Horoskop

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Nové horoskopy bude pre vás pripravovať každý mesiac Yaya

Horoskop na mesiac

Dve silné a tvrdohlavé znamenia zverokruhu Baran a Býk sa stretajú v mesiaci Apríl. 1. a 2.dekádu má pod palcom Baran, poslednú Býk. 

Znamenie barana sa spája s jarnou rovnodennosťou, kde nastáva rovnováha medzi svetlom a tmou. Začína nárast energie a sily. 1.a 2. dekáda sú preto dosť dynamické. Ľudia pociťujú nespokojnosť nielen so sebou, ale aj s okolím. Akákoľvek rutina pracovná, či vzťahová je akoby ohradou. To sa prejaví pocitom obmedzenia. Ľuďom sa oveľa viac žiada voľný pohyb. S týmto znamením sa spája živel oheň. Oheň hreje, no dokáže aj ničiť. Predstavuje veľkú energiu. Tento príval energie vyvoláva nervozitu a netrpezlivosť.

Baran ovplyvňuje oči, nos a mozog. Ak sa dá, vyhnite sa operáciám týchto orgánov. 

Býk sa spája so živlom zem. Ovplyvňuje krk, mandle, štítnu žľazu a zuby. Dávajte si pozor na prechladnutie, zápaly a prievan. Odložte návštevu zubára na vhodnejší čas. Isteže to neurobia všetci, inak by zubári a ostatní lekári spojení s týmito znameniami, mali mesiac dovolenky. Posledná dekáda ovplyvnená býkom zastabilizuje po baranovi rozbúrený tok energie. V tomto období sa ľahšie vstrebávajú informácie. Oveľa ľahšie sa robí aj analýza udalostí. Naštartujú sa všetky zmysly. Nechajte sa unášať energiou prírody a vnímajte ju všetkými zmyslami. Rozoznávajte kvalitu a dobro. Konajte premyslene a rozvážne.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Slnečné dni môže narušiť odmietanie kompromisov a vlastná zaťatosť. Otvorte sa. Dajte priestor novým názorom a uvidíte svet z vtáčej perspektívy. Zistíte, že je tam oveľa viac možností, ako keď sa stratíte v každodennej rutine.

Slnečné lúče prežiaria celý vesmír. Pustite ich aj k sebe. Vychutnajte si radosť a spokojnosť. To poteší aj zdravotný stav, ktorý pookreje.

V 2.dekáde sa vyžaduje viac akčnosti a pohybu. Čaká na vás množstvo úloh, ktoré budú pre vás gombička. Pozitívna motivácia naštartuje organizmus do neuveriteľných otáčok. Podporte aj svoj vnútorný rast.

Trpezlivosť ruže prináša. Niektorým kozorožcom potrvá dlhšie, kým prídu k vytýčenému cieľu. Záleží len na tom, akú rýchlosť zaradíte. Strom tiež potrebuje starostlivosť a čas na to, aby na ňom dozrelo ovocie.

Pokaziť náladu si dokážete trávením. Menej hnevu poteší pečeň. Prevencia zas odbúra zbytočné zápaly močových ciest.

V 3. dekáde skúste počúvať dobre mienené rady a odložiť nabok svoje ego . Kompromisy dokážu vyriešiť veľa problémov. Odmenou za to bude rodinná a pracovná pohoda. Nezadané dámy dostanú chuť na nezáväzný flirtík.

Celkový zdravotný stav sa zlepší optimistickým pohľadom na svet a prírodu.

Vodnár (21.1. – 18.2.)

Je čas vyťažiť zo seba to najlepšie. Motivácia je najlepším hnacím motorom. Využite všetky schopnosti na dosiahnutie cieľov. Verte si. Vhodný čas je aj na rekonštrukciu a doladenie detailov exteriéru aj interiéru.

Partnerský vzťah vyžaduje viac komunikácie a kompromisov. Nebojte sa do vzťahu vniesť viac romantiky a tým predídete tlakovej níži.

Mierne starosti urobí trávenie. Žalúdok a žlčník si trochu cez sviatky šetrite.

