Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / Vy rozhodujete, my pomáhame – 2019
Odhlasovať prišiel aj viceprimátor Marek Holub

Vy rozhodujete, my pomáhame – 2019

Viete, ako zlepšiť miesto, kde žijete? Zúčastnite sa programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“, vďaka ktorému Tesco rozdelí takmer 170 000 € 231 organizáciám po celom Slovensku, aby podporilo projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám.

Cieľom Programu je podporovanie činnosti a rozvoja v miestnych komunitách a tiež povzbudenie obyvateľov, aby menili svoje najbližšie okolie k lepšiemu. Program má vplývať na rozvoj občianstva prostredníctvom zapájania rôznych zainteresovaných strán do jedného spoločného cieľa, teda podporovania miestnych komunít.

V Zlatých Moravciach môžete hlasovať za tieto projekty:

Materská škola Lienka Lenka Ladice

Materská škola Lienka Lenka Ladice

MALÍ ŠPORTOVCI Z LIENKY LENKY Malí športovci zo škôlky Lienky Lenky chcú byť zdraví, preto si zdravie upevňujú športovaním!

Materská škola Neverice

Materská škola Neverice

DOPRAVNÉ IHRISKO PRE ŠKÔLKAROV Deti v našej škôlke by sa chceli zdokonaliť v dopravnej výchove, vyskúšať si pravidelne správanie sa na cestách, a to zriadením dopravného ihriska v areáli škôlky s dopravnými značkami, prechodmi pre chodcov a rôznymi situáciami, ktoré pre ne názorne pripravia p. učiteľky.

OZ Zlatomoravecký Štúrovček -ZM Štúrovček

OZ Zlatomoravecký Štúrovček -ZM Štúrovček

HRAJ SA, CHRÁŇ A SPOZNÁVAJ PRÍRODU Cieľom projektu je nadobudnutie pozitívneho vzťahu k prírode, jej poznaniu, ochrane a starostlivosti prostredníctvom hry a vzájomnej spolupráce celej komunity. Zatraktívnenie dvora MŠ o postupné vytvorenie chodníka s environmentálnym zameraním by bol jedinečný projekt v širšom okolí mesta, ktorý toho času absentuje. Náučný chodník by bol prístupný nielen komunite okolo MŠ, ale aj iným komunitám s rovnakým zameraním (iné MŠ, ZŠ).

HLASOVANIE ZA PROJEKTY PRIHLÁSENÉ DO 5. EDÍCIE PREBIEHA

od 21. 1. do 17. 02. 2019 VO VŠETKÝCH OBCHODOCH TESCO

 

 

Neprehliadnite

Detský folklórny festival „Tam na tej lúke“ 2019

Mesto Zlaté Moravce v spolupráci s Mestským strediskom kultúry a športu a občianske združenie Zlatňanka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.