, ako sa ľudovo hovorí, len si pomyslite svoje. Zdravie – oblasť 5. čakry. 

               

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stále sa istým spôsobom poháňate k lepším výkonom, k rýchlejšiemu napredovaniu a k tomu, aby ste vo svojom ponímaní boli lepším človekom. Ste na seba nároční a cez rovnaké okuliare pozeráte aj na tých ostatných, čo začne medzi vami a ľuďmi ako takými vytvárať určitú priepasť a vy dobre viete, že ju môžete znovu zaceliť iba vy. V práci si zvolíte vlastné tempo, v rámci ktorého si zadelíte priority riešenia toho, či onoho. Vo vzťahu nie je váš partner súperom, majte to na pamäti, dajme tomu, že čisto z preventívneho hľadiska. Vo všeobecnosti posilňujte svoje ženské a muži mužské stránky. Zdravie – zuby a 1. čakra.

   

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Všetci vieme, že ste istým spôsobom hrdými osobami, no pozor, aby vaša hrdosť neprerástla isté hranice, za ktorými vám už budú dávať prívlastky „náfuka“ alebo „chválenkár/ka“. Je skvelé, že si samých seba vážite, čo by sa iní od vás mohli len učiť, no rovnako je potrebné aj v tomto smere udržiavať potrebnú rovnováhu. V práci zachytávajte všetky dôležité správy a tiež všetky komunikačné pre vás dostupné a na prácu naviazané kanály majte pod kontrolou. Dobre počúvajte, čím sa vyhnete menším, no ľudským „pochybeniam“. Vo vzťahoch prebijete komunikačné bariéry láskyplnými prejavmi. Neha sa v láske rovná závlahe. Zdravie – oblasť pásu.

            

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Stálym riešením financií, či už formou analyzovania, prepočítavania a hnevania sa, si nepomôžete, tak sa trošku v tomto smere stlmte. Panika plodí obavy, obavy plodia strach a strach blokuje energie, ktoré by vám mohli priniesť nejaké riešenia alebo samotné peniaze. V práci sa venujte tomu, čo máte a nie nejakým zákulisným povedačkám, ktorých nie ste súčasťou a ani svojou účasťou nie ste nijako zainteresovaní. Pokiaľ si na pracovisku niečím nebudete istí, overte alebo skontrolujte to. V láske sú na mieste aj ústupky, tak sa o ne občas pokúste.  Spacifikujte strach ľúbiť a byť ľúbení. Zdravie – pohyb, dýchanie.

              

RYBY (20.02. – 20.03.)

Z každej strany budete cítiť oporu a istotu, čo vám umožní dopriať si trochu pokoja, výdychu a stlmenia sa. Každý deň vás naučí niečomu novému alebo si osvojíte nové pocity súvisiace s konkrétnymi situáciami. Áno, stávate sa odolnejšími a to aj vďaka tomu, ako jednotlivé veci správnym spôsobom chápete a vnímate. Viac času si nájdete na nedokončené domáce práce a aj na najbližších. V práci stavíte na všetko, čo vám je vlastné a tak sa akýchsi pokusov a noviniek nateraz vzdáte. V partnerstve sa budete cítiť komfortne a pre partnera dôležito, čo bude prameniť z daných vyznaní, či náznakov.  Zdravie – oblasť 4. čakry, kolená. 

                   

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Odoberať informačný leták

Vybrať zoznam(y):

Horoskop na rok 2017

Bannerová reklama

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár