Aktualityi-POSTŠkoly

Vianočná akadémia na SOŠ polytechnickej v Zlatých Moravciach

obed
poradna

 Vianoce sa nezadržateľne blížia a onedlho budú naši žiaci tráviť sviatky v rodinnom kruhu. Aby sme im my, učitelia, spríjemnili predvianočný čas, každý rok pripravíme pre našich žiakov Vianočnú akadémiu. V hodinovom pásme majú možnosť žiaci našej školy preukázať a využiť svoje schopnosti a zručnosti a predviesť ich pred svojim publikom. Vždy nás pobaví veselá scénka, príjemný spev, oku lahodiaci tanec, koleda. Každé vystúpenie je jedinečné a krásne a odmenené búrlivým potleskom. Atmosféru dotvárajú skvelí moderátori a Mikuláš s čertom, ktorí sa predierajú medzi žiakmi a rozdávajú im sladké pochúťky. Ako býva dobrým zvykom, na záver si navzájom zaželáme šťastné a pokojné Vianoce, veľa zdravia , lásky a spokojnosti v novom roku.

A toto želanie pripájam aj pre Vás.

Pripravil: Ing. Vaškovičová I., SOŠ polytechnická, ZM

[hr]

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Neprehliadnite
Close
Back to top button