Horoskop na mesiac

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Nové horoskopy bude pre vás pripravovať každý mesiac Yaya

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/
Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com

Horoskop na január 2023 – Yaya

 

Rok sa stretol s rokom a začíname písať nové kapitoly života pod číslom 2023.

Z týchto čísel po sčítaní dostaneme číslo 7. Pre väčšinu ľudí sa toto číslo zafixovalo ako šťastné a už v staroveku sa jej pripisoval mystický význam. Toto číslo je magické, lebo od 1do 10 násobením iných čísel, ho nedokážeme vytvoriť.

V živote sa nám stále objavuje.

Mesačná fáza trvá 7dní, stvorenie sveta trvalo 7dní, chrám bohyne Ninty, postavený okolo roku 2500 p.n.l, mal 7 portálov a 7 dverí, babylonská veža má 7 poschodí. Pôvodne bolo 7 planét, až neskôr pribudlo Pluto.

Podľa týchto planét bolo v starom Egypte označených 7 božstiev so žezlami.

Veľký grécky lekár Hippokrates hovoril, že číslo 7 ovláda choroby. Tie trvajú 7 dní, kým sa dostanú z tela von, alebo toľko dní, ktoré sú jej násobok.

Pythagoras a jeho stúpenci označili toto číslo ako “krízu”, lebo odsledovali, že po násobkoch sedmičky sa dostavovala kríza, ktorá trvala 3 a pol dňa, čo je vlastne polovica zo sedmičky. Sedmička ovláda cykly a rytmy života od narodenia až do smrti, preto je označená aj ako číslo dokonalosti.

Poznáme 7 divov sveta,7 trpaslíkov v rozprávke,7 farieb spektra,7 čakier, Apolonova lýra mala 7 strún a flauta 7 otvorov. Židovský svietnik má 7 ramien.

Katolícka cirkev pozná 7 darov Ducha svätého a 7 cností aj 7 smrteľných hriechov.

Číslo 7 je teda zaujímavé, má rôzne významy a v dejinách nájdeme veľa zaujímavostí spojených s týmto číslom.

Okrem iného aj to, že sa spája aj s nahliadnutím do vlastného vnútra a meditáciou.

    V januári je najviac ohrozený močový mechúr. Prvé dve dekády ovplyvňuje zemské znamenie Kozorožec. Vplýva na kostru, kolená a držanie tela.

Dodajte telu vápnik a pohyb.

Posledná dekáda je v znamení vzdušného Vodnára. Ten ovplyvňuje nohy a to lýtko, píšťalu, členok, pätu a kŕčové žily.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

V prvej dekáde je teraz dôležité zamerať sa na budovanie istôt. V tomto prípade sa nenechajte manipulovať a vytýčte si svoj plán, ktorý vás povedie. To, čo chcete a čo potrebujete, to dosiahnete. Zoberte veci a príležitosti do vlastných rúk a vlastnou réžiou sa pohnite za svojimi cieľmi. Zložité rodinné vzťahy sa odvíjajú od nevyriešených majetkových záležitosti a problémov. Vyriešte ich aj za cenu, že to bude znamenať rozchod.

Pracovné záležitosti majú dosť rýchly priebeh. Ste na ceste k finančnému zlepšeniu. Potešenie z toho môže kaziť zlá atmosféra na pracovisku, alebo nepríjemný šéf.

Ak si nepoviete v každej oblasti svoj názor, tak sa vám to odrazí na hlasivkách a hrdle. Viac odhodlania vás nasmeruje na úspešný štart. Detox je vhodný od 7.1.do21.1.

V druhej dekáde máte pocit že už nič nestíhate. Máte zo všetkého obavy a drobné stresy vás pripravili o pokojný spánok.

Máte príliš veľa práce a to vyvoláva nespokojnosť. Eliminujte vonkajšie vplyvy a riešte priority. Chaos ešte nikomu a ničomu nepomohol. Kľúčom k spokojnosti môže byť aj doriešenie záležitosti a povinnosti z minulosti, ktorým ste sa vyhýbali. 

Získavaním potrebnej rovnováhy sa zlepší vaša zdravotná situácia a problémy s tlakom aj bolesť hlavy.

V záverečnej dekáde sa dozviete informácie, ktoré museli dozrieť. Vyhnite sa ich použitiu v otvorených konfliktoch. Použite ich ako tromfy no v rozumnej komunikácii už bez emócií. Takto odzbrojíte protistranu. Zbytočným krikom neovplyvníte výsledok, len prídete o sily.

Odnesie si to váš nervový a obehový systém. Nerozumný človek sa snaží prispôsobiť svet sebe, na rozdiel od rozumného, ktorý sa prispôsobuje svetu.

Vodnár (21.1. – 18.2.)

V prvej dekáde sa snažte o to, aby ste získali širší prehľad o udalostiach. Využite svoju inteligenciu na získavanie nových a prospešných informácií, ktoré môžete použiť v ďalšom živote. Objavia sa nové príležitosti aj na ďalšie štúdium a vzdelávanie. Všetko čo vás posunie vo vašom vývoji, je pozitívny posun. Nehľadajte výhovorky, ako sa to nedá, ale porozmýšľajte nad tým, ako sa to dá uskutočniť.

Všetky problémy a ťažkosti sú len prechodné a preto sa nimi dlho nezaťažujte. V partnerských vzťahoch môže nastať emocionálne ochladenie. Nesnažte sa nasilu vynútiť si pozornosť. Situácie nechajte dozrieť a potom „pridávajte na kúrení“.

V zamestnaní hrozí konkurencia, preto si svoje nápady strážte. Okrem toho môže situáciu skomplikovať aj nepríjemný nadriadený.

Môže vám to ohroziť tlak.

V druhej dekáde sa blýska na lepšie časy. Možná výhra, či nečakaný dar, určite zlepšia náladu. Môžete pouvažovať nad získaním nových zručností, ktoré sa vám vyplatia z dlhodobého hľadiska. 

Berte svoje povinnosti vážne a potom sa vyhnete zbytočnému stresu, problémom s dýchacími cestami a najmä s hlasivkami.

V záverečnej dekáde môžete využiť túžbu po cestovaní a to môžete spojiť so zimnými športmi. Ak sa rozhodnete ďalej tvrdo pracovať, asi preto, že v tom nájdete uspokojenie. Akúkoľvek činnosť urobíte, budete mať k tomu dostatok podpory z okolia. Nezabúdajte za to poďakovať. Neberte to ako samozrejmosť. Konzultujte s ľuďmi, ktorí vám dôverujú, pomôžu a od ktorých prijmete konštruktívnu kritiku. Počúvajte názory ostatných. Využite dobre mienené rady a zakomponujte ich do svojich nápadov.

Svoj organizmus podporte vitamínmi a minerálmi. Povzbuďte svoj imunitný systém.

” Jestvujú iba dva spôsoby, ako prežiť život.

Jeden akoby nič nebolo zázrakom a druhý, ako by bol zázrak všetko .”

Albert Einstein

Ryby (19.2. – 20.3.)

V prvej dekáde je čas na to, aby ste vyjadrili svoje názory, túžby aj obavy. Vyťažte maximum zo svojich schopností a presaďte sa. Máte dar vyjednávať, tak si vytvorte vhodné podmienky pre svoju kreativitu. Konajte s čistými úmyslami. Počúvajte svoj vnútorný hlas. Nezadaným sa črtá perspektívny vzťah, tak vylezte zo svojej komfortnej zóny a vyberte sa na prechádzku láske oproti. Verte svojej intuícii. Tí, čo sú vo vzťahoch, oživte iskru, nech sa rozhorí v plameň. Pomôžu vám v tom spoločné aktivity a projekty. Ak nemáte dovolenku a musíte byť v práci, tak sa snažte vyhnúť agresivite, aj napriek nepríjemným prekvapeniam.

Opatrnosťou sa vyhnete nebezpečenstvu a potrápiť môžu aj zuby.

