Horoskop na mesiac

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Nové horoskopy bude pre vás pripravovať každý mesiac Yaya

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/
Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com

Horoskop na máj 2022 – Yaya

Máj, lásky čas. V tomto mesiaci je najviac ohrozené srdce.

V tomto mesiaci sa strieda Býk s Blížencami.

Býk je spojený so živlom zem. Toto znamenie zverokruhu ovplyvňuje krk, mandle, čuch, chuť, zátylok a ramená. Ak si chcete naplánovať odstránenie mandlí, či zubný zákrok, nie je na to vhodný čas. Naplánujte si to až po 21.5.

    Pokiaľ trpíte paradentózou, či častými zápalmi ústnej dutiny, kloktajte čaj z listov malín a ostružín. Zápach z úst odstránite žuvaním petržlenovej vňate. Petržlenová vňať posilňuje ďasná, má vysoký obsah vitamínu C a zabezpečuje aj odplavenie škodlivých látok z tela. Svojej imunite doprajte aj Zn.

    Blíženci sa spájajú so živlom vzduch. Ovplyvňujú pľúca, priedušky, ramená a ruky. Na celý náš organizmus má vplyv dýchanie. Správnym dýchaním sa dá ovplyvniť tlak, astma aj bronchitída. Okrem toho môžete ľahšie zaspať ak si zakryjete pravú nosnú dierku a budete dýchať ľavou. Pomáha to aj pri bolesti hlavy.  Ak sa potrebujete  zbaviť únavy alebo stresu, dýchajte pravou stranou nosa. 

    Zamerajte sa na svoje dýchanie hneď ráno po prebudení a ovplyvníte si svoj výkon na celý deň. Ľavá strana nosa sa spája s Mesiacom a pravá so Slnkom.

    Svoje dýchanie podporte dlhšími prechádzkami a športovými aktivitami. Okysličujte si svoj organizmus a posilňujte dýchacie svaly.

 Kozorožec (22.12. – 20.1.)

V prvej dekáde sa nenechajte ovládať strachom. Správajte sa korektne, tolerantne a v súlade so svojím svedomím. Potom sa nemusíte báť zmien, ktoré sú začiatkom nového. Potrebujete ukončiť jednu etapu ,aby ste mohli otvoriť ďalšiu. Nezabudnite pri tom, že prievan nie je vhodný na dlhodobú existenciu. Preto aj zadné vrátka nie je z dlhodobého hľadiska mať otvorené príliš dlho.

Z minulosti sa treba poučiť a ísť ďalej. Vyvarujte sa omylov, chýb, násilnému konaniu, hádok a neplodných diskusií. Pokiaľ vám prestalo vyhovovať pracovné prostredie, je na čase to zmeniť. Finančné problémy sa čoskoro utrasú a nastane obrat k lepšiemu.

Zaťažiť môžu chronické stavy, zápalové procesy a reumatické bolesti. Zbavte sa prekážok a využite svoje možnosti a schopnosti na dosiahnutie svojich cieľov. Snažte sa byť spokojní so sebou.

    V druhej dekáde máte všetky bitky dobojované a už vás nič nedrží, aby ste mohli napredovať. Silou vôle a iniciatívnym prístupom si môžete prilepšiť. Poteší aj menšia výhra. Prejavte svoje túžby. Máte vhodný čas aj na zveľadenie bývania a rekonštrukciu. 

Treba podporiť imunitný systém. Potrápiť môžu aj močové cesty a obehový systém. Netrápte seba ani druhých tým, čo nemôžete zmeniť. Voľnosť je to, čo môžete dopriať sebe aj svojmu okoliu.

    V záverečnej dekáde sa venujte právnym a úradným záležitostiam. Oveľa ľahšie sa vám bude vybavovať. Sústreďte sa na nové vízie a zbavte sa strachu z toho, že sedíte na odistenom granáte. To je čistá sebadeštrukcia. Pokiaľ si zdvihnete sebavedomie, tak  taký granát nenájdete. Upracte triesky, čo ste okolo seba urobili a začnite nanovo budovať svoje istoty a stabilitu.

Buďte opatrnejší. Vytvárajte si okolo seba harmonické prostredie. Venujte pozornosť vlasom a pokožke.

Vodnár (21.1. – 18.2.)

    V prvej dekáde sa radšej stiahnite a nepúšťajte sa do hádok a konfliktov, ktoré nemôžete vyhrať. Radšej sa stiahnite, pofúkajte si rany a zamerajte sa na analýzu a plánovanie. Zvládnete aj náročný chod domácnosti, ak sa viac sústredíte na empatickejší prístup k jej jednotlivým členom. Nezadaným sa črtá nový vzťah. Prehodnoťte svoje výdavky.

Nezaťažujte svoju chrbticu. Okrem toho sa môžu vyskytnúť dýchacie a črevné problémy. Vedzte, že žiadne okolnosti nie sú neriešiteľné, napriek tomu, že sa tak zdajú. Bez pasivity a pesimizmu sa dá prekonať všetko ľahšie.

    V druhej dekáde vás motivácia a optimizmus zláka na cestovanie a poznávanie. Oddajte sa relaxu a poznávajte iné lokality. Máte vhodný čas na dovolenku. Avšak na cestách si dajte pozor a aj na zlodejov. To by vám mohlo narušiť príjemný pobyt a zážitky.

Ak si posilníte imunitu a pribalíte ešte niečo na otlaky, tak vám nič nezabráni v zdolávaní aj náročnejších túr. Vaše cesty budú zaliate slnkom, pokiaľ sa do budúcnosti pozeráte bez strachu a obáv.

    V záverečnej dekáde sa vo všetkých oblastiach môžete tešiť na priaznivé udalosti a dobré správy. Vašu finančnú situáciu môže vylepšiť výhra, alebo odmena. Aj srdcové záležitosti sa vyvíjajú správnym smerom. Samozrejme tým, že si budete hľadať prekážky, si všetko dokážete skomplikovať.

Zápaly a alergie treba poistiť prevenciou. Aj zhoršený metabolizmus sa dá riešiť vhodnou stravou. Kráčajte cestou lásky, porozumenia a pokoja. Posilnite si aj svoje sebavedomie.

Ryby (19.2. – 20.3.)

V prvej dekáde budete potrebovať viac sily a odvahy na prekonanie prechodných ťažkostí. To však neznamená, že sa máte stiahnuť do kúta a čakať. Problémy treba riešiť akčnejšie a radikálne. V kúte sa nevyriešia. Využite pri tom aj rôzne nové a inovatívne postupy., alebo dobre mienené rady. Vždy je na dosah vhodné riešenie, len ho treba akceptovať a nejsť hlavou proti múru. Potom sa rozhodnete správne.

Zdravotné problémy sú spojené s vekom. Prestaňte sa stresovať a naháňať. Buďte spokojní s tým, čo máte, aby ste si to mohli užiť.

    Druhá dekáda je o trochu viac chaotická. Bojujete so sebou a zabúdate sa pozerať okolo seba. Nájdite v sebe rovnováhu a sled udalostí vám neprerastie cez hlavu. Keďže pekné počasie zdvihne viac ľudí zo stoličiek, môžete očakávať návštevníkov. Neberte to ako záťaž, ale ako príjemné rozptýlenie. Viac pozornosti venujte aj pracovným povinnostiam, no nenakladajte si však aj povinnosti iných.

Na svoj život sa dívajte reálne a bez strachu. Vyhnete sa tak depresiám a zmenám nálad. Viac si verte a odmeňte sa. Nekonajte pod tlakom. V tejto dekáde nemáte vhodný čas na riešenie úradných záležitostí.

    V záverečnej dekáde sa nechajte viesť svojou intuíciou a nedajte sa vyviesť z rovnováhy. Zbytočným prestupovaním na mieste, si môžete privolať smolu. Zvážte, čo sa dá urobiť, aby ste neohrozili svoje plány. Niekedy stačí prehodnotiť priority. Nepriaznivé okolnosti, ktoré nemôžete ovplyvniť, vás tiež dokážu zabrzdiť.

