Horoskop na mesiac

Zistite, čo vám prinesú najbližšie dni v oblasti vzťahov, práce a zdravia. Nové horoskopy bude pre vás pripravovať každý mesiac Yaya

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/
Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com

Horoskop na september 2022 – Yaya

Skončili sa prázdniny a začína sa september.

V septembri je najviac ohrozená slezina a pankreas. Okrem toho ešte trvá pre náš organizmus aj biologická jeseň. To znamená väčšiu záťaž pre pľúca a hrubé črevo až do astronomickej jesene 23.9.,kedy nastane jesenná rovnodennosť.

V septembri sú prvé dve dekády v znamení Panny. Panna je spájaná so živlom zem. Ovplyvňuje trávenie, pankreas, slezinu, tenké a hrubé črevo. Posilnite pankreas tým, že budete poriadne prežúvať potravu , aspoň 80 x a dostatkom tekutín. Slezinu poteší delená strava a dychové cvičenia

Urobte niečo pre seba, veď život je tak krátky.

V záverečnej dekáde nastupujú Váhy. Váhy sa spájajú so živlom vzduch. Ovplyvňujú obličky, čistenie krvi a rovnováhu telesných tekutín. Na obličky pôsobí priaznivo teplo a dostatok tekutín.

Ak máte problémy s opuchnutými členkami, tak zanedbávané sú obličky a s tým sú spojené vzťahy. Jedzte potraviny s močopudnými účinkami. Používajte za studena lisovaný ľanový olej.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

V prvej dekáde sa ocitnete v chaose. Máte pocit, že sa okolo vás deje všetko piate cez deviate a stratili ste niť. Nechajte všetko tak a počkajte, kým sa všetko utíši. Možno bude lepšie, začať od nuly a bez tlaku, ktorý je na vás vyvíjaný. Takto uvoľníte svoje sily a zvládnete viac bez toho, že budete kontrolovať každý krok a pohyb. Potom sa môžete tešiť z maličkostí, pohody a harmónie. V láske si nechajte diktovať rodičmi a riaďte sa svojimi citmi a svojím inštinktom. Týka sa to aj vo vzťahoch so svokrovcami. Aj to sú stále rodičia.

V druhej dekáde máte všetko vo svojich rukách a stačí minimálne úsilie na to, aby ste dosiahli, čo chcete. Využite toto priaznivé obdobie. Zdravou dynamikou a rýchlym reagovaním máte šancu veľa získať. Konkurencia nikdy nespí, no vy máte tromfy v rukáve. Samozrejme, že pokaziť si to môžete sami svojím myslením, váhaním a ľahostajnosťou.

Vo vzťahoch to bude iskriť a dôjde k tomu, že sa nebudete môcť vzájomne vystáť. Nastane výbuch, alebo tichá domácnosť. Ak sa dá neprilievajte olej do ohňa, alebo si doprajte pauzu na vychladnutie. Rozchod nie je riešenie. Je to len útek pred problémom. Zvládnete všetky prijaté výzvy. V zamestnaní nehádžte vlastnú vinu na iných, ale priznajte si vlastné chyby. Je to férovejší prístup a vaša hodnota tým stúpne, veď nikto nie je neomylný.

Ak si naložíte priveľa, odnesie si to vaša chrbtica.

V záverečnej dekáde máte vhodný čas na riešenie právnych a úradných záležitostí. Ak zostanete chladní, odťažití a mimo diania, tým sa nezbavíte zodpovednosti. Preberte zodpovednosť a podarí sa vám pozbierať úrodu svojho snaženia. Vyžiada si to viac akčnosti. Vo vzťahu sa zamerajte viac na rovnováhu. Rovnocennosť a čistá hra je teraz viac potrebná na rozvoj vzťahu. Svojím impulzívnym správaním môžete veľa stratiť.

Nájdite si pevnú pôdu pod nohami, vybudujte stabilitu a nebudú vás bolieť kĺby, kolená a kríže.

Vodnár (21.1. – 18.2.)

V prvej dekáde budete potrebovať viac sily a odvahy na zvládnutie svojich povinností. Budete bojovať s nepriaznivými okolnosťami, no ak urobíte jasné a účinné rozhodnutia, tak sa nemusíte báť. Ak pocítite oheň vášne, tak doprajte svojim zmyslom, chuti a vášni možnosť prejaviť sa. Nenechajte zo svojho života vytratiť chuť žiť.