V druhej dekáde nebojujte sami so sebou a kráčajte. Zbavte sa preťaženia a nezbierajte zase aj problémy iných.  Začnite sa pozerať okolo seba a uvidíte dôvody, prečo to stále robíte. Zvážte odpoveď ” Nie” na každú ďalšiu požiadavku. Toto sa netýka len žien, ktoré majú pod rukou dokonalú domácnosť, ale aj podnikateľov. Práce, či projekty nemusíte robiť len vy. Aj ostatní sa môžu pričiniť o dobrý výsledok. K tomu stačí kontrola a usmernenie.

Ohrozený je lymfatický systém. To spôsobuje neustále napätie a neschopnosť uvoľniť sa. Potom sú aj svaly a šľachy napäté a v kŕči. V záverečnej dekáde máte priaznivé vyhliadky pre všetky oblasti života. Podnikanie, práca, nový vzťah, alebo budovanie stability a istôt. Inšpirujte sa a získajte nový pohľad na daný projekt, či situáciu. Získavanie nových poznatkov vás privedie k vhodnejším riešeniam. Obstojíte v skúškach. Nádej a podpora vás povedie k vyšším výkonom. To povzbudí aj vaše sebavedomie.

Pobolievať môžu bedrové kĺby a panva.

…„Zlá správa je, že čas letí a dobrá správa je, že my sme piloti“…

Baran ( 21.3 – 20.4.)

V prvej dekáde sa vyhnite hádkam a konfliktom. Radšej sa stiahnite. Obráťte svoju pozornosť inam. Ak sa potrebujete k niečomu vrátiť, tak to urobte vo vhodnejšom čase. Potom máte šancu uspieť. Teraz si výhru nevynútite. Čoskoro pochopíte situáciu a potom ju uchopíte do vlastných rúk. Obrňte sa trpezlivosťou a vytrvalosťou. Počúvajte svoj inštinkt a akceptujte zmeny, ktoré budú pre vás prínosom z dlhodobého hľadiska. Ak má pokračovať váš vzťah, tak to nechajte plynúť.

Pôjde to hladko. Ak nie, tak nemá význam do toho ďalej investovať energiu. Viac sa venujte pracovným povinnostiam. Tam sa bude vyžadovať viac akčnosti a energie. Pokiaľ zaostanete a neudržíte tempo, môže sa stať, že sa s vami ďalej počítať nebude.

Ohrozené sú dýchacie cesty, hrdlo, priedušky a pľúca.

V druhej dekáde sa zbytočne trápite nad tým, čo nemôžete zmeniť. Svoju pozornosť zamerajte na to, na čo máte dosah. Tam sa môžete tešiť z úspechov.  Poteší aj menšia výhra, či nečakaný darček. Sny sa môžu splniť, len ich treba mať. Každý sen potrebuje aj reálny základ. Môžete si rozšíriť svoje podnikanie, alebo si inak rozšíriť pole pôsobnosti. Všetky projekty majú zelenú. Vyťažte zo svojho talentu, čo sa dá a finančná injekcia sa dostaví.

Záťaž pocíti močové a pohlavné ústrojenstvo.

V záverečnej dekáde sa zamerajte hlavne na svoje ciele a postupujte systematicky. Počúvajte pri tom aj dobre mienené rady, ktoré vám ukážu aj iný pohľad na ich realizáciu. To môže niekedy viesť aj k celkovému skráteniu celého procesu. Ušetríte si tým čas, ktorý môžete využiť pre seba, alebo sa venovať rodine.

Vyhnite sa egoizmu a pozerajte sa okolo seba. Každý má nejaký problém. Uvidíte rôzne spôsoby riešenia a ako sa v nich neutopiť. Tie vaše sú len prechodné a preto sa nimi netreba príliš zaoberať, alebo sa ľutovať. Druhým extrémom je zas necitlivosť voči druhým, ktorí sú v núdzi. Nájdite v sebe zlatý stred a rovnováhu.

Objaví sa nová diagnóza.

Všetko je dočasné ako emócie, myšlienky, ľudia a aj situácie. K ničomu sa preto nepripútajte a nechajte všetko pokojne a prirodzene plynúť.

Býk (21.4. – 20.5.)

