AktualityPozvánky

Pozvánky

trojkoncert
poradna

■ Občianske združenie Život a zdravie v spolupráci s Denným centrom Zlaté Moravce Vás srdečne pozýva na pokračovanie 9. ročníka cyklu prednášok o zdravom životnom štýle – program NEW START®

spojených s ochutnávkou zdravých jedál a potravín. Stretnutia: 27. február 2013, 13. marec 2013, 27. marec 2013. Každú druhú stredu o 17.00 h v Dennom centre (klub dôchodcov) Zlaté Moravce. Vítaní sú všetci bez rozdielu veku.

Dvadsiatedruhé zasadnutie Mestského zastupiteľstva – 28. februára o 16.00 h v divadelnej sále MSKŠ. Hlavný bod rokovacieho programu – Programový rozpočet na rok 2013 s výhľadom na roky 2014 – 2015.

Mesto Zlaté Moravce pripravilo dňa 8. marca v divadelnej sále MSKŠ o 17.00 h k sviatku Medzinárodného dňa žien skvelý program pre ženy všetkých vekových kategórií. Zaspievať príde päť úžasných mladých mužov z Bratislavy v spolupráci s Miňom Kerešom, choreografom veľkých televíznych projektov, akým je napríklad Československo má talent.

Nedvědovci (Honza a Franta) s kapelou pozývajú na jeden z posledných rozlúčkových koncertov Honzu Nedvěda. Koncert sa uskutoční 26. marca o 19.00 h v DS MSKŠ. Vstupné: 12 €.

Zúčastnite sa TANEČNEJ SHOW NA ĽADE nielen ako diváci, ale aj ako súťažiaci!

Podmienky:

Súťaž je určená pre všetky vekové kategórie, pre tých, ktorí si chcú vyskúšať súťažnú atmosféru /zápolenie/, ktorí vedia korčuľovať a predvedú na ľade, na hudbu podľa svojho výberu, vlastnú choreografiu.

Hodnotenie: hodnotí sa zaujímavosť tanečného prevedenia choreografie, humorná a tanečná nápaditosť, aj využitie ľubovoľného kostýmu k prevedeniu tanečnej zostavy.

Hudba: v trvaní max.2 minúty

Kategórie:

1/ deti MŠ, chlapci a dievčatá – malé hviezdičky!

2/ deti ZŠ 1.-4.ročník, chlapci a dievčatá

3/ deti ZŠ  5.-9. ročník, chlapci a dievčatá

4/ mládež do 25 rokov, chlapci a dievčatá

5/ dospelí, muži a ženy

Registrácia: prihlásenie súťažiacich v MŠ a ZŠ u učiteliek, ostatní sa môžu zaregistrovať na Mestskom úrade, na Oddelení vnútornej správy a služieb občanom u pani Nociarovej, prípadne 1 hodinu pred začiatkom súťaže.

Termín a miesto konania súťaže: 16. marca 2013, o 13.00 h, Mestský zimný štadión

Riaditeľ súťaže: Bc. Andrea Hitková

Odmena: odmenené budú prvé tri miesta v každej kategórii + ďalšie ceny

Špeciálna primátorská odmena: súťaží sa o najlepší celkový tanečný výkon, o ktorom rozhodne primátor mesta Zlaté Moravce Ing. Peter Lednár, CSc

www.zlatemoravce.info

[hr]
obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button