Aktuality

Obchod s drogami prekazila polícia. Zadržali muža zo Žitavian

Z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi obvinil nitriansky krajský policajný vyšetrovateľ 43 ročného muža zo Žitavian v okrese Zlaté Moravce.

Toho zadržali kriminalisti, pričom vykonali aj prehliadky jeho auta, domu a záhradnej chatky. Práve v nej mal schované sklenky na fajčenie v puzdre od okuliarov a pri osobnej prehliadke odovzdal nádobu s injekčnou striekačkou s obsahom metamfetamínu s hmotnosťou 1939 mg ( 15 dávok drogy) a priesvitné vrecko s obsahom bielej kryštalickej látky s hmotnosťou 688 mg ( 7 dávok drogy).
Zadržaný kryštalický materiál putoval na expertízu a jeho majiteľ do policajnej cely. Po vypočutí vydal vyšetrovateľ deväť stranové rozhodnutie o jeho obvinení z drogovej trestnej činnosti a dal podnet na väzobné trestné stíhanie obvineného, ktorý príslušný súd akceptoval.
Na rozpletení všetkých nitiek prípadu nitrianska polícia naďalej pracuje.Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button