AktualityPozvánky

Po dvanástich rokoch opäť u nás: FLOTT CASCADERS TEAM

30.6.2016 o 20:00 na futbalovom štadióne

predpredaj vstupeniek na mieste, hodinu vopred teda o 19:00. Zlaté Moravce – futbalový štadión

Po dvanástich rokoch opäť u nás v Zlatých Moravciach FLOTT CASCADERS TEAM, okrem klasického AUTORODEA a nadupaných závodných špeciálov, uvidíte ohromujúci FREESTYLE MOTOCROSS. Historicky prvý raz na Slovensku s mobilnými rampami. Strieda sa u nás špička európskej FMX – Poľsko – ARTUR PUZIO, Anglicko – CALLUM LUXTON a z Čiech – FRANTIŠEK MÁCA, JANEK MEDUNA, MILAN BANÍK.

HRAJTE O 5 x VSTUPENKY

Ako vždy podfarbené silou rockovej muziky a pyrotechnických efektov. Show moderuje reportér TV JOJ Jožo Kubáni. Za kvalitu vystúpenia ručí koordinátor Alfréd Šmíd.

“Tak jako jste byli tehdy ohromeni z naší show, budete i nyní. Přivážíme k Vám novinku – EXTRÉMNĚ NEBEZPEČNÝ, EXTRÉMNĚ VZRUŠUJÍCÍ  FREESTYLE MOTOCROSS „Létající motocykloví jezdci“ aneb extrémní exhibice na létajících motocyklech. Jednoduše řečeno – ve výšce 15ti metrů jezdec během několika vteřin  ve vzduchu předvádí neobyčejné kousky na svém motocyklu a to na délku 23 metrů.”

Alfréd Šmíd

HRAJTE O 5 x VSTUPENKY

ticket


PlakatAA1


Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button