Egoizmus, negatívne myslenie a neústupčivosť vám môžu spôsobiť problémy s chrbticou.

V druhej dekáde vám dobre padnú slnečné lúče, ktoré zabezpečia dostatok energie. Nechajte všetko plynúť a zbytočne si nekazte pekné dni. Prekonajte vnútorné aj vonkajšie napätie. Uskutočnite to, čo vás naplní pokojom. Slnko svieti aj na tých, ktorí nie sú víťazmi, ale na všetkých, čo sa zúčastnili. Prajte sebe aj ostatným len to dobré. Buďte šťastní a vďační. Vo vzťahu sa môžete stretnúť s odmietavým postojom, ak sa rozhodnete posunúť ho ďalej. Teraz nie je vhodný čas na to. Ešte raz preskúmajte názory a záujmy svojich partnerov. Dopracujete sa tak k spoločným predstavám o bývaní, spolužití a rodine. Potom bude vhodný čas na posun, keď si doladíte svoje predstavy. Vo finančnej oblasti budú stretnutia a rokovania, ktoré povedú k výsledkom a prosperite.

Celkový zdravotný stav je na ceste k zlepšeniu.

V záverečnej dekáde si nechajte poradiť a zložte si klapky z očí. Ak pochopíte hlbší zmysel celej situácie, tak uvidíte danú záležitosť v inom svetle a pochopíte, k čomu to bolo dobré. Vo vzťahoch si viac dôverujte. Žiarlivosť dokáže nielen znepríjemniť vzťah, ale ho aj celkom spáliť. Na takom spálenisku nemôžete očakávať odrazu kvitnúcu lúku. Robte zmysluplné veci. Neprehĺtajte svoje slzy. Ak sa vyplačete, uvidíte jasnejšie. Neskrývajte svoj smútok a skutočné pocity. Sú to emócie, ktoré patria k životu.

Váš lymfatický a obehový systém bude potom fungovať oveľa lepšie.

Ryby (19.2. – 20.3.)

V prvej dekáde sa snažte viac preniknúť pod povrch toho, čo sa pred vami snažia niektorí jedinci skryť. Respektíve ukazujú len pozlátko. Máte dosť inteligencie na to, aby ste to odhalili a získali širší prehľad o dianí okolo seba. Chyťte to za správny koniec a dokážete to rozmotať a dopracovať sa k dobrému výsledku. To však neznamená, že budete rozmotávať aj cudzie klbká. S trochou diplomacie sa vám podarí odkloniť povinnosti, ktoré sa na vás pokúša delegovať niekto iný. Týka sa to hlavne pracovných povinností. Vo vzťahu sa nesnažte zaplaviť svojich partnerov množstvom argumentov. Stíšte sa a dokážete si porozumieť aj bez slov. Verte svojej intuícii a nechajte sa viesť.

Ošetrite svoju pokožku a vlasy.

V druhej dekáde nastáva ideálna konštelácia plná harmónie. V tomto období sa ideálne pospája ako puzzle všetko, čo doteraz nemalo riešenie. Venujte sa svojim nápadom a takým ľuďom, ktorí sú naladení na tú istú vlnu a dokážu vás inšpirovať. Robte to, pre čo bije vaše srdce a nebojte sa do toho, vložiť ho celé. Príjemné šteklenie, napätie a iskru oživí váš vzťah.

Snažte sa o rozvahu a rovnováhu. Zvládnete všetky úlohy a skúšky. Potom sa vám nebudú podlamovať kolená.

      V záverečnej dekáde nastáva čas zmien. Uvedomte si, čo je pre vás naozaj dôležité a čo nie je podstatné. Rozprúdite v sebe energiu, ktorá sa prejaví aj navonok. Nie je dôležité mať všetko pod kontrolou. To spôsobí zbytočný stres. Optimizmus, vyrovnanosť a harmónia vám pomôžu pochopiť zmeny z dlhodobého hľadiska. Ich prijatie znamená do budúcnosti zmeny k lepšiemu. Nezatvárajte sa do seba, nezatvárajte dvere, ktoré sa otvárajú len pre to, že máte strach. Prebuďte v sebe zvedavosť, nasledujte hlas srdca a vydajte sa na cestu mieru a lásky.

Potom nastane zlepšenie v oblasti pohlavného a močového ústrojenstva.

Baran ( 21.3 – 20.4.)