Zdravotný stav môže kolísať. Súvisí to s vašimi náladami. Vytvorte si okolo seba harmonické prostredie a tešte sa aj z maličkostí. Optimizmus je tiež liek.

Baran ( 21.3 – 20.4.)

V prvej dekáde počúvajte svoju intuíciu a pracujte na svojej budúcnosti. Všetky poznatky a informácie môžete neskôr použiť. Vzdelávajte sa a zvyšujte si kvalifikáciu. Rysuje sa vám nové perspektívnejšie pracovné miesto, trpezlivo počkajte. Vzťahy budú pokojné a harmonické.

Potrápi chrbtica, najmä kríže. Okrem toho ženské problémy a u mužov prostata. Buďte ochotní zmeniť sa a bez strachu pozerať pred seba.

    V druhej dekáde sa vyhnite konfliktom, lebo z nich nevyjdete ako víťaz. Odložte svoju hrdosť a požiadajte o pomoc. V práci sa od vás očakáva svižnejší a iniciatívnejší prístup. Nezadaným sa do cesty postaví spriaznená duša. Nikdy nie je neskoro začať niečo nové. Riaďte sa pritom srdcom. 

Zubára navštívte len v nevyhnutnom prípade. Na svoj život pozerajte s nadhľadom a vyhnete sa depresiám a psychickým problémom.

    V záverečnej dekáde máte dostatok síl a energie na rast a podarí sa vám aj hory prenášať. Ak sa rozhodnete pre zmenu bývania, teraz je na to vhodný čas a aj na robenie potomkov. Užite si odmenu, uznanie a úspech. Vhodný čas máte aj na relax, alebo dovolenku.

Ohrozené sú pľúca a priedušky, no je to len prechodný stav. Ničoho sa nebojte a udržujte si veselú myseľ.

Býk (21.4. – 20.5.)

  V prvej dekáde sa vám bude dariť pri zveľaďovaní domova, či záhrady. Máte dostatok energie a kreatívnych nápadov, ktoré ocenia aj v práci. Nastáva finančné zlepšenie. Poteší aj darček, alebo menšia výhra. Nezadaným sa črtá nový vzťah a zadaným neuškodí okoreniť ho.

Podporte svoj imunitný systém. Zbavte sa obáv. Samostatnosť, tolerancia a veľkorysosť sú vlastnosti, ktoré teraz viac ako inokedy postavte do popredia a získate tým viac harmónie vo svojom živote.

    V druhej dekáde hrozí krádež, podvod, sprisahanie, či sklamanie. Skúste sa uvoľniť a obozretnejšie vnímať vonkajšie vplyvy. Nepracujete pod tlakom. Tlak spôsobí chyby. Vesmír má svoj vlastný plán a preto nerobte paniku, pokiaľ sa niečo nehýbe podľa vašich predstáv a požiadaviek. Obrňte sa trpezlivosťou. Existuje veľa faktorov, o ktorých neviete a preto sa vám nepodarí ovplyvniť ani zvrátiť výsledok. Nepodliehajte frustrácii.

Väčší pozor si dajte na hlavu, krk, nos a uši. V ovzduší je čím ďalej, tým viac alergénov. Posilnite svoje sebavedomie, vôľu a nevzdávajte sa. Odbúrajte stereotyp a prispôsobte sa novému.

    V záverečnej dekáde vás zas môže prekvapiť výhra, viac peňazí na konte a konečne si môžete vychutnávať príjemné obdobie. Nebráňte sa zmenám. Venovať sa môžete po okrem seba aj rekonštrukčným prácam. Nielen bývanie potrebuje údržbu. Nechajte sa inšpirovať svojimi vysnenými predstavami. Je čas splniť si sny a nájsť aj svoju spriaznenú dušu.

