Autorská výstava 2020

Milí priaznivci fotografie. FoTOP Topoľčianky pravidelne 1.mája organizuje Medzinárodnú výstavu fotografií. Stalo sa to tradíciou a pravidlom, že vystavujeme 120 fotografií našich členov.

Žiaľ tento rok sa pre hromadné obmedzenia kvôli COVID-19 naša výstava v tomto období neuskutoční. Je nám to ľúto, ale aby sme nezostali úplne bez prezentácie našej práce, tak od 1. 4. 2020 po dobu 5-6 týždňov na našej stránke nájdete každý týždeň
fotografie členov, ktorí sa rozhodli prispieť do tejto našej virtuálnej XI. výstavy FoTOP. Budeme sa snažiť vám  priblížiť aspoň časť našich fotografií, ktoré mali byť prezentované na našej tradičnej výstave. Verím, že takouto formou vám aspoň trošku spríjemníme nútený pobyt v domácnostiach a naše fotografie si takto môžete pozrieť spolu so svojimi rodinami. Už teraz pripravujeme fotografie na ďaľší týždeň a tešíme sa na vaše pozitívne reakcie.

Paľo Čepček a kolektív FoTOP Topoľčianky

FoTOP online výstava 2020

Buďte prvý, kto zahlasuje

Neprehliadnite

Včela ako darček od šiestakov zo ŽS Mojmírova pre p. prezidentku Zuzanu Čaputovú

Včely sú unikátne stvorenia, výnimočné a krásne. Počas svojho života nepoškodia žiadnu rastlinu ani nezabijú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.