V prvej dekáde máte v ruke tromfy, ktoré prebijú prekážky. Vychutnajte si pocit víťazstva. Svoju situáciu posudzujte triezvo a svoje pocity vyjadrujte priamo. Máte na to dostatok odvahy a sily na akciu aj konfrontáciu. S vďačnosťou prijmite nové výzvy a nové perspektívy. Verte v svoju budúcnosť. Črtá sa aj výhra. Ak si otvoríte oči, tak uvidíte nad vašim vzťahom letieť šťastnú kométu, alebo svietiť jasnú hviezdu. Toto všetko si dokážete pokaziť sami tým, že sa schováte do svojej ulity a budete sa utápať v sebaľútosti.

Problémy spôsobené vlastnou vinou sa odrazia na vašej chrbtici a bez toho môžete byť.

V druhej dekáde sa zamyslite nad ďalším vzdelávaním a získavaním nových informácií. Veď to, čo sa naučíte, vám nikto nevezme a každá nová informácia, či zručnosť sa vám môže niekedy zísť. Ak ju nepoužijete, môžete ju odovzdať ďalej. V jednom aj druhom prípade to prospeje vášmu sebavedomiu. Nestojte si na vedení a nebráňte svojmu rozletu. Na javisku lásky sa objaví nový idol, alebo sa rozhodnite zapáliť iskru v súčasnom. Nezabúdajte na vernosť.

Motýle v brušku si netreba zamieňať za tráviace problémy. Láska prospieva srdcu.

V záverečnej dekáde je potrebná väčšia aktivita. Ak budete stáť a čakať, že vám niečo pozitívne spadne do úst, alebo do lona, tak je to utópia. Vesmír pomáha pripraveným a tým, ktorí pridajú ruku k dielu. Je správny čas na sebarealizáciu. Pozbierajte svoju úrodu. Postavte sa k úlohám a zvládnete ich.

V láske všetko pekne zapadne a preto môžete zohrievať svoje hniezdočko pre prírastok. Ak po tom netúžite, skúste sa hýčkať a maznať. Vytvárajte teplo domova a vychutnávajte si nežnosti a bezpečie.

To podstatne zlepší kondíciu pohlavných a močových orgánov.

Býk (21.4. – 20.5.)

  V prvej dekáde budete stáť pred rozhodnutím. Doteraz ste si vytvárali rôzne scenáre, aby vás nič nezaskočilo. Teraz sa už situácia vyjasňuje a preto bude potrebné rýchlo reagovať. Budete môcť voľne dýchať. Nechajte za sebou staré modely a sústreďte sa na nové možnosti. Záležitosti, v ktorých sa vývoj pozastavil, sa teraz rozbehnú. Vo vzťahu ste už dlho stagnovali, tak sa už rozhýbte a buď si pustite ohňostroj, alebo sa rozíďte. Dobré správy prichádzajú aj v pracovnej oblasti. Ponuky či nové možnosti si vyžiadajú adekvátnu komunikáciu.

Objaví sa nová diagnóza.

V druhej dekáde urobte niečo pre svoje zdravie. Máte vhodný čas na detox, či na zbavenie sa rôznych závislostí od 11.9. – 26.9. Nikdy nie je neskoro začať. Svojou inteligenciou porazíte neprajníkov. Chráňte si svoju nezávislosť a nenechajte sa manipulovať. Ak viete, čo chcete, neváhajte to realizovať. Vo vzťahoch horí oheň. Je na vás, či to bude požiar, či ho necháte horieť, tlieť, alebo zhasnúť. Dariť sa bude aj v obchode a podnikaní.

Rozbolieť môžu bedrové kĺby a panva.

V záverečnej dekáde nastáva situácia, kedy už nezvládate byť dostatočne kreatívni a iniciatívni. Je to krátkodobý stav, kedy pocítite málo motivácie a nechce sa vám podávať výkony, ktoré sa od vás očakávajú. Teraz nie je vhodné vzdávať sa, alebo zostať stáť. Začnite hoci od začiatku, len sa hýbte. Vytvorte si nové vízie. Robte všetko so záujmom a s chuťou. Potom sa aj z bežnej rutiny stane zábava a pôjde to ľahšie. Nájdite v sebe radosť a skúšajte nové veci. Ľahkosť a voľnosť sú pocity, ktorými prekonáte aj nechuť z ranného vstávania, či každodenných rutinných činností. Začnite robiť to, čo ste si doteraz nevedeli predstaviť.