V 2.dekáde bude potrebné zmobilizovať všetku silu na dosiahnutie cieľov, ešte aj susedovu. Situáciu dostanete pod kontrolu a zvládnete, napriek počiatočným starostiam a stresu. Pripravte sa aj na úlohu mediátora. Počúvajte svoju intuíciu a hlas srdca. Robte to, čo naozaj chcete. Minulosť nezmeníte a budúcnosť začína v súčasnosti.

Srdce je dôležitý orgán, preto ho zbytočne nezaťažujte.

V 3.dekáde pocítite potrebu byť osamote a utriediť si myšlienky. Nájdite si vhodné miesto a relaxujte. Rozdeľte si myšlienky podľa priorít a zostane tam priestor aj na nasávanie nových informácií. Určite si hranice. Nenechajte sa zneužívať, ani manipulovať.

Správnym prístupom k peniazom a naplánovaním výdavkov, predídete stratám. Nepreťažujte sa a odľahčite svoje kĺby a nohy.

 Ryby (19.2. – 20.3.)

 V I. dekáde si rozmyslite, ako sa budete správať. Nie je vhodné búchať do stola, či skákať z mosta. Treba sa viac zamerať na trpezlivosť a opatrnosť. Vyvarujte sa chmúrnych myšlienok a depresií.

 Vhodný čas je aj na učenie, kurzy a spoznávanie nového. Investujte do seba. Vždy sa dá posunúť vpred, len treba chcieť. V zamestnaní sa môžete blysnúť novými nápadmi.

 Nezadaným rybám hrozí príjemná nová známosť. Zadané rybky si užívajú stabilný vzťah.

 Vonku je príjemné jarné počasie a pokiaľ sa nestačíte nabiť a pocítite jarnú únavu, doplňte si vitamíny C, Mg a Fe.

II. dekáda si vyžiada viac akčnosti. Rozhodnite sa urobiť niečo pre seba, okolie, či od základov zmeniť pohľad na život a využite podporu vesmíru.

 Všetky rozhodnutia treba riešiť počúvaním inštinktu a srdca. Objavia sa konflikty, ktoré si budú vyžadovať nadhľad a diplomaciu.

 V zdravotnom stave nastáva zlepšenie.

 Milé rybky. Záver mesiaca bude úplne super a bude sa dariť vo všetkých oblastiach. To však neznamená, že sa netreba dívať pod nohy. Nielenže hrozí pád, ale aj strata. Vyvarujte sa preto riskantným finančným transakciám. Preverte si, ponuky, obchody, dodávateľov a potom sa môžete tešiť a užívať si harmóniu doma, pohodu v práci a optimistický pohľad na svet.

Nezaťažujte obehový systém a srdiečko.

Baran ( 21.3 – 20.4.)

  V 1. dekáde tohto mesiaca sa vyvíja všetko hladko a nekomplikovane. Napriek tomu je vhodné určiť si hranice a pravidlá. Tým predídete sebaobetovaniu a tomu, že sa necháte zneužívať. Vyvarujte sa aj inému extrému a tým je ego a postavenie vlastných záujmov na prvé miesto. Pokoj a harmóniu môže narušiť mierny posun v plánoch. Meškanie finančných prostriedkov, či nedoručenie zásielky.

 Očakávajte veľa práce a dávajte si pozor na kosti

 V 2. dekáde sa môžete tešiť na darčeky, či menšiu výhru. Výrazne sa zlepší finančná situácia. Existujúce pracovné i osobné vzťahy sú pokojné.

 Využite inšpiráciu a pustite sa do zveľaďovania a skrášľovania svojho domova. Pozrite sa do svojho vnútra. Drieme tam skrytý talent, ktorý sa derie von a chce sa rozvíjať. Dajte priestor aj novým možnostiam.

 Vyhýbajte sa konfliktom a rizikám. Zbytočne plytvať energiou, ktorá sa dá využiť aj inak. To potom vedie k bolesti hlavy, chrbtice a celkovému fyzickému a psychickému vyčerpaniu.

3. dekáda prináša optimizmus, motiváciu a pohyb. Všetky záležitosti treba riešiť za pochodu a neplytvať zbytočne energiou na žabomyšie vojny a nezhody. Problémy treba riešiť, nie sa im vyhýbať. Urobiť, čo je nutné, potom, čo je možné a nakoniec zvládnete aj nemožné.

