Domov / Aktuality / Vianočný koncert „PREDVIANOČNÉ TRBLIETANIE“
foto: zlatemoravce.info

Vianočný koncert „PREDVIANOČNÉ TRBLIETANIE“

V divadelnej sále Mestského strediska kultúry a športu, sa dňa 17. decembra 2016 konal Vianočný koncert „PREDVIANOČNÉ TRBLIETANIE“, nad ktorým prevzal záštitu minister práce sociálnych vecí a rodiny Ján Richter. 

Pod toto podujatie sa organizačne podpísal poslanec NR SR Marián Kéry, ktorý vo svojom príhovore srdečne privítal a zároveň poďakoval za účasť prítomnému Branislavovi Ondrušovi štátnemu tajomníkovi Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky. Na koncerte sa zúčastnili aj ďaľsí vzácni hostia, ako: Oľga Nachtmannová – štátna tajomníčka ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu, Milan Belica – predseda NSK, Milan Galaba – poslanec NSK, Dušan Husár – primátor mesta Zlaté Moravce, Tibor Tóth – primátor mesta Vráble, Zita Koprdová – prednostka OU v Zlatých Moravciach a ďaľsí. 

Rovnako poďakoval za účasť aj prítomným divákom a vzhľadom k tomu, že kultúrne vystúpenia pod režisérskou taktovkou pána Švihela veľmi dobre pozná, s veľkou hrdosťou všetkých prítomných pozval na podobný koncert ktorý sa uskutoční aj budúci rok.

V nekonečných, búrlivých potleskoch, ktorými boli jednotlivé osobnosti a vystúpenia profesionálnych hudobníkov odmeňované, sa odzrkadlilo nadšenie a spokojnosť prítomných hostí a divákov v plnej sále. Tento rok sa o skvelú atmosféru a nádherný kultúrny zážitok postarsali, OĽuN pod vedením primáša Miroslava Dudíka, Ján Babjak, Jana Bernáthová, Miroslav Dudík a Vladimír Dobrík.

Veľkou mierou organizačne pomohla Simona Holubová, riaditeľka MSKŠ, ako aj kolektív tohto mestského podniku.

Ľ. Rosinská

 

VIAC FOTO: FACEBOOK

 

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

Oznámenie o dočasnom presťahovaní pošty

  Pošta Zlaté Moravce 1 -oznámenie o dočasnom presťahovaní pošty Dovoľujeme si Vám oznámiť, že …

Pridaj komentár