Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Horoskop na týždeň
foto: kfetele.ro

Horoskop na týždeň

Horoskop na týždeň

24. 04. – 30. 04. 2017

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Dostali ste sa do životnej situácie, v ktorej si presne podľa priania sami dirigujete a velíte, obrazne povedané, svoju loď, kde si vyberáte aj smer, ktorým sa budete uberať. Všetko je v poriadku, len si dajte pozor, aby ste pre svoj rozmar nenarazili na plytčinu a tento vytúžený pocit slobody sa razom rozplynie ako ranná hmla. V tomto týždni buďte predvídaví, opatrní a v ničom neriskujte. Pracovné záležitosti budú o niečo náročnejšie a chaotickejšie. Vo vzťahoch sa budete musieť práve vy o čosi viac presadiť. Zdravie – oblasť 3. čakry.

BÝK (21.04. – 21.05.)

Do každého dňa pokojne vneste viac fantázie a farieb, konzervatívnosť nie je totiž žiaduca úplne vždy a všade, takže sem-tam si môžete dopriať aj menší úlet, hlavne v spoločnosti blízkych ľudí, kde si „škrobenú“ košeľu, či blúzku môžete odložiť bokom a vymeniť za niečo pohodlné. V práci budete napredovať plynule a v tempe, ktoré vám bude veľmi vyhovovať, preto sa ho snažte udržať si. Vzťahy trošičku „okoreňte“, inak skĺznete do stavu bez chuti a výrazu, kde sa otvorí priestor pre trápenie. Nezadaní by mali do flirtovania vniesť viac dospelejšieho prejavu. Zdravie – oslabenejšia spodná polovica tela.

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Bude sa vám zdať, že záležitosti nevychádzajú podľa plánu, no možno práve tak to má byť. Verte trochu osudu a tomu, kam a akým spôsobom vás smeruje. V týchto dňoch si neklaďte podmienky a sľuby, ktoré nedokážete, či už z hľadiska obsahu alebo časového horizontu, naplniť, predídete tým viacerým sklamaniam. Dni sa vám budú niesť v znamení neutrality, ktorá bude vyhovujúca. V práci sa neobviňujte za chyby iných a už vôbec sa nepodceňujte, sypanie popola na hlavu nie je nutné. Vo vzťahoch majte pod kontrolou vyslovené slová. Zdravie – oblasť 1. čakry.

RAK (22.06. – 22.07.)

Do popredia sa bude každému Rakovi drať dominantnejšia stránka, ktorá vám môže ako pomôcť, tak aj spraviť neplechu, preto buďte viac intuitívni, všímaví a vnímaví, narábajte so svojimi myšlienkami, slovami a danosťami uvážlivo. V práci zaujmete nielen svojimi výkonmi a prínosom, ale aj osobnosťou, ktorá bude pre okolie priam očarujúca. Vychutnajte si všade číhajúcu príjemnú pozornosť. Vo vzťahoch sa prehĺbi spoločný cit a vy ovládnete všetky svoje povahové črty, ktoré vzťah nechtiac a nevedome „nabúravajú“ (žiarlivosť, vzťahovačnosť a pod.). Zdravie – chrbtica, ramená.

LEV (23.07. – 23.08.)

Vysadli ste do sedla, vďaka čomu ovládnete každú situáciu, vrátane tých ošemetných, v ktorých sa ocitnete. Ste pánmi danej chvíle, tak si môžete podľa svojich predstáv aj trochu „zadirigovať“. Rozhodnejší sa stanete pri rozhodovaní a v komunikácii so seberovnými alebo silnejšími osobnosťami. V práci sa snažte čo najrýchlejšie spracovávať novinky a aplikovať ich do reality, čím dosiahnete pred ostatnými značný predstih a tým pádom väčší priestor na voľno, či oddych. Vzťahy vám prinesú nejeden zvrat, prekvapenie bude na mieste. Zdravie – kosti, kĺby.

PANNA (24.08. – 23.09.)

Netlačte na pílu a nevnucujte iným svoje oklieštené názory, inak si spravíte z niektorých ľudí na určitý čas sokov, či nepriateľov. Váš egoistický prejav vám môže v týchto dňoch priniesť veľa nepríjemností, preto sa nalaďte v rámci prevencie na vlnu empatie a ľudskosti. V práci si zabojujete s menšími prekážkami, ktoré vás po ich zvládnutí iba utvrdia vo fakte, že ste v tom, čo robíte, dobrí a vie to aj vaše okolie. Nedajte sa znechutiť ani zastrašiť prípadnou konkurenciou, či kolegami. Vo vzťahoch neriskujte a nezahrávajte sa. Zdravie – menšie úrazy (škrabance, modriny a pod.).