 Šírte okolo seba dobro a rozvíjajte to, čo má zmysel. Dobrú kondíciu a zdravie si udržíte aj tým, že odbúrate stagnujúce vzťahy.

Býk (21.4. – 20.5.)

  V 1. dekáde sa vyžaduje dostatok trpezlivosti, rozvahy a plánovania.

Je potrebné komunikovať a zosúladiť pracovné aj rodinné povinnosti. Vyhnúť sa emocionálnym extrémom. Ďalej dostať pod kontrolu príjmy a výdavky. Je vhodný čas na podpísanie zmlúv. Črtá sa výhra.

Zamerať sa na prevenciu močového ústrojenstva.

 V 2. dekáde si netreba kaziť náladu starosťami o budúcnosť. Strach je emócia, ktorá zbytočne brzdí. Odbúranie stagnácie prinesie ovocie aj v podobe dobrého zdravotného stavu.

 Radosť urobia darčeky a menšia výhra. Tvorivý blok môže spôsobiť frustráciu.

V 3. dekáde preto naštartujte a využite naplno kreativitu. Do práce aj do osobného života to prinesie pokoj a stabilitu. Choďte s otvorenými očami a vnímajte príležitosti. Priaznivé udalosti pomôžu splniť želania.

Tento časový úsek je dosť náročný na fyzický stav. Ste pod tlakom a v neustálom pohybe pri rôznych aktivitách. Je vhodné dopriať svojim nohám a kĺbom relax v podobe osviežujúcich kúpeľov a masáží.

Blíženci (21.5 – 20.6.)

Je tu nový mesiac. Bojíte sa začiatkov? Nie je dôvod. Vesmír ponúka nové príležitosti a preto sa nechajte inšpirovať a viesť inštinktom.

V 1. Dekáde očakávajte zmeny, ktoré uvoľnia a vyčistia cestičky. Nie každá zmena je príjemná, no potrebná. Po každej búrke vyjde slnko a lepšie sa dýcha. Prekážky sú na to, aby sa zdolávali. Posúvajú vpred a učia. Preto sa ku každej prekážke treba postaviť zodpovedne a tým predísť zbytočným komplikáciám a konfliktom. Predíde sa tak aj zdravotným problémom v podobe preťaženého nervového systému.

  V 2.dekáde sa tešte na radosť a pokoj, ak sa vyhnete nerozhodnosti. Určité situácie sa do života vracajú pre to, aby sme sa z nich poučili a neopakovali stále tie isté chyby.

 Negatívne myslenie môže ovplyvniť chrbticu a spôsobiť bolesti v krížovej oblasti.

 V poslednej 3. dekáde nastáva vhodný čas na riešenie vlečúcich sa záležitostí, ktoré sa nepodarilo doteraz vyriešiť a zbytočne odčerpávali energiu. Rôzne odložené rozhodnutia a je vhodné vyriešiť aj vzťahy. Či už odstrihnúť neperspektívne, alebo zmieriť sa. Zahojiť staré rany a nie otvárať. Toto pomôže v zlepšení finančnej situácie, pretože zostane viac energie na jej riešenie.

 V neposlednom rade to prospeje aj celkovému zdravotnému stavu.

Rak (21.6. – 22.7.)

 V 1. dekáde sa vynoria záležitosti z minulosti. Týka sa to majetkovoprávnych a  vzťahových záležitostí. Tieto treba riešiť a neprenášať do ďalšieho obdobia. Máte v sebe potrebný potenciál a dostatok inteligencie. Zvládnite to s chladnou hlavou. Nie sú potrebné päste.

Tým sa vyhnete bolesti hlavy a krku.

  V 2. dekáde nastáva čas zmien a nových začiatkov. Pomôže dlhodobý plán. V krátkodobých plánoch sa vyskytnú mierne omeškania. Môže meškať výplata, či objednaný tovar, alebo niekto v home Office je na kávičke. Obrňte sa trpezlivosťou a predýchajte.

Zbytočne sa nenaháňajte a urobíte dobre svojmu nervovému systému.

