LIVE Prenosy

Priame prenosy (live stream)  🎥  v Zlatých Moravciach ako koncerty, športové alebo kultúrne podujatia, sv. omše a iné. Sledujte túto stránku alebo náš facebook a dozviete sa viac.

Zabezpečíme VIDEOSTREAM pre Váš event, koncert, mestské zastupiteľstvo, alebo inú akciu.

Prenosy zabezpečuje redakcia zlatemoravce.info » Objednať live prenos si môžete na adrese video@zlatemoravce.info » alebo tel: 0918 520 777 » Na prenos používame profesionálne filmové štúdiové kamery Sony Cinema a digitálnu profesionálnu réžiu značky Blackmagic Design. » Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku – bezkonkurenčný pomer ceny a kvality na trhu. 

💁‍♂️ 🎦 👇

PRIPRAVUJEME

 

Zostaňte v spojení prostredníctvom živého videoprenosu.

Streamujte svoju udalosť naživo a komunikujte so svojimi divákmi a komunitami. Ponúkame jednoduché, cenovo dostupné a vysoko kvalitné živé video prenosy pre všetky typy udalostí a produkciu. Všetko založené na našej skúsenosti a značkách ako SONY a Blackmagic.

LIVE STREAM mestských zastupiteľstiev

  • prenos videa a audia na váš kanál  youtube, alebo  facebook
  • jednokamerový, dvojkamerový dokonca trojkamerový obraz
  • pripravíme vám ponuku na mieru

YouTube ZlateMoravceInfo
zlatemoravce.info/tag/video/
video@zlatemoravce.info

Archív:

SAHA ACOUSTIC – Mária Lazúrová Hokejbal: Gladiators vs Flyers 12. zasadnutie MsZ v Zlatých Moravciach (pokračovanie) 12. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach Jozef Čmiko – Decembrový dážď 11. zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach LIVE UNPLUGGED Koncert Kapely INSIDE

Nezáväzná objednávka, cenová ponuka: 

    Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich údajov prostredníctvom tejto webovej stránky..

    zahradnyzahon.sk