Objaví sa nová diagnóza, zápalové ochorenia a bolesti kĺbov. Zbavte sa zatrpknutosti. Snažte sa o pokoj a porozumenie. Rozdávajte dobro a lásku.

Blíženci (21.5 – 20.6.)

V prvej dekáde sa pousilujte o rozvoj nových schopností a zručností. Všetky nové poznatky, ktoré získate, môžete neskôr využiť. Zvyšujte si kvalifikáciu a dajte priestor novému vzdelávaniu sa. Zamerajte sa viac na pracovné povinnosti. Je čas urobiť rozhodnutie, akým smerom sa bude ďalej uberať váš život. Ak sa deti rozhodnú osamostatniť sa, tak ich nechajte vyletieť z hniezda. V láske sa nechajte unášať prúdom a nerobte žiadne radikálne, či unáhlené rozhodnutia.

Ohrozené sú pohlavné orgány. Môžu sa prejaviť aj depresie z vyčerpania, alebo vyhorenie. Urobte si nadhľad nad svojím životom. Žite bez strachu a viac si verte.

    V druhej dekáde sa môžete rozbehnúť za slnečnými lúčmi a dopriať si relax, wellness, či dovolenku. Máte dostatok motivácie a optimizmu na dosiahnutie svojich cieľov a podáte výkony, za ktoré získate uznanie. Zvládnete každú skúšku.

Nezaťažujte si bedrové kĺby. Hrozí celkové vyčerpanie, pokiaľ si nedoprajete pauzu. Povzbudiť treba aj imunitný systém. Nepodliehajte strachu a pocitu, že zlyháte, alebo menejcennosti.

    V záverečnej dekáde sa spokojne môžete venovať materiálnym záležitostiam, lebo teraz máte vhodný čas na budovanie istoty a stability. Ak ste mali doteraz finančné problémy, teraz sa ich podarí zbaviť, alebo zastabilizovať. Ak vás láka robiť charitu, tak si premyslite komu a koľko, aby ste neohrozili seba. Je správny čas aj na detoxikáciu organizmu od 16.5.-30.5.

Dávajte si pozor na pohlavné orgány a chráňte si aj pokožku pred ostrým slnkom. Nemiešajte sa do toho, čo sa vás netýka. Zbytočne si skomplikujete život. 

 Rak (21.6. – 22.7.)

V prvej dekáde máte možnosť využiť svoje poznatky a inteligenciu. Na všetko sa pozerajte z vtáčej perspektívy. Pozitívny vývoj nastáva vo všetkých oblastiach. V práci ocenia váš inovatívny prístup a vo vzťahoch vernosť. Náladu si môžete pokaziť tým, že zabúdate na prevenciu imunity.

Zbavte sa strachu zo zlyhania. Samostatnosť, tolerancia a veľkorysosť sú vlastnosti, ktoré treba uprednostniť.

    V druhej dekáde si určite hranice a urobte si pevný plán, ktorý treba krok za krokom realizovať. Predídete tým sklamaniu a s tým spojené nečakané výdavky. Zorganizujte si financie, čas a predídete stresu. Pokiaľ sa niečo neodvíja podľa vašich predstáv, nevzdávajte sa a obrňte sa trpezlivosťou.

Ohrozené je pohlavné ústrojenstvo a chrbtica, najmä krčná.

    V záverečnej dekáde zažijete priaznivé udalosti. Táto dekáda bude dosť akčná. Potrebujete ukončiť niektoré vlečúce sa záležitosti. Je to príležitosť, zbaviť sa všetkého nepotrebného. Nastanú skutočnosti, ktoré nemusia mať v prvom momente pozitívny charakter. Zistíte, že nemáte nad všetkým kontrolu. Neriešte, čo neovplyvníte. Rýchla zmena prináša nové začiatky. Vo vzťahoch sa cítite spokojne. Môžete preto urobiť ďalší krok a uvažovať o hlbšom zväzku ako zásnuby, alebo svadba. Financie treba držať pod kontrolou.

