Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / Nemocnica Zlaté Moravce bude naďalej fungovať, jej zrušenie sa neplánuje

Nemocnica Zlaté Moravce bude naďalej fungovať, jej zrušenie sa neplánuje

Spoločnosť AGEL SK a.s., ktorá prevádzkuje Nemocnicu Zlaté Moravce, vyvracia nepravdivé informácie o možnom zrušení nemocnice v Zlatých Moravciach.

Vzhľadom na šírenie nepravdivých informácií ohľadom fungovania Nemocnice Zlaté Moravce, vedenie spoločnosti AGEL SK a.s., ktorá nemocnicu prevádzkuje, vyvracia tvrdenia, že plánuje Nemocnicu v Zlatých Moravciach zrušiť.

Spoločnosť AGEL SK a.s. dôrazne odmieta anonymné tvrdenia, že plánuje nemocnicu zrušiť. Práve naopak, zámerom spoločnosti je v roku 2019 v Nemocnici Zlaté Moravce otvoriť nové oddelenie následnej starostlivosti, ktoré bude jedno z najväčších v regióne, ako aj rozbehnúť prevádzku vo viacerých chirurgických odboroch,” povedal predseda predstavenstva AGEL SK a.s. Ing. Michal Pišoja, MPH.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť lepšiu dostupnosť zdravotnej starostlivosti pre občanov mesta a celého regiónu.

Vedenie spoločnosti AGEL SK a.s. inciovalo stretnutie s vedením mesta a mestským zastupiteľstvom, kde predstaví svoje plány s fungovaním Nemocnice Zlaté Moravce. O výsledku stretnutia ako aj o jednotlivých krokoch, ktoré podnikne spoločnosť AGEL SK a.s. v Nemocnici Zlaté Moravce, bude vedenie spoločnosti naďalej informovať médiá.

zdroj: nemocnicamoravce.sk

Neprehliadnite

Odchody vlakov

Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov z pera legendárneho autora Petra Zelenku na motívy …

Zašportuj si s nami

Mesto Zlaté Moravcev spolupráci MSKŠ Vás pozýva na športové podujatie pre rodičov a deti pod …

Jeden komentár

  1. „…zámerom spoločnosti je v roku 2019 v Nemocnici Zlaté Moravce otvoriť nové oddelenie následnej starostlivosti, ktoré bude jedno z najväčších v regióne, ako aj rozbehnúť prevádzku vo viacerých chirurgických odboroch“ – čiže preložené do ľudskej reči – bude tu najväčší platený hospic v regióne a chirurgický najvýhodnejší odbor, čiže plastická chirurgia?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.