Aktuality

Aktivity tanečnej skupiny Piruett v CVČ

trojkoncert
poradna

 Najnovšou a najväčšou aktualitou je zapojenie našich štyroch šikovných dievčat do Facebookovej  súťaže REPREZENTUJ ORIGINÁLNE ADIDAS  https://apps.facebook.com/adidas-represent-sk/FacebookApp/profile/alias:example-dance-crew. Veľmi by sme uvítali aj Vašu pomoc, pretože každý hlas sa počíta. Treba podporovať svojich rodákov.

Čo sa týka starších aktivít, hneď prvou v tomto školskom roku bolo to, že ja, ako tanečná trénerka v CVČ Piruett Zlaté Moravce som začala užšie spolupracovať s Akadémiou Tanca v Nitre (Tomáša Surovca a Juraja Ilečka), kde momentálne aj vyučujem dvakrát týždenne. Prostredníctvom Akadémie sa nám podarilo dňa 5.9.2012 zúčastniť sa na Reebok CrossFit v Teleráne, kde sme s našimi tanečníkmi „makali“ pod vedením Jindru Tovaryša.

Od 17.9.2012 do 20.9.2012 naši tanečníci tancovali po celej Nitre cez Veolia Transport, kde nakoniec 22.9.2012 vystúpili s dvoma choreografiami PYT a MASKS na „dopraváckom“ dni otvorených dverí v areáli VEOLIA TRANSPORT Nitra. Akcia bola sponzorovaná Rádiom MAX. Link na video z tanečného týždňa:https://www.facebook.com/photo.php?v=465326443498624

Dňa 22.9.2012 sme boli pozvaní na krst debutového albumu S.W.A.G. Peťa Antoša, umeleckým menom Peter’s Beat$, kde krstnými rodičmi boli Kuly z Desmodu a Evička Cifrová. Na tomto krste naše dievčatá – Emma Klučiarová, Hana Krausová, Vanessa Biela a Viktória Dubcová – tancovali ako spevákove Fanny pod choreografickým vedením Nikolety Szegényovej.

V najbližších dňoch sa tanečníci pripravujú na poslednú súťaž v tomto kalendárnom roku, ktorá sa bude konať 24.11.2012 v Žiline pod názvom MUVE ON. Tak im všetci držte palce, nech poriadne reprezentujú a zasa domov prinesú kopec pohárov a medailí.

 

Nikoleta Szegényová

[nggallery id=285]

[hr]

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button