V 3. Dekáde je vhodný čas na riešenie právnych a úradných záležitostí. Pozitívne zmeny sa k lepšiemu sa udejú vtedy, pokiaľ vynaložíte energiu a budete rýchlo konať. Za túto vynaloženú námahu príde zaslúžená odmena.

Poteší aj dobrý zdravotný stav.

Lev (23.7. – 22.8.)

  V 1.dekáde čakajú Levíkov príjemné a úspešné dni s dobrými výsledkami. Potešiť sa môžu z darčekov aj menšej výhry. Výhra nemusí byť len peňažná. Cenná je aj v podobe prekonania seba samého. Reálne túžby majú zelenú. Pokaziť si to môžete len svojou frustráciou a negatívnymi myšlienkami.

Neuškodí mať sa na pozore pred zlodejmi. Obozretnosťou sa vyhnete aj hroziacim sa podvodom. Vplyvy počasia môžu ovplyvniť krk, nos a uši.

2.dekáda nie je naklonená riešeniu právnych a úradných záležitostí. Snažte sa vyhnúť a predísť hádkam a nedorozumeniam. Napriek tomu máte úžasný potenciál a dosiahnete všetko, čo si zaumienite. Na to však potrebujete vstať z kresla a ukázať vesmíru svoju akčnosť. Stretnete zaujímavých ľudí, ktorí budú prínosom v ďalšom období. Vždy si vymeňte kontakt. Neviete, kedy sa zíde. 

 Na cestách sa správajte opatrne a zodpovedne. Hrozí aj návšteva u zubára.

  A je tu 3. dekáda. V tomto období sa nenechajte manipulovať väčšinovým názorom. Tento názor nemusí byť vždy správny. Riaďte sa vlastným inštinktom.

 Domček, ktorý nemá pevné základy, je odsúdený na pád. Zmeny je treba prijať a začať stavať na pevných základoch. Netreba sa báť. V tomto prípade je lepšia voľba kvalita ako kvantita.

 Vyjadrite svoje postoje a názory. Kreativita, plánovanie, vecné argumenty a iniciatíva prispejú k tomu, že sa plány uskutočnia.

Srdiečko a trávenie môžu spôsobiť krátkodobý problém – prevencia.

Panna (23.8. – 22.9.)

 Začiatkom mesiaca sa sústreďte na dobre mienené rady. Upustite od tvrdohlavosti a svojho ega. Vyhnite sa konzervatívnemu postoju, vyjdite zo svojej ulity a vonku sa tešte zo slnečných lúčov.

Podeľte sa o svoje nápady a inšpirácie, ale aj o povinnosti. Spoľahlivosť, tvorivosť a flexibilita pritiahnu dobré správy.

Ak zabudnete na svoje nohy a kĺby a nedoprajete im relax, vypomstí sa vám to.

V 2.dekáde sa správajte rozvážne a viac plánujte. Potrebná bude aj väčšia dávka trpezlivosti. Rôzne vplyvy zamiešajú karty a spôsobia chaos. To sa prejaví napríklad stratenou poštou, zrušením termínov, alebo nenabehnú načas peniaze. Rozčuľovať sa je v tomto prípade zbytočné. Škodí to kráse aj obehovému systému. Obrňte sa optimizmom.

  V 3.dekáde sa bude dariť vo financiách. Kúpa, predaj, výhodný obchod, či podpísanie výhodnej zmluvy. Môžete sa uchádzať o vyššiu pozíciu a zvýšenie platu. Na to všetko máte dostatok odvahy a motivácie. Rozhýbte sa a využite svoju intuíciu. Pomoc zhora je už na ceste a výrazne sa zlepší aj zdravotný stav.

Váhy (23.9. – 23.10.)

  Váhy čakajú nevyhnutné zmeny, ktoré sú potrebné na vyčistenie ovzdušia. Tieto zmeny sa udejú a zdvihnú ako hmla. A hneď je krajšie.

 Finančné transakcie si preverte. V dohodách sa často skrývajú chytáky. Aj dlhy treba riešiť. Ak ich neriešite, snažte sa im predísť. Naplánujte a zorganizujte si výdavky. Vytvorte si rezervy, lebo hrozia aj nečakané prekvapenia.