Zdravotný stav sa ozve v obehovom systéme.

Blíženci (21.5 – 20.6.)

V prvej dekáde nastáva čas zmien. Niektoré sú bolestivé, no na nie je čas na smútok. Zmeny treba akceptovať, lebo skutočnosti sa dejú tak že teraz ich nemusíte chápať. Treba ich prijať. Pochopíte ich neskôr. Vo vzťahoch sa zamerajte na to, či ešte stále má význam oživovať niečo, čo už nejaví známky života. Ak to ukončíte, len potom môže prísť niečo nové a perspektívnejšie . Súčasné zamestnanie je aká taká istota pásky. Pokiaľ chcete zažívať pocit väčšieho naplnenia, tak hľadajte niečo nové. Čo máte vo svojom vnútri, je len vaše. Pokúste sa urobiť si poriadok a opustiť staré modely správania. Pokiaľ robíte stále to isté, iný výsledok nepríde. Prispôsobte sa zmenám.

Ošetrite si pokožku a vlasy.

V druhej dekáde sa zamyslite nad tým, prečo si nedokážete vychutnať radosť so života. Čo vám bráni v tom, aby ste sa radovali z toho, čo máte? Buďte vďační za to, že máte čo jesť a kde spať. Každé nové ráno prináša nový dôvod na úsmev a vďaku. V práci si nájdete nový bod, ktorý sa stane záľubou. Do práce treba chodiť s radosťou a tešiť sa aj z maličkostí. Svoj vzťah posuňte na takú úroveň, kde svadba je logickým vyústením.

Dbajte o svoju pleť a pokožku. Ošetrujte ju po lete.

V záverečnej dekáde máte vhodný čas na dokončenie rôznych záležitostí, ktoré ste doposiaľ odsúvali, ako neriešiteľné. Do novej etapy života vykročte s čistým štítom, kde nie je miesto na resty ako sú dlžoby akéhokoľvek druhu, na obavy a strachy. Verte svojej intuícii. Tá vás spoľahlivo povedie. Perspektívne vzťahy si môžete zničiť žiarlivosťou. Vážte si svoju spriaznenú dušu. K tomu patrí dôvera. Dávajte si väčší pozor. Hrozí krádež a podvod.

Potrápiť môže trávenie, pečeň, žalúdok aj žlčník.

 Rak (21.6. – 22.7.)

V prvej dekáde máte vhodný čas na zbavenie sa rôznych závislostí a na ozdravenie organizmu detoxom. Najlepšie je začať od 11.9. – 26.9.Vaša doterajšia snaha začína prinášať ovocie a situácia sa stabilizuje. Výsledky sú založené na pevných základoch, preto pokračujte v stavaní. Všetko už pôjde ľahšie. Vo vzťahoch sa dokážete prispôsobiť a harmonizovať. Aj to je krásne pokiaľ idete rovnakým smerom. Využite k tomu svoju kreativitu a nestraťte pritom slobodu ducha. Máte vhodný čas na cestovanie a obchodnú činnosť.

Zbytočne nezaťažujte svoje trávenie. Dávajte si pozor aj na močové ústrojenstvo.

V druhej dekáde sa snažte o udržanie si rovnováhy. Pokiaľ je vaše vnútro v súlade, tak rozum a cit budú konať tak, aby sa vám darilo vo všetkých oblastiach. Podarí sa vám urovnať všetky konflikty. Chaotický človek vás dokáže vytočiť, no napriek tomu to nenaruší váš usporiadaný život. Vždy môžete začať niečo nové a robiť veci, ktoré ste doposiaľ nevyskúšali. Vyhnite sa podvodníkom. Každú ponuku si preverte a pokiaľ budete opatrní na svoj majetok, tak sa vyhnete krádeži.

Ohrozená je hlava, krk, nos a uši.

V záverečnej dekáde sa budete brániť rôznym atakom. Pokiaľ si určíte hranice a priority, tak ich úspešne odrazíte. Pokiaľ nemá všetko bezproblémový priebeh, že nejde všetko podľa vašich predstáv, tak zaberte a rýchlejšie sa zbavíte nežiaducich vplyvov. Vyžaduje si to chladnú hlavu. Čerpajte pokoj v rodinnom zázemí. V práci sa vám bude dariť k vašej spokojnosti. Hrozí ľúbostný románik. Pokiaľ si nechcete zničiť vzťah, tak si to rozmyslite a odolajte pokušeniu.

