Aktuality

Nemocnica Zlaté Moravce bude naďalej fungovať, jej zrušenie sa neplánuje

Spoločnosť AGEL SK a.s., ktorá prevádzkuje Nemocnicu Zlaté Moravce, vyvracia nepravdivé informácie o možnom zrušení nemocnice v Zlatých Moravciach.

Vzhľadom na šírenie nepravdivých informácií ohľadom fungovania Nemocnice Zlaté Moravce, vedenie spoločnosti AGEL SK a.s., ktorá nemocnicu prevádzkuje, vyvracia tvrdenia, že plánuje Nemocnicu v Zlatých Moravciach zrušiť.

Spoločnosť AGEL SK a.s. dôrazne odmieta anonymné tvrdenia, že plánuje nemocnicu zrušiť. Práve naopak, zámerom spoločnosti je v roku 2019 v Nemocnici Zlaté Moravce otvoriť nové oddelenie následnej starostlivosti, ktoré bude jedno z najväčších v regióne, ako aj rozbehnúť prevádzku vo viacerých chirurgických odboroch,” povedal predseda predstavenstva AGEL SK a.s. Ing. Michal Pišoja, MPH.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť lepšiu dostupnosť zdravotnej starostlivosti pre občanov mesta a celého regiónu.

Vedenie spoločnosti AGEL SK a.s. inciovalo stretnutie s vedením mesta a mestským zastupiteľstvom, kde predstaví svoje plány s fungovaním Nemocnice Zlaté Moravce. O výsledku stretnutia ako aj o jednotlivých krokoch, ktoré podnikne spoločnosť AGEL SK a.s. v Nemocnici Zlaté Moravce, bude vedenie spoločnosti naďalej informovať médiá.

zdroj: nemocnicamoravce.sk


Súvisiace články

Komentár

  1. “…zámerom spoločnosti je v roku 2019 v Nemocnici Zlaté Moravce otvoriť nové oddelenie následnej starostlivosti, ktoré bude jedno z najväčších v regióne, ako aj rozbehnúť prevádzku vo viacerých chirurgických odboroch” – čiže preložené do ľudskej reči – bude tu najväčší platený hospic v regióne a chirurgický najvýhodnejší odbor, čiže plastická chirurgia?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Neprehliadnite
Close
Back to top button