AktualityDenné centrumSamospráva

Aj reflexný pás na ruke môže zachrániť život

trojkoncert
poradna

Bezpečnosť na cestách bola jedna z hlavných tém pondelňajšieho stretnutia našich seniorov s náčelníkom Mestskej polície Mariánom Takáčom, primátorom Petrom Lednárom a referenta dopravy Oddelenia investičnej výstavby a hospodárskej činnosti Emila Hudáka, ktorá sa konala 31. marca 2014, už po niekoľkýkrát v Dennom centre na Mojmírovej ulici.

Spoločne sa preberali isté situácie, ktoré sa bežne stávajú na konkrétnych cestách a miestach v Zlatých Moravciach z pohľadu chodcov, cyklistov, mestskej polície a vodičov motorových vozidiel ku vzťahu k zmenám v dopravnom značení.

Mestská polícia znovu upozorňuje verejnosť, chodcov a cyklistov ako účastníkov cestnej premávky, aby dbali o svoju bezpečnosť predovšetkým označením svojich odevov reflexnými prvkami, ktorými sa dá do veľkej miery predísť rôznym nebezpečenstvách, keď zlyhá sústredenosť a obozretnosť.

Za Mesto Zlaté Moravce patrí poďakovanie firmám GRANVII OPERATION, a.s. Nitra a GRANVII, a.s. Bratislava za sponzorský príspevok vo forme reflexných pások na ruku, ktoré boli pri dnešnom stretnutí rozdané všetkým zúčastneným poslucháčom.

Ľ. Rosinská


obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button