Šetrite si nohy, kĺby aj kolená. Zápalové ochorenia tiež nie sú nič príjemné. Nepestujte si chronickú zatrpknutosť. Máte toľko možností, čo aj ostatní. Prezentujte sa dobrom a láskou.

Lev (23.7. – 22.8.)

V prvej dekáde sa vyvarujte ponurých a chmúrnych myšlienok. Pozerajte sa na pohár ako na poloplný, nie ako na poloprázdny a dostanete dobré správy. Pravdepodobne budete musieť pri riešení problémov použiť akčnejší prístup a konštruktívnu komunikáciu. Možno nájdete predmet, ktorý ste už dávno oplakali. Sklamanie a rozčarovanie nastane vo vzťahoch. Financie sú stabilné, no napriek tomu nie ste spokojní s týmto stavom, lebo vás to stálo viac úsilia, ako ste plánovali. Viac využívajte svoju intuíciu.

Objaviť sa môžu problémy s pohlavným ústrojenstvom. Ostatné boliestky sú psychosomatické. Snažte sa o harmóniu a pokoj. Odbúrajte stres a uvoľnite napätie. Namiesto ľahostajnosti a sebeckosti, uprednostnite lásku a porozumenie.

    V druhej dekáde riešte úradné záležitosti. Problémy, ktoré vás trápia, majú riešenie, tak ich zbytočne neplytvajte. Čaká vás aj cestovanie. K tomu si vyberte vhodnú partiu. Na cestách buďte obozretní. Táto dekáda je vcelku príjemná, pokiaľ si ju nepokazíte zbytočnými starosťami.

Objaví sa nová diagnóza, no celkový zdravotný stav u väčšiny je v poriadku. Nájdite vo svojom vnútri lásku. Je to najmocnejší liek.

    V záverečnej dekáde získate viac životnej sily podporenej optimizmom, na prekonanie vyčerpávajúceho obdobia. Máte všetko potrebné na udržanie svojej pozície. Stačí trpezlivosť.

Posilnite svoj imunitný systém. Objaviť sa môžu aj poruchy štítnej žľazy. Zbavte sa obáv a strachu. Zmierte sa so sebou a nalaďte sa na príjemnú vlnu.

Panna (23.8. – 22.9.)

V prvej dekáde nastáva príjemné obdobie. Všetko kvitne a preto si svoj optimizmus, nekazte negatívnym vplyvom okolia. S čistými úmyslami sa vám bude dariť. Máte dostatok inteligencie na to ,aby ste robili správne rozhodnutia.

Starajte sa o svoju pleť a pokožku. Môžu sa objaviť symptómy dedičných ochorení. Nestrácajte silu v zbytočnom boji za nereálne ciele. Prijmite realitu. Verte v dobro a lásku vo svojom srdci.

    V druhej dekáde máte vhodný čas na riešenie právnych a úradných záležitostí. Odbúrajte emocionálny stres a vyhnete sa sklamaniu vo vzťahoch. Zatrpknutosť môže viesť k celkovému vyčerpaniu, preto si strážte svoju energiu a nemrhajte ňou na negatívne pocity.

Potrápiť môže pečeň a obličky. Preto sa snažte odbúrať hnev a nastoliť rovnováhu vo vzťahoch. Neúspechy a sklamania berte ako učenie, nie za osobnú prehru. Takéto životné skúsenosti posúvajú latku ďalej.

V záverečnej dekáde sa budete veľa rozhodovať. Na všetko sa nedá hovoriť len: “ áno“. Viac komunikujte a riaďte sa intuíciou. Zamerajte sa na svoje projekty a dajte im Red Bull. Možno uvažujete nad sťahovaním. Naskytne sa výhodná ponuka. Vo vzťahoch vás tiež čaká rozhodovanie. Pokiaľ sa vo vzťahu dusíte, opustite ho. Niektorých zláka návrat k predošlým partnerom. Vo finančnej sfére nastáva zlepšenie. Dosiahnete adekvátne uznanie za vynaloženú prácu.

