Aktuality

Predstavujeme prednostu Mestského úradu

obed
poradna

 www.zlatemoravce.info

Na post prednostu Mestského úradu bol primátorom Ing. Petrom Lednárom, CSc. menovaný Mgr. Mário Lénárt.

Výberového konania sa zúčastnili dvaja uchádzači, z ktorých sa následne po osobných pohovoroch s primátorom vďaka svojim bohatým skúsenostiam, vedomostiam a kvalitám dňa 4. februára ujal vedenia Mestského úradu Zlaté Moravce 43 ročný Mário Lénárt.

Študoval na Univerzite Komenského v Bratislave a po následných štúdiách manažmentu na univerzitách v Nemecku a Veľkej Británii, pôsobil v ústredných orgánoch štátnej správy v Bratislave, kde začínal ako kontaktná osoba medzi Úradom vlády a Národnou radou Slovenskej republiky. Pracoval aj v oblasti kultúry ako poradca ministra kultúry a rovnakým obohatením jeho poznatkov bola v nemalej miere i práca v podnikateľskej sfére v súkromnej zahraničnej spoločnosti. V posledných rokoch pôsobil ako odborník a koordinátor v oblasti prevencii kriminality a  protispoločenských javov v územnej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja. Je autorom medzinárodných projektov a štúdii prevencie sociálno-patologických javov pre Ministerstvo školstva a Ministerstvo vnútra.

„Svojimi osobnými a pracovnými skúsenosťami, manažérskymi kompetenciami na rôznych úrovniach štátnej a verejnej správy, som pripravený prispieť k efektívnemu a modernému riadeniu chodu Mestského úradu, ako aj k celkovému hospodárskemu, sociálnemu rozvoju a bezpečnosti nielen mesta Zlaté Moravce, ale s ním aj Zlatomoraveckého regiónu. Medzi moje priority patrí v prvom rade  komunikácia s poslancami Mestského zastupiteľstva, aby v budúcnosti nevznikali nedorozumenia z nesprávneho pochopenia sa navzájom,“ vyjadril sa Mário Lenárt pri preberaní funkcie prednostu úradu.

Ľ. Rosinská

[hr]

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button