Komerčné články

Najčastejšie dôvody, ktoré sú zodpovedné za vaše zlyhania v posteli

Život sa skladá z rôznych menších či väčších pôžitkov, ktoré nám fungovanie v náročnom svete spríjemňujú a zlepšujú. Avšak, vplyvom veku a rôznych ďalších negatívnych faktorov sa ich intenzita znižuje. Aby to okrem komfortu neohrozilo aj váš dlhoročný vzťah, máme pre vás riešenie. 

Skôr ako stratíte nervy, mali by ste vedieť, že takmer každý muž má v určitom okamihu problém dosiahnuť erekciu. Dobrou správou je, že príčiny sa často dajú ľahko opraviť, o čom vás nasledujúci text určite presvedčí a v mnohých smeroch možno aj pomôže, ako ten najlepší urológ v okolí. 

O zlepšenie v intímnom živote sa môže postarať frenulotómia 

To, že sa mnohí z nás boja o problémoch v intímnej sfére hovoriť, neznamená, že sexu a podobným témam sa treba oblúkom vyhýbať. Práve naopak, treba o nich hovoriť, aj s partnerom, a riešiť. Dlhodobé podceňovanie bolestí pri intímnom styku, infekcie, zranenia a iné poruchy sa môžu veľmi rýchlo pretransformovať do obrovských problémov. 

Platí to aj v prípade skrátenej uzdičky, ktorá môže ovplyvniť každé vaše intímne zblíženie s partnerkou. V tomto prípade je preto riešením rýchla frenulotómia, čo je operácia skrátenej uzdičky urológom. Operácia trvá niekoľko minút v lokálnej anestézii a už po niekoľkých týždňoch môžete po zákroku pociťovať zlepšenie sexuálneho života. 

Dajte do poriadku celé svoje telo

Konkrétne máme na mysli fyzickú aj psychickú kondičku. Nielen obezita, sedavé zamestnanie, ale aj vyčerpaná a stresom preťažená psychika môže byť dôvodom vášho zlyhania v posteli. 

Stres vás vyčerpáva psychicky aj fyzicky. Keď ste v strese, vaše telo nasmeruje všetku svoju energiu najskôr do životne dôležitých orgánov a všetko ostatné pociťuje deficit. Ako to vyriešiť?  

Vyčleňte si na regeneráciu celého tela aspoň jeden víkend a absolvujte príjemný wellness pobyt pre dvoch vo vysokohorskom prostredí, ktoré vám určite prospeje. 


Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button