Aktuality

Pracovná ponuka: Kurič, strojník energetických zariadení

Kurič, strojník energetických zariadení

Miesto práce: kotolne a výmenníkové stanice mesta  Zlaté Moravce

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Mzdové podmienky ( brutto): 850-1250 €/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zabezpečuje obsluhu výroby a dodávky tepla .

Vykonáva pracovné činnosti podľa schváleného prevádzkového poriadku pre prevádzku kotolne a súčasne platnej legislatívy pre prevádzku  plynových zariadení  a zariadení na spaľovanie drevnej štiepky.

Zabezpečuje výrobu tepla pri dodržaní odberových podmienok paliva.

Vykonáva drobné opravy zariadení kotolne pod dohľadom nadriadeného a iné práce potrebné k zabezpečeniu plynulej výroby a dodávky tepla, vykonáva údržbu prevádzkových zariadení kotolne ako aj rozvodu tepla.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Stabilné zamestnanie
  • Príspevok na stravné
  • Odborné zaškolenie
  • Ročné prehodnocovanie platov

Informácie o výberovom konaní:

  • Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca:

  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti:

– Microsoft Outlock- základy

– Microsoft Excel- základy

– Microsoft Word- základy

Vodičský preukaz

-skupiny C – výhodou, nie je podmienka

Počet rokov praxe:

1

Osobné predpoklady a zručnosti:

Pozitívne myslenie

Manuálna zručnosť- zámočnícke  a údržbárske zručnosti

Samostatnosť, zodpovednosť , čestnosť

Práca v nepretržitej prevádzke- 12 hod. smeny

Kuričský preukaz- plyn , pevné palivo – výhodou

Obsluha strojov – strojnícky preukaz – výhodou

Elektrotechnický preukaz – výhodou

Inzerujúca spoločnosť:

Teplárne ZM s.r.o. je výrobná a distribučná spoločnosť tepla , ktorá pôsobí na trhu od r. 2008. Vyrábame a dodávame teplo pre domácnosti, nebytové objekty  pre  5000 obyvateľov mesta Zlaté Moravce.

Počet zamestnancov:

7

Kontakt:

Žiadosti prosím zasielajte mailom na adresu :

E mal: l.jakabova@teplarne .sk

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Neprehliadnite
Back to top button