V prvej dekáde sa stretnete s falošnosťou, intrigami aj žiarlivosťou. Stres a komplikácie prekazia vašu snahu a narušia rovnováhu. No nezúfajte . Aj najhorší deň má len 24 hodín. Dúfajte, že ten ďalší už nemôže byť horší. Ak máte ešte nejaké resty, treba sa nimi zaoberať a zlikvidovať všetko, čo ste si preniesli z minulého roka. V zamestnaní vás bude dobiehať konkurencia. To vás vyburcuje k lepšiemu výkonu. Konflikty neignorujte. Je potrebné ich riešiť logicky, alebo netradične pomocou šarmu a použitím empatie. Keď ostatní pocítia váš záujem, zložia zbrane a vaša komunikácia sa výrazne zlepší. Toto platí aj pre rodinné prostredie.  V láske sa budete rozhodovať, či sa oplatí vrátiť skočiť, do tej istej rieky. Prehodnotenie vzťahov vás môže posunúť na vyšší level. Nastáva aj obrat k lepšiemu vo finančnej sfére. To aspoň načas nevyrobí ďalšie vrásky.

Potrápiť môže problém s trávením a hrubým črevom, preto nedržte v sebe to, čo nepotrebujete.

V druhej dekáde je čas, aby ste sa „rozhúpali“ a začali konať. Máte dostatok motivácie a energie presadiť si svoje plány, zámery a nápady. Máte schopnosť zmeniť všetko, o čom nebudete pochybovať. Zbavte sa toho, čo vás brzdí. Vyťažte zo seba maximum. To povedie k lepšiemu výsledku a k sebauspokojeniu.

Všetky vzťahy sa zastabilizujú a so skvelou komunikáciou môžete rozbehnúť nové projekty. Máte vhodný čas aj na rekonštrukciu, či zveľadenie bývania, posedenie s priateľmi, alebo zmysluplné výlety. Každý si môže realizáciu vybrať podľa svojej chuti.

Svojou akčnosťou predídete problémom s vitalitou a imunitou. Znížená vitalita môže mať problém v štítnej žľaze. Venujte sa aj pokožke a vlasom.

V záverečnej dekáde sa môžete tešiť na nečakaných hostí a to aj zo zahraničia. Bude to príjemné stretnutie, takže vôbec nemusíte panikáriť. Situáciu doma skomplikujú rodinní príslušníci, veď predsa nemôže stále svietiť slnko, no to hravo upracete, aby ste sa mohli naplno venovať svojim hosťom. Vyskytne sa príležitosť cestovať kvôli práci, tak treba uprednostniť pracovné povinnosti. Položí to základ pre váš ďalší rozvoj a postup. Zoberte aktivitu do vlastných rúk a priblížite sa ku hviezdam.

Bolesti sa prihlásia v krížoch, v močovom a pohlavnom ústrojenstve.

” Všetko, čo počujeme, je názor, nie fakt.

Všetko, čo vidíme, je pohľad na vec, nie pravda. ” Marcus Aurelius

Blíženci (21.5 – 20.6.)

V prvej dekáde máte vplyv na to, aby ste dosiahli méty a posunuli sa do ďalšieho levelu. Dariť sa bude vo všetkých oblastiach života. Pokaziť si to môžete tým že si zadupete svoje sebavedomie. Viac si verte a dokáže urobiť možné a posunúť sa k nemožnému. To však neznamená že máte robiť všetko samy. Rôzne povinnosti môžete rozdeliť a tým neutrpí vaša kreativita. Z dlhodobého hľadiska bude táto zmena obratom k lepšiemu. Všetko závisí od vás ako si to zariadite. Pracovné povinnosti budú mať prednosť. Určite si hranice a nenechajte sa využívať.

Kolísavý zdravotný stav môže narušiť vašu pohodu. Zápaly a dedičné problémy nie sú nič príjemné.

V druhej dekáde vás prepadnú pochybnosti v tom, či vynaložené úsilie stojí za to a či sa oplatí pokračovať v nasadenom tempe. Nepočúvajte rady iných, alebo si preverte informácie. Môže vás to naviesť na nesprávnu cestu a prehĺbiť pochybnosti o sebe. Počúvajte svoj vnútorný hlas a ten vám napovie, že ste práve tam, kde máte byť. Nepitvite sa vo všetkých vonkajších vplyvoch. Reagujte rýchlejšie a pružnejšie. Kaziť pohodu vám môžu aj intrigy a závisť.