 Ohrozené sú pohlavné orgány. Inak je váš zdravotný stav v pohode.

Lev (23.7. – 22.8.)

V prvej dekáde máte dostatok sily na to, aby ste svoj život posunuli dopredu. Nestrácajte vieru a nádej v dobrý koniec. Na začiatku sa zdá všetko ťažké, neriešiteľné a problémové. Vytrvalosť, potenciál a pohyb zabezpečia, že idete v ústrety riešeniu. Ani menšia výhra neuškodí. Nezadaným sa črtá nový vzťah. Našiel správny čas na to, aby ste dali presné súradnice svojmu úsiliu. Nedajte sa pri tom nikým a ničím odradiť. Použite svoju vnútornú silu a diplomaciu k tomu, aby ste sa vyhli stresu a chaosu.

Vlasy a pokožka sú po horúcich letných dňoch zničené, preto im venujte pozornosť.

V druhej dekáde sa dozviete niečo, čo sa pred vami snažia utajiť. Žiadne tajomstvo nezostane ukryté nadlho. Vždy všetko vypláva na povrch. Je na vás, ako naložíte s touto informáciou. Zamyslite sa nad tým, kde robíte chybu, pokiaľ sa vám nedarí uskutočniť svoje plány. Neobviňujte okolie. Príčina je vo vás. Tým, že budete robiť to, čo je vo vašich silách, vás posunie tam, kde dokážete urobiť aj nemožné. Potrebujete k tomu vôľu a vytrvalosť. To, že ste boli v raji, si uvedomíte až vo chvíli, keď oň prídete. Stereotyp ničí vaše vzťahy. Snažte sa ich oživiť.

Ešte stále treba rozmaznávať  svoju pleť a pokožku.

V záverečnej dekáde máte dostatok energie a nadšenia. S tým sa dajú aj hory prenášať. Odrazu sa darí a všetko ide úžasne ľahko. Nepotrebujete na to toľko energie, ako po iné dni. Vneste do svojho všedného života radosť a úsmev. Hneď bude svet krajší. Vo svojom stereotypnom vzťahu ešte nenastal posun, preto zapáľte oheň a preneste ho späť na začiatok, keď vášeň a dotyky boli spaľujúce a dva plamene horeli ako jeden. Pokiaľ sa ocitnete pod tlakom, čo najskôr nájdite v sebe rovnováhu a pokoj. Svoje tempo si určite sami.

V tomto období jesene je ohrozená hlava ,krk, nos a uši.

Panna (23.8. – 22.9.)

  V prvej dekáde bude potrebné použiť všetku trpezlivosť na všetkých a na všetko. Urobte si pevný plán na nasledujúce obdobie. Pomôže analýza dosiahnutého. Choďte krok za krokom k svojim prianiam. Vždy sa nájdu ľudia, ktorí vám radi hodia polená pod nohy. Máte dostatok inteligencie na to, aby ste si s tým poradili. Uistite sa, že všetko, čo sa týka financií je v poriadku. Ak nájdete resty, tak ich vyrovnajte. Predídete tak zbytočným problémom. V tieto dni viac ako inokedy pocítite silnú príťažlivosť, aj to, že protiklady sa priťahujú. Pocit vnútorného prepojenia povedie k miernemu napätiu a radosti prežiť neprežité a nepoznané.

Teraz môže potrápiť krvný obeh a chronické ťažkosti.

    V druhej dekáde máte dostatok energie na to, aby ste rozbehli podnikanie, spoluprácu, či fungujúci vzťah. Vzájomnou spoluprácou sa dokážu pritiahnuť protiklady. To, čo chýba vám, prinesie protistrana. Prekonajte staré modely myslenia a prijmite konečne dobu takú, aká je. Staré konflikty a trhliny neživte ďalšími. Snažte sa to zaceliť. Vždy zostane rana, no záleží len na vašom úsilí, koľko sa bude hojiť.

Ohrozené sú pohlavné orgány.

