Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / Vyjadrenie mesta k rozporuplným informáciám ohľadom Nemocnice Zlaté Moravce

Vyjadrenie mesta k rozporuplným informáciám ohľadom Nemocnice Zlaté Moravce

Na základe rozporuplných informácií, ktoré sa šíria ohľadom fungovania Nemocnice Zlaté Moravce  a. s., Mesto poskytuje nasledovné stanovisko:

Nemocnica  Zlaté Moravce a. s. naďalej poskytuje zdravotnú starostlivosť.
V záujme Mesta Zlaté Moravce je zabezpečiť zdravotnú starostlivosť v poskytovanom rozsahu pre obyvateľov Okresu Zlaté Moravce.
Pre objasnenie fungovania režimu Nemocnice Zlaté Moravce a.s. sa dňa 4.1.2019 uskutoční pracovné stretnutie s predsedom predstavenstva akciovej spoločnosti /zástupcovia spoločnosti AGEL SK, a.s./, vedením mesta Zlaté Moravce a poslancami Mestského  zastupiteľstva v Zlatých Moravciach.
Následne vedenie mesta bude rokovať s  lekárom NSK a to dňa 7.1.2019. Starostovia okolitých obcí Okresu Zlaté Moravce sú pozvaní na pracovné stretnutie s predsedom predstavenstva Nemocnice Zlaté Moravce a.s.  dňa 9.1.2019.
O výsledkoch týchto pracovných stretnutí Vás bude Mesto Zlaté Moravce informovať.

Neprehliadnite

Nemocnica Zlaté Moravce otvorila zrevitalizované oddelenie vnútorného lekárstva

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, odovzdala do prevádzky zrevitalizované priestory oddelenia vnútorného lekárstva, ktoré …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.