Ignorujte to. Tým, že si to pripustite si môžete privodiť problém s trávením.

V záverečnej dekáde nastáva harmonické a tiché obdobie, kedy každý vie čo má robiť a kde je jeho miesto. Využite túto pohodu pre seba a oddychujte. Čakáte na podpísanie nových zmlúv, no treba vyčkať. Všetko potrebuje čas na dozretie. Teraz si treba preveriť informácie a zamerať sa na detaily. Je vhodný čas na to, aby ste si vytvorili finančné rezervy. Neplytvajte zbytočne. To sa môže prehĺbiť do väčších strát. Zbytočne neriskujte a dávajte si na pozor na podvodníkov.

Nedostatok sebadôvery a obavy môžu vplývať na trávenie. Neprestávajte veriť v seba a vo všetko krásne čo sa nachádza v srdciach ,čo stretnete.

 Rak (21.6. – 22.7.)

V 1.dekáde sa budete potrebovať vyrovnať s rôznymi skúškami a nástrahami. Vyvarujte sa otvoreným bitkám a konfliktom. Môže to viesť k prehre. Vhodnejšie bude stiahnuť sa a venovať sa svojmu rozvoju a svojim záujmom. Zbavíte sa tak nadmernej záťaži a výdaju energie. Zvážte všetky možnosti a vyhnite sa veľkým rozhodnutiam. Sústreďte sa viac na plánovanie a riešenie priorít . Neodporúča sa radikálne konanie. Môžete sa venovať ďalšiemu vzdelávaniu sa, ktoré má perspektívu do budúcnosti.

Pokiaľ sa vyhnete výkyvom nálad , tak aj váš tlak ostane v normále.

V 2.dekáde počúvajte nové informácie a dobre mienené rady. Venujte sa svojej sebarealizácii. Rozvíjajte svoje schopnosti. Ak sa vo vás prebudí túžba cestovať, tak si urobte dovolenku, alebo to spojte so služobnou cestou.

S novými ľuďmi jednajte opatrne. Pri podpisovaní zmlúv sa tiež odporúča opatrnosť. Zradu môžete odhaliť nielen v pracovnej sfére , ale aj v iných oblastiach života. 

Postavte sa zoči-voči realite a toto poznanie prebolí rýchlejšie . Potom vás zbytočne nebude bolieť žalúdok a žlčník. Zápaly močových ciest sú tiež nepríjemnou záležitosťou .

V záverečnej dekáde sa obrňte trpezlivosťou. Nie všetko ide hladko, no máte dostatok sily a vitality na to, aby ste to zvládli. Potešia vás dobré správy , ktoré však nevyriešia domáce prostredie, ani prácu. Doma si budete musieť zorganizovať chod, aby všetko klapalo a v práci budete robiť mediátora. To si bude vyžadovať značnú dávku rozvahy a diplomacie.

Ohrozený bude obehový systém. Tak väčší pozor na srdiečko.

Krása a pravda sú v jednoduchosti.

 Lev (23.7. – 22.8.)

V 1. dekáde vám dobré správy zlepšia náladu. Okrem toho budete potrebovať aj väčšiu dávku trpezlivosti, trochu rozvahy, odhodlanie a aj väčšiu štipku diplomacie, aby ste zostali v rovnováhe a udržali si tú dobrú náladu. Svoje výdavky si naplánujte a držte sa svojich plánov. Potrebujete sa dostať z červených čísel tak, aby sa výdavky rovnali príjmom. Prehodnoťte situáciu a vykročte na cestu zmierenia a odpustenia.

Staré záležitosti vás zbytočne zaťažujú. Poteší to srdiečko aj obehový systém.

V 2. dekáde sa vyžaduje rýchlejšia komunikácia. Pružnejším prístupom si môžete dosť pomôcť. Výhodnejšie nákupy, lepšie pracovné podmienky, či iné záležitosti po premyslení a jednaní sa vám podarí vyriešiť k vašej spokojnosti. Pri podpisovaní nových zmlúv buďte ostražití a preverte si aj praktickú stránku a čo sa skrýva za dodatkami. Táto dekáda bude akčnejšia a preto bude spojená aj s cestovaním. Môže to byť služobná cesta alebo dovolenka, či predĺžený víkend.