Stres môže potrápiť trávenie a hrubé črevo.

V 2.dekáde sa zamerajte na osobný rozvoj. Naučte sa niečo nové. Prečítajte si knihu. Počúvajte svoju intuíciu a nájdete dôvod, prečo to urobiť. Dôvod môže byť práca, ale aj túžba po poznatkoch. Objavia sa aj prekážky. Riešte ich za pochodu. Je to krátkodobý jav.

Odporúča sa prevencia dýchacieho ústrojenstva. Hrozia zápaly.

3.dekáda si vyžiada viac akčnosti a síl na dokončenie úloh a vlečúcich sa záležitostí. Niekde bude potrebné urobiť radikálny rez. Je na to ideálny čas a priestor.

 Bude sa vám ľahšie dýchať, ale horšie chodiť. Šetrite si nohy, kĺby a kolená. Doprajte im relax. Odmeňte ich bylinkovým kúpeľom.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

  Uvoľnite sa a nedržte sa kŕčovito toho, čo ste už dávno mali pustiť. Jarné upratovanie pomôže vyčistiť nielen byt. Pomôže to lepšiemu prúdeniu energie a tým sa zlepšia aj vzťahy v domácnosti. K tomu pridajte aj komunikáciu. Objavia sa nové možnosti. Prichádzajú dobré správy.

V 2.dekáde budete potrebovať dostatok fyzickej i psychickej sily, na zvládnutie náročných povinností, prekážok a nepríjemností. S dostatočnou sebadôverou to zvládnete. Urobíte, čo je nutné, potom, čo je možné a nakoniec zvládnete aj nemožné. Nepotláčajte svoje „Ja“ a pôjde to. V rodine sa vyhnite hádkam o peniaze. Spustite zo svojich nárokov.

Vaša chrbtica a najmä kríže, sa vám poďakujú.

V 3. dekáde sa venujte úradným a právnym záležitostiam. Podarí sa, napriek nariadeniam a opatreniam. Určite si vlastné pravidlá a hranice. Vyhnete sa zmätkom. Objaví sa pracovná kríza. Na vyriešenie situácie sa obrňte konštruktívnymi argumentmi. Nesklamte ľudí, ktorí vám veria.

Prevencia dýchacieho ústrojenstva pomôže predísť ochoreniu, rôznym zápalom a alergiám.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Strelci v 1.dekáde máte pocit, že balansujete na lane nad priepasťou a bojíte sa rozhodnutí. Viac porozmýšľajte nad tým, čo naozaj chcete a čo naozaj potrebujete. Zaujímajte sa aj o potreby iných. Čisté úmysly zabezpečia spokojnosť. 

V pracovnej oblasti treba počkať s podpisovaním zmlúv. Hľadanie zamestnania sa tiež stretne s prekážkami. Finančné toky sa spomalia a opatrnosťou zabránite krádeži.

Svojej pokožke a vlasom doprajte po zime výživné masky.

V 2.dekáde sa môžete cítiť ako víťaz. Všetko ide ako po masle. Spoľahlivosťou a serióznosťou si udržíte potrebný štandard. V úradných jednaniach sa bude dariť. Neváhajte sa obrátiť na ľudí, ktorí môžu pomôcť.

Trochu vás potrápi krvný obeh. Ozvú sa aj chronické ochorenia.

V 3.dekáde sa zamerajte na doriešenie vlečúcich sa záležitostí. Nemá význam odkladať ich a tým sa zbytočne oberať o energiu. Tá sa dá využiť aj zmysluplnejšie. Pred vami sa črtajú nové výzvy. Zdoláte ich. Žiadna hora nie je dosť vysoká, len ju treba chcieť zdolať. Vaše sebavedomie vzrastie. Úspech, nádej a splnené túžby vnesú do všedných dní optimizmus. Môžete sa venovať aj verejnej činnosti.

Ešte stále je vhodné postarať sa o pokožku. Pohľad do zrkadla bude dostatočnou odmenou.

Na záver želám veľa úspešne zvládnutých skúšok.

Vaša Yaya

 

zahradnyzahon.sk

Jeden komentár

  1. Dakujem velmi pekne za Každý váš horoskom. Vždy vám vychádzaju 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.