Horoskop na mesiac

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Nové horoskopy bude pre vás pripravovať každý mesiac Yaya

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/
Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com

Horoskop na máj 2023 – Yaya

 

Mesiac Máj patrí ešte do jarného obdobia. Ak na sebe zapracujete, dokážete jasnejšie myslieť, uzdravíte svoje srdce, ktoré je teraz najviac ohrozené a stanete sa silnejšími. Odbúrate jarnú únavu a objavíte v sebe viac pozitívnosti a lásky.

     Úžasnú atmosféru vytvoria krásne a slnečné dni. Ak sa zameriate na prítomnosť a nie na nedostatky, dokážete si tým zlepšiť aj finančnú situáciu.

     V máji nás čaká spln 5.5.o 19.34 LČ a bude v znamení škorpióna. Pri tomto splne si treba uvedomiť, že sme zmietame v pavučine rôznych emócií.

      Nemá zmysel zaoberať sa starosťami. Vo vzduchu sa objaví aj veľa nie veľmi pozitívneho. Vnímajte to ako znamenie, že sa treba dištancovať od všetkého, čo sa javí ako toxické aj vzťahy aj negatívne emócie napríklad hnev.

     Vhodný čas je aj na rôzne magické rituály a aktivity. Tento spln má na to priaznivú konšteláciu.

       Nov bude v býkovi a to 19.5.o 17.53 LČ. Ujasnite si, čo je dôležité a to zabráni stresu. Nastoliť rovnováhu a získať pokoj je veľmi dôležité.

     Urobte si čas na seba a na to, čo vám urobí radosť. Dovoľte si niečo, po čom už dlhšie túžite.

     Pokiaľ ste sa v niečom dlhšiu dobu brodili, tak vydržte, lebo už chýba len krôčik k vyriešeniu. Nevzdávajte sa.

     Nov je čas, kedy staré môžete nahradiť novým. Je to čas zmien.

     Na zvýšenie vašej prosperity, stačí naplno využiť váš potenciál a schopnosti.

      V tomto na mesiaci Býka striedajú Blíženci. Býk sa spája so živlom zem. Ovplyvňuje krk, mandle, čuch, chuť, zátylok a ramená.

    Otužovať sa dá aj prechádzkami. Dýchajte pri tom nosom. Sliznica nosa nielenže zachytáva nečistoty, ničí mikróby, ale dýchaný vzduch zohrieva a zvlhčuje.

     Blíženci sa spájajú so živlom vzduch. Vplývajú na priedušky, pľúca, dýchanie, ramená a ruky.

     Na procese dýchania sa podieľajú aj obliečky a to tak, že obličky regulujú nádych a pľúca výdych. Preto môžete pocítiť pri nádychu  pichnutie v obličkách.

      Objatie, pohladenie a dotyky je niekedy to, čo najviac potrebujete. Je to liečivé a nič vás to nestojí, pokiaľ to urobíte úprimne a s láskou. Tak sa o to podeľte s ľuďmi, ktorí za to stoja

     Pre naše telo nastáva 31.mája biologické leto. Citlivejšie sú tenké črevo a srdce.

 

Býk (21.4. – 20.5.)

 

 V prvej dekáde budete potrebovať viac sily a odvahy, aby ste nastolili rovnováhu a zabezpečili zázemie a harmóniu nielen v rodine.

       V práci prežijete napätie, no pokiaľ preberiete na seba úlohu mediátora, tak sa to napätie podarí eliminovať a nevznikne z toho konflikt.

      Pokoj vo vzťahu naruší fyzická príťažlivosť a spôsobí zatmenie zmyslov. Po prebudení z tohto ošiaľu, uvidíte spúšť, čo vyrobilo vaše bezhlavé konanie.

      Ak máte fungujúci vzťah, tak aj na ten sa môžu zniesť mraky v podobe rodičov, či iných neprajníkov, ktorí sa ho budú snažiť zničiť.

        Ak sa vám podarí nedať sa ovládať, dosiahnuť rovnováhu a vrátiť sa do svojho stredu, tak pocítite výrazné zlepšenie zdravotného stavu.

       V druhej dekáde máte dostatok vitality na to, aby ste si uvedomili, že okolo vás je nekonečné množstvo možností, ktoré môžete využiť. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a môžete začať hoci aj odznova. Stačí si len postaviť cieľ a k nemu vedú rôzne cesty. Nezabudnite, že aj cesta je cieľ.

