Aktuality

V Zlatých Moravciach si záujemcovia o prácu vodiča budú môcť vyskúšať jazdu autobusom

obed
poradna

Spoločnosť ARRIVA pozýva všetkých záujemcov a záujemkyne o prácu vodiča zo Zlatých Moraviec a okolia, aby si prišli vyskúšať šoférovanie autobusu. Jedinou podmienkou pre absolvovanie skúšobnej jazdy pod dohľadom skúsených inštruktorov autoškoly je vek 21 rokov a vodičské oprávnenie skupiny B (osobné motorové vozidlo).

Skúšobný deň v Zlatých Moravciach sa uskutoční v sobotu 14. októbra 2023 od 9.00 do 14.00 na parkovisku pred areálom spoločnosti SECOP, Továrenská 49. Ženám a mužom, ktorým sa práca vodiča autobusu zapáči, pomôže ARRIVA v prípade záujmu o zamestnanie aj s financovaním rozšírenia vodičského oprávnenia pre skupinu D (autobusy) a získaním kvalifikačnej karty vodiča. Zároveň má pre nich a ich rodinných príslušníkov pripravené ďalšie výhody.

„Raz vidieť a zažiť je viac, ako mnohokrát počuť. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť tento skúšobný deň. Je to príležitosť zoznámiť sa cez vlastnú skúsenosť s prácou profesionálneho vodiča a vyskúšať si jazdu na modernom autobuse. Budeme radi, ak zážitok za volantom autobusu privedie do našich radov nových kolegov a kolegyne. Našim vodičkám a vodičom ponúkame okrem zaujímavej práce aj zľavy na cestovnom pre seba aj rodinných príslušníkov, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier), ale aj odmeny pri životných a pracovných jubileách a ďalšie benefity. Vodičom, ktorí za prácou dochádzajú, poskytuje ARRIVA ubytovanie v rámci ich pracovného výkonu,“ uviedol Silvester Zemes, generálny riaditeľ spoločností ARRIVA NITRA a ARRIVA Nové Zámky.

Všetky potrebné informácie o voľných pracovných miestach vodičov v spoločnostiach ARRIVA a ponúkaných výhodách získajú záujemcovia na webovej stránke.


obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button