Obchod s drogami prekazila polícia. Zadržali muža zo Žitavian

Z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi obvinil nitriansky krajský policajný vyšetrovateľ 43 ročného muža zo Žitavian v okrese Zlaté Moravce.

Toho zadržali kriminalisti, pričom vykonali aj prehliadky jeho auta, domu a záhradnej chatky. Práve v nej mal schované sklenky na fajčenie v puzdre od okuliarov a pri osobnej prehliadke odovzdal nádobu s injekčnou striekačkou s obsahom metamfetamínu s hmotnosťou 1939 mg ( 15 dávok drogy) a priesvitné vrecko s obsahom bielej kryštalickej látky s hmotnosťou 688 mg ( 7 dávok drogy).
Zadržaný kryštalický materiál putoval na expertízu a jeho majiteľ do policajnej cely. Po vypočutí vydal vyšetrovateľ deväť stranové rozhodnutie o jeho obvinení z drogovej trestnej činnosti a dal podnet na väzobné trestné stíhanie obvineného, ktorý príslušný súd akceptoval.
Na rozpletení všetkých nitiek prípadu nitrianska polícia naďalej pracuje.


zahradnyzahon.sk

Neprehliadnite

Ihrisko pri škole na Mojmírovej ulici

Zo stránky odkaz pre starostu: Ihrisko pri škole na Mojmírovej ulici – rada by som …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.