     V tomto období je čas na novú lásku, alebo na užívanie si života.

      Ak sa rozhodnete vzdať sa stresu a viac sa starať o svoje zdravie, tak aj krvný obeh bude fungovať tak, ako má.

       V záverečnej dekáde pocítite túžbu po zdokonaľovaní sa, alebo seba rozvoji. Môžete sa kedykoľvek naučiť niečo nové, ale aj zdokonaliť svoje zručnosti.

     Máte množstvo kreatívnych nápadov, ktoré začnite realizovať a potom vám nuda a depresia nehrozí.

     Hroziť môžu dobré obchody a výhra.

      Pri oslavách si dajte pozor, aby ste to neprehnali.

Pri sedení na takýchto akciách, si dávajte pozor na močové cesty a obličky. Hrozí zápal.

 

 Blíženci (21.5 – 20.6.)

 

V prvej dekáde môžete mať všetko, po čom túžite, pokiaľ sa vyhnete depresii a stagnácii. Je načase pozrieť sa ďalej ako pod nohy a vytýčiť si väčšie ciele.

     Vyhnite sa hádkam a jasne definujte svoje názory. Predídete tak nedorozumeniam, ktoré by sa dlho riešili.

     Buďte otvorení a diskutujte o svojich názoroch. Ak sa vám nepáči niečo v práci, alebo vo vzťahu, ak je načase opustiť toxické prostredie. Máte vhodný čas na riešenie hmotných záležitostí, ako bývanie kúpiť, alebo predať nehnuteľnosť. Môžete si zastabilizovať svoje financie, alebo využiť svoj potenciál a príležitosti. Dá sa odraziť aj v novom odbore.

     Objavia sa chronické stavy. Pri preťažení sa ozve aj nervový systém.

      V druhej dekáde budete potrebovať viac úsilia a energie aj na rutinné činnosti. Pocit únavy sa dostaví v najnevhodnejšom čase. Práca sa kopí a vy sa neviete prinútiť, aby ste to zvládli.

      Uvedomte si, že nie ste stroj. Radšej si oddýchnite. Niekedy stačí zastaviť sa na 20 minút a práca vám pôjde viac od ruky, ako keď sa budete premáhať. Potešiť sa môžete z výhry a rodinnej pohody, pokiaľ rodine a vesmíru nenastavíte zamračenú tvár.

     Aj váš zdravotný stav sa zlepší, ak si dáte pozor na močové ústrojenstvo.

     V záverečnej dekáde sa nezaoberajte bojom s okolím, ale načúvajte. Všetky názory a dobre mienené rady vám môžu pomôcť. Kategorickým odmietaním si môžete len uškodiť.

      Teraz je vhodný čas na učenie a získavanie nových informácií, zdokonaľovaní sa v rôznych činnostiach. Rovnako dôležité je aj relaxovať a radšej si zobrať voľno, ako sa zničiť. Zostanete bez energie a tým si nepomôžete. Vyčerpať sa dá aj flirtom, ktorý budete zatĺkať.

      Ak si nebudete namáhať ruky a ramená, tak sa nič závažné neudeje.

Rak (21.6. – 22.7.)

    V prvej dekáde máte dôvod k radosti. Nastávajú zmeny k lepšiemu. Spokojnosť a radosť vám bude robiť to, že všetko vám vychádza podľa vašich predstáv.

     Používajte svoju intuíciu. Spoľahlivo vás upozorní, keď nie je niečo v poriadku.Buďte trpezliví a svoje projekty, či nápady si nechajte pre seba. Môže sa stať, že na vašej kreativite a úsilí sa priživí niekto iný.

     Máte dostatok inteligencie, aby ste videli a získali širší prehľad. Na všetky situácie sa dá pozerať s nadhľadom. Potom sa dostanete k viacerým možnostiam a jednoduchším riešeniam.

     Nenakladajte si na seba priveľa a nebude vás bolieť chrbát. Vaše zdravie pocítite formou zlepšenia.

     V druhej dekáde máte vhodný čas na vybavovanie úradných a právnych záležitostí. Všetko sa vyrieši vo váš prospech. Robte len do výšky svojho platu a vyhnete sa sklamaniu.