Ak vám nič nebude ležať v žalúdku, tak bude vaše trávenie v poriadku.

V záverečnej dekáde máte dostatok motivácie a chuti prezentovať seba aj svoje nápady. Ukážte čo je vo vás a jasne definujte svoje túžby a názory. Potom sa vyhnete nedorozumeniam. Riaďte si svoj život a tým získate lepší prehľad. Nedajte sa ovplyvňovať okolím, ktoré chce z vás ťažiť. Hrozí prepúšťanie. To neznamená koniec, ale berte to ako nový začiatok. Akceptujte zmeny. Každá zmena je posunom iným smerom. Význam to má len vtedy, keď zostanete silní.

Zbavte sa tvrdohlavosti a hnevu. Takto sa vyhnete psychickému bloku, vyčerpaniu a depresii. Ohrozený je aj obehový a lymfatický systém.

Život nám nedáva ľudí a príležitosti, ktoré chceme. Dáva nám ľudí a situácie, ktoré potrebujeme.

Panna (23.8. – 22.9.)

V prvej dekáde silou vôle a dobrou organizáciou zvládnete všetky prekážky, ktoré sa vám postavia do cesty. Ochráňte a určite si hranice. Riešte priority a tak si zabezpečíte hladký priebeh a nenecháte sa vykoľajiť vonkajšími vplyvmi. Zorganizujte si financie a naplánujte výdavky. V pracovnej oblasti máte istotu výplatnej pásky, no pokiaľ to dusí vašu kreativitu, tak je čas, zmeniť to. Nie je však vhodné radikálne riešenie, skôr vyjednávanie o podmienkach. Naplánujte si vo vzťahu viac spoločných aktivít.

Podporte svoju imunitu. Ozvú sa aj bolesti chrbtice.

V druhej dekáde sa nenechajte zbytočne rozptyľovať a naďalej sa držte svojich plánov a pozície. Odbúrajte zo svojho okolia narušiteľov svojho pokoja. Akceptujte nevyhnutné zmeny, ktoré budú mať význam z dlhodobého hľadiska. Vyvarujte sa paniky a frustrácie. Všetko sa na dobré obráti a zo všetkého vyjdete ako víťaz.

Opustite staré modely správania a potom sa zlepší aj váš zdravotný stav.

V záverečnej dekáde máte vhodný čas na sťahovanie, rekonštrukciu aj na cestovanie. V pracovnej oblasti ocenia vašu flexibilitu, tvorivosť a spoľahlivosť. Máte dostatok energie a motivácie k smelým činom a presadení sa. Nie je miesto na kompromis pri udržaní si svojho miesta a pozície. Povedie to k nedorozumeniam, no nie je čas na ustupovať. Váš časový harmonogram potrebujete mať riadne prepracovaný, aby sa vám nestalo, že vám ujde dôležitý termín. Ak sa rozhodnete cestovať, poriadne si skontrolujte doklady a ostatné náležitosti, čo potrebujete.

Skontrolujte si aj účty, e-maily a iné. Vo všetkom je potrebné urobiť si poriadok.

Potom sa menej nabeháte a ušetríte si nohy a kĺby.

Najkrajšie veci na svete nie sú veci, ale okamihy, ktoré sa nedajú zhmotniť, len prežiť.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V prvej dekáde nastane pohoda a všetko bude mať hladký priebeh. Napriek tomu si chráňte svoju emocionálnu pohodu. Ovládajte svoje emócie a tým zabránite zbytočným hádkam a nedorozumeniam. Zorganizujte si svoje financie a vyhnete sa nervozite pri nepredvídaných výdavkoch.

Počúvajte svoj inštinkt, ktorý vás spoľahlivo povedie v rozhodovaní sa. Váš nervový systém sa skľudní. Za ostatné problémy môže vaša psychosomatika.