V záverečnej dekáde sa vám bude zdať, že hmla je veľmi hustá, napätie sa dá krájať a slnko nechce svietiť. Toto je váš subjektívny pohľad. Ak nájdete v sebe silu na objektívny pohľad a získate širší prehľad, tak znovu vyjde slnko, zdvihne sa hmla a opadne napätie. Všetko závisí od uhla vášho pohľadu. Strach je tunel, ktorý ste si vytvorili. Prekonajte svoje obavy a nenechajte sa zastrašiť. Prekročte svoj tieň. Aj vo vzťahoch ste nerozhodní a ovládaní svojimi túžbami. Všetko vás irituje a cítite emocionálny chlad. Počúvajte svojich blízkych, ich pocity a priania. Vžite sa do ich pocitov a potom sa vyhnete citovému vyhoreniu. Okrem falošných vzťahov na pracovisku hrozí aj prepúšťanie.

Toto všetko sa môže odraziť aj na vašom trávení. Postavte sa tam, kde prúdia zmeny a nové šance.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V prvej dekáde buďte opatrní. Pokiaľ budete počúvať dobre mienené rady, tak sa vyhnete komplikáciám v jednaniach. Eliminujte hádky a agresivitu. Všetko, čo vás obmedzuje, nahromadené pocity, tlak okolia, vám nahlodáva sebavedomie. Posilnite svoju vôľu a vytrvalosť. Netrvajte tvrdohlavo na svojich názoroch. Otvorte sa novým skutočnostiam. Pomôže to hlavne na pracovisku. Pochopte, čo sa vám vesmír snaží naznačiť. Nájdete hlbší zmysel a životné skúšky sa nebudú stále opakovať.

Objavia sa chronické ťažkosti nervového pôvodu.

V druhej dekáde sa ešte stále môžete rozbehnúť za novými zážitkami. Doprajte si dovolenku, ktorú ste ešte nestihli. Prepojte svoje záujmy a potreby tak, aby smerovali k vašim cieľom. Zamerajte sa na podstatu a nie na omáčky. Uplatnite teóriu v praxi. Darmo máte veľa vedomostí, keď ich nepoužívate. Zosúladenie hlavy a srdca prispeje k tomu, že môžete žiadať od života viac. Vo vzťahoch sa vyjadrujte priamo a jasne. Predídete tak mnohým nedorozumeniam. Problémy treba riešiť, nie odkladať. Teraz je potrebné vyvinúť viac aktivity, lebo to bude treba riešiť za pochodu a nie to zbytočne pitvať. Vyhnite sa stagnácii a ohováraniu.

Ohrozený je nervový, obehový systém a problémy s tlakom.

V záverečnej dekáde počítajte s tým, že väčší vietor môže sfúknuť vaše úsilie, ktoré nestojí na pevných základoch. Pokúste sa začať znova a neplačte nad troskami. Opustite tesný priestor. Bude to pre vás síce zlom, no oslobodí. Máte pred sebou nové výzvy. Urobte si poriadok a naplánujte si nové méty.

Pokiaľ si na chrbát nenaložíte priveľa, potom sa môžete tešiť zo zlepšenia zdravotného stavu.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

  V prvej dekáde sa naštartujte a sledujte svoje záujmy. Vynorí sa viac možností, ako to dosiahnuť. Nič sa nedeje, ak trochu zídete z cesty. Dôležité je nájsť znovu ten správny smer. Dôverujte svojmu inštinktu. Po ceste narazíte na prekážky. Vedzte, že trpezlivosť vás cez ne prenesie. Zapojte svoju hlavu. Teraz nie je čas na emotívne extrémy a nelogické konanie. Život je krásny. Radosť zo života nechajte jednoducho prúdiť cez seba. Prežívajte nádherný čas každý deň.

 Záťaž sa prejaví v obehovom a lymfatickom systéme. Nepreťažujte svoje šľachy.

  V druhej dekáde máte vhodný čas na riešenie právnych a úradných záležitostí.  Napriek tomu buďte opatrní pri podpisovaní zmlúv. Všetko si poriadne prečítajte a dopadne to vo váš prospech. Nepriaznivé okolnosti nenastanú pre vás vtedy, pokiaľ odignorujete pohľady závistlivcov a ostré jazyky. To vás zbytočne bude zaťažovať. Neriešte to. Každý má vlastný názor a keď sa nevedia inak prejaviť, je to ich voľba nie vaša. V práci nastane dusno a nikto nebude vedieť, ako rýchlo sa dá ocitnúť na personálnom. Falošné pracovné vzťahy vám ozaj nemusia chýbať.