     Nie je na škodu naučiť sa niečo nové. Prichádzajú informácie s rôznymi ponukami a možnosťami. Ak sa už objavia problémy a prekážky, majú krátkodobý charakter. Preto nie je nutné sa nimi dlho zaoberať a rozpitvávať ich. Ďalšie sklamanie vo vás vyvolá nespoľahlivosť. To vás dokáže vytočiť.

     

Hrozia rôzne zápaly dýchacích ciest. Pokiaľ sa cítite dlhodobejšie unavení, dajte si vyšetriť štítnu žľazu.

     

V záverečnej dekáde pocítite istotu v súčasnej práci. To vám otvára možnosť na kariérny postup a zvyšovanie si kvalifikácie. Pracujte na sebe. Aj ostatné odvetvia vášho života naberajú pozitívny smer. Nezabúdajte riešiť priority a vyhnete sa stresu. Svoje povinnosti berte zodpovedne a vyhnete sa nedorozumeniam. Pokiaľ ich delegujete na iných,je potrebné dozrieť a korigovať výsledky.

     Pokiaľ budete veľmi kričať odrazí sa to na hrdle a hlasivkách.

 Lev (23.7. – 22.8.)

    V prvej dekáde sa staré stáva minulosťou a práve teraz sa začína nová epocha. Budete môcť voľne dýchať. Odvážte sa a urobte krok vpred.

     Váš vzťah sa oživí, alebo sa ocitnete v perspektívnom spojení. Všetky aktivity naberú pozitívne vibrácie.

     To sa týka aj financií. Výrazne si polepšíte. Samozrejme vždy sa to dá niečím pokaziť. Tento krát je to vaša váhavosť. Na to nie je priestor. Májové slnko je dosť ostré preto noste niečo na hlave a používajte ochranný faktor.

Vaša pokožka sa poteší aj tomu, že do pitného režimu zaradíte aj mrkvovú šťavu.

       

V druhej dekáde si urobte poriadok v sebe aj okolo seba. Ak vytvoríte priestor, len vtedy môžete očakávať, že do vášho života príde niečo nové. To už bude mať zdravé základy. Rozlúčte sa preto so všetkým, čo je prežitkom a choďte v ústrety hlbokej premene.

      V práci môžu nastať komplikácie a intrigy. Prepúšťanie nie je vylúčené. Berte to tak, že život je zmena a kde niečo končí, tak niečo nové začína. Je stály kolobeh života. Neberte všetko príliš vážne.

Podpíše sa to na vašom trávení a problémami so žlčníkom. Zahoďte apatiu a nedopustite, aby sa vaše kreatívne nápady a túžby rozplynuli.

     

V záverečnej dekáde budete mať dobrú čuch, teda inštinkt. Akýmsi spôsobom sa vždy ocitnete v správnom čase na správnom mieste. Nevytvárajte si zbytočné prekážky a posuňte to vesmíru. Sily zhora vedia, čo je pre vás najlepšie a majú s vami iné plány. Viac si verte.Konflikty riešte pokojne a kompromisom. Ďalšou alternatívou je stiahnuť sa. Teraz neplytvajte svojou energiou na žabomyšie vojny.

    Zhoršený zdravotný stav sa môže prejaviť v pohlavnom a močovom ústrojenstve.

Panna (23.8. – 22.9.)

V prvej dekáde sa sústreďte na to, čo poznáte a viete. Nie je čas na zbytočný risk. Radšej stojte nohami na zemi. Neprezentujte svoje nápady, aby ste o ne neprišli skôr, ako ich stihnete zrealizovať. Zamerajte sa na získavanie informácií, ktoré sa vám neskôr zídu.

Vhodný čas máte na riešenie právnych a úradných záležitostí. Doriešite aj záležitosti, ktoré sa doteraz nehýbali. 

Ak nebudete bojovať proti osudu, tak aj vaše zdravie bude v pohode.

       V druhej dekáde si nájdite nejakú zmysluplnú činnosť. Vždy sa dá niečo nové naučiť, či získať vyšší level vo svojej činnosti. Neodmietajte ani dobre mienené rady, ktoré vás môžu postrčiť vo vašom snažení. Deštruktívne sú pre vás nízke sebavedomie a negatívne myslenie. Pokiaľ nájdete rovnováhu a pozitívny zmysel, oprášite svoju tvorivosť, tak sa vám bude dariť. Okolie vás podporí.