V druhej dekáde máte vhodný čas na vybavovanie úradných a právnych záležitostí. Teraz vybavíte všetko oveľa rýchlejšie a k vašej spokojnosti. Aj tak si treba dať pozor na jednanie s novými ľuďmi a podpisovaní nových zmlúv. Hrozí krádež a podvod, preto opatrnosti nikdy nie je dosť. Nájdite si rovnováhu medzi osobným a pracovným životom. Inak bude jedna, alebo druhá strana nespokojná.

V práci môžete prísť o miesto, alebo sa zruší vaša pozícia a vyžiada si to ďalšie vzdelávanie, alebo rekvalifikáciu. Chráňte si svoj majetok a financie. Môže sa stať, že vám niečo pretečie pomedzi prsty. Udržte si všetko, čo ste dosiahli.

Váš zdravotný stav pocíti zlepšenie a organizmus sa regeneruje.

V záverečnej dekáde sa môžete niečo nové naučiť, absolvovať skúšky, alebo popracovať na svojom rozvoji. Snažte sa vytvoriť si správnu stratégiu k vytýčeným realistickým cieľom. Je však vo vašom záujme riešiť aj nutné rutinné záležitosti.

Odľahčite svoje trávenie. Za to sa vám poďakuje žlčník, pečeň aj žalúdok.

” Človek dospieva v okamihu, kedy začne lásku dávať, namiesto toho, aby ju vyžadoval.” Osho

Škorpión (24.10. – 22.11.)

V prvej dekáde nemáte dôvod na smútok a pesimizmus. Vždy a všade narazíte na niečo, čo Vás dokáže nepríjemné prekvapiť. Stáva sa no život beží ďalej. Neplytvajte svojou energiou na to, čo neviete ovplyvniť. V zamestnaní zažijete sok z nečestného jednania a ohovárania. Bráňte sa a držte svoju pozíciu. V opačnom prípade môžete stratiť zamestnanie. Môže Vám to pomôcť aj pri zmene smeru, ak sa Vám doterajšia pozícia nepáči a neuspokojuje vás.

Odbúrajte strach. Strachom si privoláte to že, čo nechcete. Je tu možnosť, že získate viac, než stratíte. Bolesti sa prejavia v dôsledku vyčerpania bolesťou hlavy a chrbtice.

V druhej dekáde si chráňte svoj majetok, ale aj psychickú pohodu. Určite si hranice a zbytočne sa nevyčerpávajte. S potrebnou dávkou inteligencie a diplomacie sa vyhnete nedorozumeniam a odhalíte zatajované  pravdy. Zistite čo potrebujete a môžete to použiť. Vôbec to nebude sebecké, pretože je to nevyhnutné. Ak vás prepadne túžba cestovať, buďte opatrní . Všetko si naplánujte. Na improvizáciu nie je priestor. Vytrvalosť, čestnosť a spoľahlivosť sú vašou divíziou, tak to použijete.

Dávajte si pozor na hrdlo, hlasivky a krčnú chrbticu.

V záverečnej dekáde je všetko v pohode tak si to nekazte zbytočným rozhadzovaním. Všetko s mierou, nezneužívajte to, že vám je teraz dobre . Radšej myslite na to, že si treba vytvoriť rezervy na nečakané výdavky. Ak potrebujete niečo súrne vyriešiť, neváhajte požiadať o pomoc. Nikto nevie všetko a vy môžete pomôcť s niečím iným. Môžete sa pohrať aj s myšlienkou na osamostatnenie. Nie je to len o mladých, ktorý chcú vyletieť z hniezda, ale aj o tých, ktorí sa chcú postaviť na vlastné nohy a založiť si vlastné podnikanie.

Len ten kto zasadí, môže zbierať úrodu.

Strelec (23.11. – 21.12.)

V prvej dekáde vás dobre mienené rady a získané nové informácie môžu posunúť bližšie k svojim reálnym cieľom. Môže sa stať, že získate aj nový pohľad na situáciu a zmeníte smer. Zamerajte sa na komunikáciu. Reagujte na nový vývoj. Poteší vás darček, alebo menšia výhra. Výhrou môže byť aj spokojná domácnosť.