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Mali by ste viac počúvať svoje telo, vaše zdravie a teda samotnú telesnú schránku, ktorú svojím spôsobom zanedbávate. Zahŕňame do toho, samozrejme, aj duchovný svet, ktorý je potrebné stále „vyživovať“. Takže, ešte raz sa zamyslite nad prioritami a trošku buďte voči sebe na týchto pár dní sebeckými, doprajte si telesnú aj duchovnú „výživu“ podľa osobného gusta (masáž, očista, meditácia a pod.). V práci pozor na zákernosť falošných ľudí, ktorých vycítite. Vzťahy vám prinesú nové zistenia o sebe, ktoré v dobrom slova zmysle prekvapia a ktoré môžete ďalej úročiť. Zdravie – oblasť 7. čakry.

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nič z toho, čo vám bude naložené, neberte príliš osobne a vážne, obrňte sa potrebným nadhľadom, ktorý vás uchráni pred emocionálnym výbuchom, či zosypaním sa. Pokiaľ nejde o vaše zdravie, nejde o nič a tak nasaďte úsmev a uvedomte si, že váš potenciál nikto neohrozí, ani nenaštrbí. V práci nezanedbajte dôležité stretnutia a pozor pri manipulácii s údajmi, ktoré by sa vám mohli popliesť. Nič hrozné by sa síce nestalo, iba by ste v práci museli tráviť v rámci opráv viac času. Vzťahy vám prinesú nový pohľad na vás ako pár, ale aj na silu a základ citov, ktoré spolu zdieľate. Nezadaní, nevtierajte sa objektu svojej túžby za každú cenu. Zdravie – tlak, hlava, vyvážená strava.

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vnútorná radosť vás bude sprevádzať na každom kroku, v podstate prišiel týždeň, kde sa vám bude dariť vo všetkom a všade. Krásne a ukážkovo sa popasujete aj s prípadnými výzvami, ktoré vám hodí „do pľacu“ práve rodina, v rámci riešenia určitých situácií. Vaše fluidum strhne k dobrej nálade viacerých ľudí, pre ktorých to bude osviežujúcim prínosom. V práci príliš nesnívajte s otvorenými očami, aby ste kvalitne stíhali všetko, čo máte v náplni svojich povinností. V láske narazíte na motýle v brušku a svoju silnú a podporenú sexualitu. Zdravie – alergické reakcie, povrchové pocity svrbenia a pálenia.

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Budete obdarení poriadnou dávkou energie, vaša aktívnosť bude ohurujúca, nikde dlho neobsedíte a budete mať potrebu stále niečo robiť alebo niekde byť. Neposednosť skrotíte náhľadom do svojho vnútorného Ja, kde by ste si mohli trošku poupratovať. V rámci tejto vnútornej očisty vyhrabete aj zopár zistení, čiže informácií, s ktorými môžete rátať aj do budúcna. Ste odolnejší a silnejší, ako ste si doteraz mysleli a toto zistenie vás príjemne upokojí. V práci bude všetko klapať bezproblémovo a čas bude ubiehať o čosi rýchlejšie. Láska je aj o dávaní, nielen o prijímaní. Zdravie – oblasť hrude, zrak.

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vaša nálada bude skvelá a priateľská. Ľudia, ktorými budete obklopení, vám radi poradia a pomôžu. Udržiavajte si tieto vzácne priateľstvá a putá, ktoré vám iní len ticho závidia. Je totiž krásne mať okrem fungujúcej a „klapajúcej“ rodiny aj tú druhú, tvorenú fantastickými ľuďmi, nazývanými priatelia. Týždeň vám prinesie istoty, radosť, pohodu, pocit naplnenia a pocit, že ste pre iných dôležití a potrební. V práci zachránite jednu sprvu čierno vyzerajúcu situáciu, čím sa stanete v očiach zainteresovaných malým hrdinom. V partnerstvách sa nájdete v rovine pokoja a príjemných rozhovorov. Zdravie – pokožka, vyrážky.

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša vnútorná sila rastie, čo cítite na svojej neochvejnosti a nebojácnosti. Ste viac rešpektovaní a počúvaní a to vás bude ťahať vpred nielen v súkromí, ale aj v práci, kde ste istý čas pociťovali akúsi menšiu stagnáciu. Niektorí z vás sa dokonca stretnú s ponukou na novú prácu alebo zaujímavé privyrobenie si. Zabojujte si s prípadným súdením iných, nie je to pekné a zároveň vás to sťahuje do roviny klebetenia, čo vás výraznejšie hodí späť a aj oslabí. Ak to bude možné, pomôžte slabším radou, pohladením alebo úsmevom. Vo vzťahoch sa stretnete s krásnymi vyznaniami, pričom vás prípadné problémy iba zomknú. Zdravie – oblasť 5. čakry.

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Odoberať informačný leták

Vybrať zoznam(y):

Horoskop na rok 2017

Bannerová reklama

Komentáre

komentárov

Pridaj komentár