   

Aj váš zdravotný stav pocíti pozitívnu zmenu.

     

V záverečnej dekáde očakávajte dobré správy vo všetkých oblastiach svojho života.Ak budete vyžarovať srdečnosť a optimizmus, tak sa vám to bude vracať. Získate tým pohodu a harmóniu. V tomto pozitívnom duchu dokážete byť nielen šťastnejší, ale aj výkonnejší. Za odmenu si potom môžete dať relaxačný pobyt. Vždy sa objavia nové prekážky a nejaké prekvapenia, no závisí od vás, či dokážete udržať kormidlo vo svojich rukách. Potom sa nemusíte obávať strát a škôd. Buďte elastickí a húževnatí. Majte svoj cieľ pred sebou.

     Priveľmi nezaťažujte svoj obehový systém a srdce.

 

Váhy (23.9. – 23.10.)

 

V prvej dekáde už dozrel čas na to, aby ste prestali opakovať tie isté chyby. Už sa treba posunúť ďalej. Nie je nutné stále riešiť to isté a prežívať tie isté situácie. Treba vyvodiť z toho závery, urobiť analýzu a posunúť sa ďalej. Už sa z toho poučte. Zahoďte negatívne myšlienky a pesimizmus. To môže spôsobiť, že budete konať nerozvážne. Máte vhodný čas na riešenie právnych a úradných záležitostí. Môžete mať tik, že to chcete odsunúť na neskôr,no to by nebolo šťastné riešenie. Ak to vyriešite teraz, tak získate drahocenný čas, ktorý môžete využiť oveľa zmysluplnejšie. Veľká šanca je aj na výhru.

     Potrápiť môže chrbtica, najmä v krížovej oblasti a bedrové kĺby.

     

V druhej dekáde sa snažte o to, aby ste ju predýchali. Neodporúča sa žiadne radikálne konanie. Ak sa dá, tak si radšej šetrite sily a zaberte si voľno. Relaxom nič nepokazíte a vyhnete sa stresovým situáciám.

     Všade okolo vás sú klam, podvod, intrigy a faloš. Tieto emócie vám nerobia dobre a preto si ich veľmi nepripúšťajte k telu. Potom ich nemusíte odbúravať. Stojí to veľa energie, ktorú tiež môžete využiť lepšie.

     Na niektoré kapitoly svojho života už použite hrubú čiaru.

Potom aj vaše trávenie a hrubé črevo budú lepšie fungovať. Detox si môžete dopriať od 6. – 20.5.

     

V záverečnej dekáde sa viac otvorte a jasne definujte svoje pocity a túžby. Cíťte prúdenie energie a jar. Všetko okolo sa prebúdza. Deje sa to veľmi rýchlo. Je načase, by ste sa aj vy prebudili a zvýšili svoje tempo.

     Možno sa vám zdá, že je to veľká výzva, no nie je čas na to, aby ste ním plytvali. Všetky ťažkosti sú potom ťažšie a opozícia, či konkurencia väčšia. To nepotrebujete. Je lepšie niečo pribrzdiť na začiatku, ako hasiť požiar. Vaša neústupčivosť a tvrdohlavosť sú v tomto prípade zlí radcovia.

Môže to spôsobiť psychický blok. Na to môžu nadviazať bolesti hlavy, problémy s tlakom a cievami.

 

Škorpión (24.10. – 22.11.)

 

V prvej dekáde máte pocit, že neviete pridať plyn. Zdá sa vám, že všetko akosi prestáva fungovať. Takto si dokážete narušiť pokoj a harmóniu. Pozerajte sa na všetko s láskou a potom budete v pohode a všetko bude krajšie. Dajte priestor svojím pozitívnym pocitom a aj slnko bude svietiť jasnejšie. Vytrvalo kráčajte ďalej a zistíte, že ste prešli viac,ako ste dúfali na začiatku.

Vaša vytrvalosť bude odmenená a aj váš zdravotný stav sa zlepší.

     V druhej dekáde sa radujte z príjemného prekvapenia, zmeny k lepšiemu a spokojnosti.