Posilnite svoju sebadôveru a majte veselú myseľ. Tým sa vyhnete stratám, starostiam a stresu. Nevhodnou stravou spôsobíte paniku žlčníku, pečeni, žalúdku a celému tráveniu.

V záverečnej dekáde získate cenné kontakty, ktoré vám pomôžu prehodnotiť rozhodnutia, ktoré chcete urobiť. Potešia dobré správy vo všetkých oblastiach. Najmä v práci sa črtá lepšia ponuka. Dôležitá bude komunikácia a to, ako sa dokážete prezentovať. Dôraz klaďte najmä na zodpovednosť a kreativitu. Uplatnite teóriu v praxi a zamerajte sa na podstatu. Ak chcete získať nejaké srdce, vzťah, priateľstvo, tak nechajte prehovoriť svoj šarm.

Hrozí nová diagnóza.

Strelec (23.11. – 21.12.)

V prvej dekáde dajte na svoje pocity a predtuchy. Svoj rozum a srdce dajte do rovnováhy. Ak podľahnete smútku, nostalgii a precitlivenosti, tak si zatiahnete ručnú brzdu a nedočkáte sa ani uznania, ani úspechu. Problémy sa vyskytnú vo vzťahoch, no všetky nejasnosti treba uviesť na pravú mieru a nedôjde k zbytočným nedorozumeniam. Vypočujte si dobre mienené rady a prehodnoťte niektoré svoje postoje a plány. Nie všetko bude vychádzať podľa vašich predstáv.

Vašu hlavu a nervový systém ovplyvní vaša psychosomatika.

V druhej dekáde vás kopne múza a do žíl sa vleje adrenalín s optimizmom. Tentoraz môžete urobiť čokoľvek a v každom prípade to dopadne vo váš prospech. S minimálnou námahou sa posuniete až k dosiahnutiu nemožného. Je to ako keď vymeníte auto za lietadlo. Avšak všetko s mierou. Zas to netreba preháňať, ani siliť . Zostaňte radšej na zemi a vyložte si nohy. Nezdržujte sa negatívnymi myšlienkami. Veď vonku prúdia aj krásne energie. Precíťte prúdiacu energiu, ktorá sa dá čerpať všade okolo vás. Plnými dúškami si vychutnávajte harmóniu vo vzťahu, alebo nového spojenia. Krátkodobé napätie a starosti hoďte za hlavu. Ešte stále sa dá využiť pekné počasie a odcestovať na last minute, alebo si urobiť predĺžený víkend.

Pokiaľ si nenecháte zdvihnúť tlak, tak váš nervový a obehový systém budú v poriadku.

V záverečnej dekáde pocítite životnú silu a spokojnosť. Správna stratégia, investícia, či uskutočnenie reálnych plánov k tomu určite prispeje. Ak v práci prijmete vyšší post, určite to nebude zadarmo. Bude to na úkor voľného času, lebo bude viac práce. Je to vaše rozhodnutie, čo ste ochotní obetovať. Pouvažujte nad možnosťou, postaviť sa na vlastné nohy. Vernosť a stálosť sú dôležité vlastnosti v živote. Opačným postojom sa dá veľa pokaziť.

Ak sa dostavia dýchacie problémy, je to následok infekcií a virózy. Netreba hneď robiť paniku. Má to krátkodobý charakter, tak stačí siahnuť po prírodných produktoch. Ako to príde, tak to odíde a celkový zdravotný stav sa zlepší.

Želám všetkým optimistický život. Ohromnou výhodou v našom živote je, že k tomu prispeje aj okruh ľudí, ktorý si okolo seba vytvoríme

Všetci aspoň raz za život zažili a zistili, kto je skutočný priateľ. Nesmúťte za tými, ktorí sa stratili a takto sa vyselektovali.

Ľudí si človek môže vybrať. Tak ako sa vyčistil priestor okolo vás, vzniklo miesto pre nových ľudí. Obklopujte sa teda ľuďmi, v ktorých prítomnosti sa cítite príjemne a váš život bude bohatší. V prítomnosti sa tvorí budúcnosť.

Vaša  Yaya

YAYA

* Poradenstvo   * Numerológia   * Alternatívne spôsoby liečenia   * Osobné horoskopy/ na 12mesiacov aj týždenné/

Kontakty pre dohodnutie termínov
* sms na 0944 765 281
* e-mail yaya.alpherg@gmail.com


2 Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button