Pozvánky

Prednášky klubu zdravia Zlaté Moravce

obed
poradna

zlatemoravce.infoObčianske združenie Život a zdravie Vás srdečne pozýva na pokračovanie cyklu prednášok klubu zdravia Zlaté Moravce. V príjemnej atmosfére, pri zaujímavých témach a v spoločnosti ľudí si môžete aktívne odpočinúť a nabrať silu i motiváciu pre zdravší a šťastnejší život. Tiež sa naučíte pripravovať nové, zdravé a chutné jedlá, ktoré môžete i ochutnať.

 

Aktuálny program:

 

27.04.2011 – Stačí to iba urobiť… (Pohyb a zdravie) – lektor P. Studený

04.05.2011 – Čo ešte o orechoch možno neviete – lektor J. Novota

11.05.2011 – Spoločenské posedenie na záver cyklu – účastníci môžu už tradične priniesť na ochutnávku svoje vlastné zdravšie recepty a prispieť akýmkoľvek vhodným spôsobom do programu (piesňou, básňou, príbehom…)

 

Vždy v stredu o 17.00 v klube dôchodcov Zlaté Moravce, Mojmírova 6

Vítaní sú všetci bez rozdielu veku.

Klub zdravia organizuje a vedie v Zlatých Moravciach už sedem rokov občianske združenie Život a zdravie vďaka spolupráci s klubom dôchodcov Zlaté Moravce. Odborným garantom vzdelávacích aktivít OZ Život a zdravie je renomovaná Loma Linda University (Kalifornia, USA), ktorá pravidelne školí našich lektorov.

 

Viac o uskutočnených aktivitách klubu zdravia Zlaté Moravce a tiež recepty jedál, ktoré mohli na stretnutiach účastníci ochutnať, nájdete na: http://www.zivotazdravie.sk/klub-zdravia-zlate-moravce/

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

[hr]

Jaromír Novota

 

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Neprehliadnite
Close
Back to top button