     V práci získate uznanie a odmenu, za vaše pracovné nasadenie. Tí, ktorí hľadajú prácu, nový pracovný pomer, úspešne zvládnu pohovory. Uzatvoríte výhodné zmluvy. Máte dôvod k optimizmu, ak budete pružnejšie reagovať na novovzniknuté situácie. Uberá sa to správnym smerom.

     

Náladu vám môže pokaziť bolesť ramien, hlavy a krčnej chrbtice.

     

V záverečnej dekáde sa vyžaduje viac akčnosti. Nová životná etapa sa môže uskutočniť vtedy, pokiaľ jej vytvoríte priestor. Pokiaľ sa neotvoríte zmenám, tak nemôžete zhodnotiť, či sú pre vás dobré, dôležité, alebo zlé. Neposudzujte to podľa vašich kritérií. Vesmír má svoje cesty, no keď vidí, že len sedíte na okraji nejakej cestičky, tak vám nebude pomáhať. Keď však uvidí, že vyviniete nejakú aktivitu, tak vám začne pomáhať.

     

Zrejme aj preto pocítite väčšiu záťaž a bolesť v nohách, kolenách a kĺboch.

 

Strelec (23.11. – 21.12.)

 V prvej dekáde prestaňte bojovať so sebou a uvidíte, že sa udejú priaznivé zmeny. Budete úspešne čeliť výzvam a tak získate väčšiu silu. Svojou suverenitou dokážete vziať osud do vlastných rúk a všetko bude prebiehať vo vašej réžii. Žite na plný plyn a nepodceňujte sa. Vaša intuícia vám pomáha. Len ju treba počúvať. Spojte svoju myseľ a srdce. Vášmu presadeniu sa už nič nebude stáť v ceste. Svoju profesionalitu uplatníte úspešne vo všetkých oblastiach svojho života.

     Váš zdravotný stav je na ceste k zlepšeniu.

     

V druhej dekáde sa nenechajte ovládať frustráciou. Čakajú vás rôzne skúšky. Viac si verte a pôjde to ľahšie. Uvedomte si, kde robíte chyby a vystúpte zo začarovaného kruhu. Točením sa donekonečna v kruhu, nič nevyriešite. Kým robíte stále to isté, nemôžete očakávať iný výsledok. Pracujte na sebe. Prvým krokom k tomu je, že získate širší prehľad a zodpovednejší prístup k svojmu životu. Stretnete správnych ľudí a tí vás môžu nastaviť na správnu cestu. Stačí len vystúpiť z ulity. 

So svojou radosťou sa podeľte a život bude zrazu krajší. Len to, čo zo seba vyšlete, sa vám môže vrátiť.

     

Ak si na seba naložíte priveľa, tak to odnesie chrbtica a najmä kríže. 

     

V záverečnej dekáde buďte vďační za to, čo dostávate od života. Neľutujte sa a nehľadajte chyby v iných, ale najprv v sebe.

Život vám nastavuje zrkadlo. To, čo odsudzujete na iných, sú vlastne vaše vlastnosti, ktorých sa potrebujete zbaviť. Zamyslite sa nad tým, čo vidíte v zrkadle. Máte dostatok energie zmeniť tento odraz.

     Vhodnou motiváciou a s novými kontaktmi sa dokážete transportovať až do inej dimenzie.Máte veľa práce. Nerobte však všetko. Niektoré povinnosti sa dajú prerozdeliť a tým získate čas pre seba a predídete vyčerpaniu.

     Objavia sa problémy s kosťami. Na to, aby ste sa tomu vyhli, stačí viac opatrnosti.

 

 Kozorožec (22.12. – 20.1.)

 

       V prvej dekáde nastáva nová životná etapa. To môže nastať vtedy, pokiaľ opustíte staré modely myslenia a vytvoríte priestor na príchod nového. Opustením starých štruktúr, dáte podnet na nové s pevnými a zdravými základmi. Máte dostatok energie a motivácie. Využite to. Pokiaľ zostanete prestupovať na mieste, tak nemôžete očakávať, že sa niečo udeje. Očakáva sa od vás viac akčnosti. Začnite sa venovať napríklad športu, niekomu viac vyhovuje záhrada, alebo iným motorizmus. Rozhýbete sa a aj udalosti naberú správny obrat.

     Ak sa rozhodnete pre šport, tak všetko robte s rozumom a najprv si ušetrite nohy, kolená a kĺby pred nežiaducimi dopadmi.

