AktualityKomerčné články

Nová škôlka “MOJA ŠKÔLKA” v Zlatých Moravciach

Jednou z hlavných princípov našej škôlky je Montessori pedagogika. Je zameraná na podporu rozvíjania zručností a poznatkov dieťaťa tak, aby dosiahlo nezávislosť.

Šport je rovnako jeden z benefitov našej škôlky, ktorý dokáže v mnohom pomôcť deťom aj v dospelosti. Cez športové aktivity v našej záhrade a ihrisku, prispôsobených pre potreby našich detí budeme spoločne rozvíjať odolnosť, chuť prekonávať prekážky, schopnosť prispôsobovať sa meniacim situáciám. Budovať kolektív a všímať si kladné vlastnosti svojich spoluhráčov. Pomáhať si navzájom a utužovať kolektív.

Inkluzívne vzdelávanie je inovatívny prístup v oblasti vzdelávania, ktorý zdôrazňuje právo každého dieťaťa na kvalitné vzdelávanie. Deti sa prirodzene učia vnímať skutočný obraz o odlišnostiach v spoločnosti, v ktorej budú v budúcnosti existovať.

Ekológia je ďalším pilierom našej škôlky. Spolu s deťmi sa učíme žiť ako súčasť sveta a planéty, o ktorú sa všetci musíme starať. Aktivity prebiehajú spôsobom, aby sa deti dostali do priameho kontaktu s prírodou a získali motiváciu k jej skúmaniu pri zmenách počas celého roku.

viac info na www.mojaskolka.eu


Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button