Žalúdočné a črevné ťažkosti nie sú nič príjemné. Uvoľnite svoju myseľ a prejavte naplno svoju osobnosť. Všetko čo robíte, robte bez obáv, s radosťou, pokojom a nadšením.

Váhy (23.9. – 23.10.)

   V prvej dekáde sa črtá príjemná výhra, dobré nápady a cenné skúsenosti. Máte dostatok motivácie k tomu, aby ste si rozšírili pole pôsobnosti. Pritom si však chráňte svoju nezávislosť. Ak naozaj viete, čo chcete, tak to neváhajte uskutočniť. Ak sa vám nedarí, tak sa zamyslite nad tým, kedy ste zatiahli ručnú brzdu. Oživte svoje sebavedomie a získajte nové kontakty.

Môžu sa prejaviť problémy s kosťami, preto buďte opatrnejší. Proti únave je liekom relax. Zotrvajte na ceste lásky a porozumenia.

V druhej dekáde sa môžete smelo vybrať na cesty, alebo plniť sny. Máte dostatok pozitívnej energie na riešenie prechodných problémov. Vyhnite sa alkoholu a omamným látkam. V tomto období to váš organizmus viac zaťaží. Zoberte osud do vlastných rúk. Prevezmite kontrolu nad svojím životom a pripravte si pôdu pre stabilitu. Nepúšťajte sa do konfliktov. Nepodarí sa vám vyhrať. Snažte sa nastoliť rovnováhu vo svojom živote.

Ohrozený je močový a obehový systém. Nezaoberajte sa minulosťou a negatívnymi myšlienkami.

    V záverečnej dekáde nastane obrat k lepšiemu za predpokladu, že nepodľahnete klamným ilúziám. Vtedy zažijete sklamanie. Ak sa rozhodnete obnoviť bývalý vzťah, použite svoju intuíciu a analýzou predošlého vzťahu si najskôr ujasnite všetky „pre a proti“. Vo finančnej oblasti sa zamerajte na to, aby vám niečo neušlo. Črtá sa aj výhodnejšia pozícia v súčasnej práci, alebo lepšia pracovná ponuka.

Objavia sa chronické stavy, depresie a oslabenie organizmu. Nereagujte podráždene a agresívne. Prameňom zdravia je viera v dobro a lásku.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

  V prvej dekáde si môžete vychutnávať jazdu ako na horskej dráhe. Menej príjemné momenty budú striedať krásne okamihy. K tým krajším patrí aj výhra. Vyvarujte sa stresu a konfliktom. Tvrdohlavým postojom sa nič nevyrieši. Pozor si dajte aj na podvodníkov, či krádež. Vo vzťahoch môžete napriek slnečným lúčom pocítiť chlad.

Ohrozená je hlava, krk, nos, oči aj uši. Prejaviť sa môžu aj problémy s tlakom, čo súvisí s výkyvom vašich nálad.

    Druhá dekáda odhaľuje úspešné obchody a prosperujúce projekty. Nastáva rušnejšie obdobie, ktoré si vzhľadom na vzniknuté situácie, vyžaduje pružnejšiu komunikáciu. Môžete si naplánovať výlet, lebo dovolenka by zabrzdila pracovné dianie. Teraz je čas na to, aby ste odprezentovali, čo sa vo vás ukrýva a ukázali svoju jedinečnosť. Vytvoríte tým harmonické prostredie a do budúcnosti stabilitu.

Potrápi chrbtica, najmä krčná. Z toho plynie, že si nemáte nikoho vešať na krk a nevešajte si tam ani cudzie problémy. Zorganizujte si svoj čas, aby ste predišli stresu a nehrajte sa na obeť.

    V záverečnej dekáde máte dostatok síl a energie na zvládnutie aj náročnejších povinností. Nenechávajte otvorené a nedokončené úlohy. Riešte len to, na čo máte vplyv. Zložitejšie skúšky zažijete v práci. Na dosiahnutie cieľov si urobte analýzu a prípravu. Zhromaždite si poznatky, prostriedky, ktoré potrebujete a rozumne hospodárte s energiou. Určite si hranice, lebo ich prekročenie, môže viesť k celkovému vyčerpaniu organizmu.