      V druhej dekáde sa tešte z harmónie a pohody. Všetky aktivity si zastabilizujte. Vytrvalo choďte za svojimi cieľmi. Tešte sa na dobré správy, ktoré pohnú aj stagnujúce záležitosti. Majte oči otvorené a uvidíte prekvapivé príležitosti. Nestojte si na vedení, no aj prílišná iniciatíva môže byť na škodu.

Budete v správnom čase na správnom mieste, pokiaľ sa necháte viesť svojou intuíciou. 

     

Nastáva zlepšenie zdravia, ak podporíte svoj imunitný systém a nespálite sa na prudkom slnku.

     

V záverečnej dekáde sa objavia krátkodobé starosti. Niektoré sa vyriešia aj bez vášho zásahu. Odbúrajte nespokojnosť, závislosť a negatívne myslenie. To všetko sú prekážky, ktoré si vyrábate sami. Aj smútok a sklamanie vás môže brzdiť a spôsobiť tvorivý blok, čo v práci určite neocenia.

     

Objavia sa rôzne zápaly a problémy sa prejavia najmä v dýchacom ústrojenstve.

  Vodnár (21.1.)- 18.2.)

   V prvej dekáde je čas ,aby ste spojili svoje sily s partnerom, alebo okolím. Nemôžete sa zničiť tým, že si všetko naložíte na svoje plecia. Povinnosti delegujte aj na iných. Užívajte si spoluprácu a neberte to ako zlyhanie, že požiadate o pomoc. To potom môže spôsobiť situáciu, že sa ocitnete vo fáze, kde zastavíte tok energie. V takom prípade nemôžete očakávať pozitívne zmeny. Viac akčnosti rozprúdi energie a ste na dobrej ceste k víťazstvu.

     Dávajte si väčší pozor a ak predídete zápalom močových ciest, tak budete v pohode.

     

V druhej dekáde sa zastavte a uvedomte si, z čoho ste sklamaní, je vlastne váš odraz v zrkadle. Možno nevedomky, no je to vaše konanie, čo vás vytáča na iných. Máte dostatok vitality na to, aby ste sa pretransformovali a dokázali akceptovať zmeny, ktoré sa vás tykajú.V zamestnaní si vážte istoty a zbytočne neriskujte. Správajte sa viac diplomaticky.

     

Chráňte si pokožku a hlavu pred prudkým slnkom.

       

V záverečnej dekáde nespomaľte pred cieľom. Vydýchnite si až potom, keď prebehnete cieľovú rovinku. V opačnom prípade vaše zámery zostanú len v rovine prázdnych slov a zas to spôsobí sklamanie. Schopnosť nadchnúť sa a vytrvalosť, povzbudí vaše sebavedomie. Ak viete, čo chcete, tak to realizujte s väčším entuziazmom. To vám prinesie radosť a spokojnosť.

 V práci nastane príjemná atmosféra a to sa prejaví aj na domácom ovzduší. Robte to, čo chce vaše srdce a všetko pôjde plynulo a hladko.

     To, čo vám je proti srsti, to nedopadne dobre.

Preto zvážte, či sa oplatí investovať do toho energiu, ktorá vám v konečnom dôsledku bude chýbať inde. To môže mať zlý dopadne aj na vaše trávenie a srdce.

Ryby (19.2. – 20.3.)

 V prvej dekáde sa vyhnite stagnácii, napätiu a stresu. Vpustite do svojho života vzrušenie. Opustite vyšliapané chodníčky a začnite objavovať krásy života. Robte okrem rutinných povinností aj niečo iné. Život je o žití, nie o prežívaní. Užívajte si viac emocionálne obdobie, ktoré práve nastalo. Preneste to do partnerských vzťahov. Nadchnite sa krásami prírody, alebo inými milými vecami. Realizujte svoje kreatívne nápady a fantázie. Pribudne vám viac priateľov.

     Váš nervový a obehový systém potom bude mať šancu správne fungovať v dokonalej harmónii.

     

V druhej dekáde vás prekvapia dobré správy. Využite ich vo svoj prospech. Fungujete teraz v harmonickom prostredí, preto si to zbytočne nekazte zbytočnými pochybnosťami.Vyžarujte zo seba srdečnosť a optimizmus. Vyjdite z nekomfortných zón, ktoré bránia toku energie.