Zamerajte sa na svoju sebarealizáciu a odprezentuje svoje prednosti. Uvedomte si svoje kvality, ktoré môžete ponúknuť.

Hrozí nová diagnóza.

V druhej dekáde máte dostatok energie na rôzne činnosti ručné práce, umenie, hudba alebo šport. Odteraz ste chytili druhý dych a ostatní sa nestačia čudovať z vašej vyššej rýchlosti. Brzdite trochu. To môže spôsobiť celkovú únavu a vyčerpanosť. Pouvažujte aj nad relaxom ako výlet, alebo predĺžený víkend. Dobite si baterky v príjemnom prostredí. Udržujte si rovnováhu a svoju jedinečnosť. To je váš tromf proti konkurencii. S optimizmom ide všetko ľahšie.

Problém môže nastať v obehovom a nervovom systéme.

V záverečnej dekáde sa vyžiada od vás viac trpezlivosti, lebo plány a termíny sa posúvajú. Budete potrebovať viac komunikovať, aby ste dokončili začaté práce, či projekty. Na vine môže byť ľudský faktor, zlyhanie komunikácie, či systému. Neprepadajte panike a všetko riešte s chladnou hlavou. Narazíte na utajované skutočnosti, ktoré vnesú svetlo do zamotaných situácií. Dopadne to podľa vašich predstáv, len s menším oneskorením. K spokojnosti vám chýba práca , ktorá by bola vašou záľubou. Tak sa poohliadnite, čo by vás napĺňalo. Počúvajte svoju intuíciu.

Ženské problémy, problém s prostatou, zápaly, to nie sú príjemné záležitosti.

“Celé tajomstvo a snáď, jediný recept na šťastie je mať 

rád ľudí a milovať ich.”  Jan Werich

V tomto roku 2023 nás počasie veľmi nepovzbudí. Prevažná časť roka bude zachmúrená.

Január bude prekvapivo slnečný, mrazivý a bezvetrie.

 Február ovládne hmla, vietor a mráz.

 Marec bude polooblačno a koncom mesiaca môžeme očakávať dážď a v niektorých oblastiach sneh, prípadne dážď so snehom, čo sa prenesie až do apríla.

Máj bude slnečný, no chladný, čo spôsobí silný chladný nárazový vietor. Pocitová teplota bude o dosť nižšia, ako bude na teplomeri.

Jún bude už konečne letný.

V júli bude tak polojasno a vietor zabezpečí prehánky, čo sa prenesie až do augusta.

 September bude ešte vhodný na dovolenky, aj keď už bude slnečných dní ubúdať. V závere sa rozprší.

Október bude zamračený a od polovice bude aj silný nárazový vietor.

November príde s hmlou a čoraz častejšie bude dážď so snehom a poľadovice.       

 December bude pokračovať týmto počasím. V druhej dekáde decembra bude slnečné, no mrazivé počasie. Koncom mesiaca vietor naberie na intenzite a bude oveľa chladnejšie, ako na teplomeri.

S príchodom Nového roka ešte stále ľudia vyslovujú želania. Zbytočný stres vyvolávajú nereálne želania, ktoré počas roka nevedia splniť. Ďalší zas s príchodom najbližších dní zabudnú na to, čo nasľubovali.

Sme len ľudia. Sme nedokonalí a máme svoje chybičky, emócie a prednosti.

Snažte sa vytvoriť zo svojich negatív pozitíva.

Nie každý deň je dobrý. Každý z nás má aj dobré aj zlé dni. Verte, že každý deň má len 24 hodín a ďalší deň môžeme začať od nuly a s čistým štítom.

Zamyslite sa nad tým, ako chcete prežiť tento rok. Urobte rozhodnutie, že spomalíte tempo skôr, ako vám to povie vaše telo. Viac relaxu a zaoberať sa len tým, na čo máte dosah.

Viac láskavosti a ohľaduplnosti urobí život znesiteľnejším.

Začnite tento rok v pokoji, láske a porozumení. Nenechajte sa ovládať strachom. Buďte sami sebou.

Želám všetkým, aby ste mali krásny, pohodový a úspešný rok.

Vaša Yaya 

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/

Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com


2 Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button