Ohrozené sú pohlavné orgány a srdce. Takže si upravte vzťahy a srdcové záležitosti. Nech láska nie je len prázdny pojem.

Strelec (23.11. – 21.12.)

V prvej dekáde si vytvorte harmonické prostredie okolo seba. Bez stresu a napätia sa vám bude ľahšie dýchať, aj viac dariť. Závisí len od vás, ako si zorganizujete svoje aktivity. Máte dostatok inteligencie na to, aby vás nerozhádzali negatívne vplyvy. Máte vhodný čas na zbavenie sa všetkého nepotrebného nielen okolo seba, ale aj v sebe. Vo vzťahoch je potrebné nastoliť rovnováhu. Vaša finančná situácia pocíti zlepšenie.

    V druhej dekáde nastanú skutočnosti, ktoré ukážu, čo skrývajú pod maskou niektorí jedinci. Ich pravá tvár sa vám nemusí páčiť a ich tajomstvá tiež nemusíte zdieľať. Pomôže vám to vyčistiť vzduch. Váš vnútorný hlas vám napovie, že inkubačná doba sa nedá skrátiť. Všetko má svoj vlastný vývoj a čo sa potom vykľuje za výsledok, ukáže až čas. Až potom prehodnoťte svoj postoj k danej záležitosti. Poteší uznanie za vykonanú prácu. Zdvihne to nielen vaše sebavedomie ,ale aj konto.

Bolestiam chrbtice, hlavy a únave sa dá predísť tým, že nebudete zbytočne zaťažovať svoj organizmus. Majte sa viac radi.

    V záverečnej dekáde sa prestaňte mračiť. Robí to vrásky. Radšej sa pozerajte na svet s úsmevom a zbytočne si nekomplikujte život. Vyhnite sa precitlivenosti, nervozite a váhavosti. Tým všetkým sa zbytočne oberáte o energiu, ktorú môžete využiť aj lepšie. Potešiť môže aj menšia výhra. Siahnite ku hviezdam a splňte si aspoň zlomok z toho, o čom snívate.

Odľahčite nervový systém a nenechajte mozog neustále šrotovať. Pustite si k sebe lásku, súcit, porozumenie a majte úctu k životu.

V máji Venuša vstupuje do Barana. Využite priaznivý vplyv tejto planéty vo svojich vzťahoch. Môžete sa pokúsiť prelomiť bariéry a odstrániť prekážky pri zoznamovaní sa a získavaní nových kontaktov.

Pozitívny vplyv Venuše sa prejaví aj na ľahkosti v komunikácii a dobrou náladou, ktorú vyvolá úsmev a vtip.

  V tomto mesiaci sa môžete stretnúť s tým, že budete oveľa citlivejší na energetické ataky z vonkajšieho prostredia. Môže sa prejaviť nerovnováha, pocit prázdnoty a emocionálne výkyvy.

Slnečné lúče a prechádzky pomôžu harmonizovať náš organizmus a život. Viac si dôverujte. Vyzdvihnite svoje prednosti. Vyvarujte sa egoizmu, narcizmu a pýche.

Svoj život uchopte pevne do svojich rúk, majte k nemu kladný postoj a neberte si za svoje názory iných. Môžete pociťovať aj nedostatok lásky a to sa odráža na citovom a intímnom živote. Nefunkčné zväzky, nevera, zrada, žiarlivosť, sklamanie, opustenosť, samota, to všetko vplýva na život a zdravie.

    Preto želám všetkým, nájdite v sebe, lásku, mier a pokoj. Ak sa vám to nedarí, vyrazte do prírody. Dotýkajte sa zeme. Objímajte stromy.

Počúvajte hudbu.

Vaša Yaya

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/

Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com


2 Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button