     

Odporúča sa detoxikovať organizmus v čase od 5.- 20.5. Telo sa rýchlejšie zbavuje toxínov, ktoré sú všade. Ak preukážete dostatok iniciatívy, tak sa s ľahkosťou a eleganciou prepracujete k úspechu. Inak nastane situácia, že si podkopete svoje sebavedomie a to sa prejaví v obehovom systéme.

     

V záverečnej dekáde sa usilujte o kľud a odbúranie stresu. To vám pomôže nastoliť rovnováhu. Obmedzte jednostrannosť a roztržitosť. Svoje sily rozložte tak, aby ste zvládli rutinu aj zábavu. Stále sa niečo deje a udalosti treba triediť. Riešte len priority a zbytočne sa nezaoberajte malichernosťami.

Netreba rozoberať celé auto, aby ste natankovali, alebo zbúrať celý dom na to, aby ste opravili nejakú drobnosť. A to je váš problém. Všetko sa dá robiť zložito a jednoducho. Zamyslite sa nad svojím konaním. Stačí len málo, aby ste mohli fungovať a všetko pôjde hladko a tak, ako potrebujete. Nehľadajte a nevyrábajte problémy tam, kde nie sú.

     

Optimizmus, dobrá nálada a vyrovnanosť pomôžu zlepšiť váš zdravotný stav.

 Baran 21.3 – 20.4.)

  V prvej dekáde máte dostatok nápadov. Už len realizovať ich. K tomu vám stačí, aby ste si do života vpustili nové energie. Veď sa hovorí, že bez vetra sa ani lístok nepohne. To však neznamená, že urobíte prievan. Následkom by bola deštrukcia. Vnímajte okolo seba dobré správy. Všade okolo vás je veľa informácií, no treba ich selektovať tak, aby ste sa nezaoberali aj tými negatívnymi. Tie vás len oberajú o energiu.

     Flexibilným prístupom k udalostiam dosiahnete väčší prehľad a dobrý vývoj. To, čo ste odďaľovali, to bude mať zrazu riešenie. Týka sa to aj vzťahov. Nastal čas zmierenia sa. Ak sa necítite na to, urobiť to tak, aspoň avizujte kľud zbraní.

     

V tomto období sa môžu vyskytnúť problémy s hrdlom a hlasivkami.

     

V druhej dekáde máte dostatok motivácie a optimizmu. Získali ste nový vietor do plachiet, tak to využite. Máte vhodný čas na cestovanie. Všade tam, kam prídete, prinesiete aj dobrú náladu a preto kamkoľvek sa vyberiete, nebudete to ľutovať. Nepozerajte len na cieľ. Pokazí vám to radosť z cestovania. Získate nové zážitky, prekonáte napínavé výzvy a zdoláte vrcholy. Ak uviaznete v sebaľútosti a izolácii, tak nič z toho neprežijete.

Popracujte nielen na svojom sebavedomí, ale aj zdraví.

Na detox je vhodný čas od 5.-20.5. Problémy spôsobené vlastnou vinou sa odrazia na trávení a chrbtici.

     

V záverečnej dekáde si vytvorte nový priestor pre tok energií. Všetko nové, čo vpustíte do svojho života, treba usmerniť tak, aby to mohlo rásť a vám prospievať. Minulosť nezmeníte, no budúcnosť v prítomnosti môžete ovplyvniť. Dovoľte si nechať zmiznúť tiene a tešiť sa z krásnych jasných farieb. Čakajú na vás časy plné lásky a radosti. Nekazte si to zbytočnými obavami, pesimizmom a váhavosťou. Otvorte svoje srdce a s radosťou sa podeľte aj s ostatnými. Veď tým môžete naliať optimizmus do žíl aj tým, čo to potrebujú, lebo nemajú také šťastné dni. Tým, že ich inšpirujete, prežijete krásne emócie a spokojnosť.

     

Ak si dáte pozor na pohlavné orgány, tak sa môžete tešiť z dobrého zdravia.

   

     ” Z dlhodobého hľadiska, má možno pesimista pravdu, ale optimista sa za ten čas príjemne baví.”

Daniel L. Readon

       Želám vám všetkým, aby ste sa tento májový mesiac príjemne bavili.

       Vaša Yaya 

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/

Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com


2 Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button