Aktuality

Zveľadenie priestorov Denného centra

obed
poradna

www.zlatemoravce.info

Dňa 17. decembra 2012 sa úspešne zavŕšil projekt „Rekonštrukcia Denného centra na Mojmírovej ulici č.6 – I. etapa“, prevzatím stavby renovovaných priestorov zhotoviteľom firmou Hass s.r.o.

Predmetom zákazky boli stavebné úpravy Denného centra v meste Zlaté Moravce, ktoré slúži na záujmovú činnosť ľudí v dôchodkovom veku. Vykonaním stavebných úprav išlo o skvalitnenie služieb a vytvorenie príjemnejšieho prostredia pre rôzne stretnutia združení, organizácií, jednotlivcov, či odborných prednášok.

Jednalo sa o búracie práce nových dverných otvorov do miestností a priečok medzi nimi, demontovanie kovových mreží na oknách a vchodových dverách, odstránenie starej keramickej dlažby a keramického obkladu, odstránenie starého linolea, demontáž oplechovaných parapiet, vymurovanie nových priečok a nových dverových vchodov, zamurovanie starých, osadenie nových okien, a nových kovových mreží, nových dverí, dodanie nových podláh a celkovú rekonštrukciu sociálnych zariadení. Je potrebné podotknúť, že firma Hass s.r.o. vykonala práce nad rámec dohody nezištne a preto primátor Peter Lednár zo srdca za Mesto vyjadruje obrovskú vďaku za jej ústretovosť.

Mesto sa uchádzalo a získalo dotáciu vo výške 14 750 € v zmysle zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky na stavebné úpravy vnútorných priestorov Denného centra, Ul. Mojmírova 6 v Zlatých Moravciach.

Ľ. Rosinská

[nggallery id=327]

[hr]

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button