Aktuality

JESENNÉ UPRATOVANIE 2012

https://www.facebook.com/skpalalas

Dňa 15.10.2012 začína jesenné upratovanie biologicky rozložiteľného odpadu, t.j. konárov zo stromov, buriny a pod., nie však stavebného a komunálneho odpadu.

 

Na jednotlivých stanovištiach budú na priebeh upratovania dohliadať zamestnanci TSm a zároveň bude v čase jesenného upratovania na stanovištia dohliadať aj mestská polícia. Tá bude v prípade priestupkov Zákona č. 223/2001 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľovať priestupkové pokuty vo výške od 165€ (podľa §80 ods. 1 písm. b: „Priestupku sa dopustí ten, kto uloží odpad na iné miesto než na miesto určené obcou“).

 

Jesenné upratovanie potrvá od 15. 10. 2012 do 29. 10. 2012, každý deň v čase od 7:00 do 18:00.

Občania môžu daný odpad ukladať na určené stanovištia podľa jednotlivých rajónov a zároveň na priestranstvo pred dom, pričom tento bude pracovníkmi technických služieb odvážaný na skládku KO.

Občania Zlatých Moraviec, ktorí sa preukážu občianskym preukazom, môžu vyviesť stavebný a komunálny odpad v čase jesenného upratovania (t.j. 15.10.-29.10.) vlastnými dopravnými prostriedkami, pričom za odpad v objeme do 150 kg
neplatia poplatky spojené s uložením odpadu na skládke KO.

 

Stanovištia určené na zber konárov (15.10. – 29. 10. 2012):

– ulica Tekovská

– SNP (medzi domami)

– Bernolákova (pri železničnom priecestí)

– Žitavské nábrežie – Murgašova

– Chyzerovce: ul. Družstevná (pri moste)

– Prílepy: Parková (v parku pri autobusovej zastávke)

– pálenica Zlaté Moravce

– zimný štadión Zlaté Moravce

Termíny a zoznam ulíc, z ktorých bude zbieraný biologicky rozložiteľný odpad spred domov:

Pondelok (15. 10., 22. 10. a 29. 10.)

– Hollého, Čajkovského, Murgašova, Továrenská, Zelená, Hoňovecká, Stanica Rázusova, Potočná, Dobšinského, Odbojárov, Slovenskej armády, Hečkova, Inovecká, Krátka, Šoltésová

Streda (17. 10. a 24. 10.)

– Podjavorinská, Tajovského, Tribečská, Slnečná, SNP, Dlhá, Urbanova, Štefánikova, Tolstého, Kollárova, Štúrova, Vajanského Jesenského, Bernolákova, Robotnícka
Štvrtok (18. 10. a 25. 10.)

– Tekovská, A. Kmeťa, Nám. A. Hlinku, J. Kráša, S. Chalupku, Priemyselná, Radlinského, Staničná, Do remanancií, Hájová, Dolné vinice, Do kratín, Martinský breh, Viničná

Piatok (19. 10. a 26. 10.)

– Sládkovičova, Chyzerovecká,Palárikova, Pribinova, Železničiarska, Záhradnícka, Moyzesova, Svätoplukova, Smetanova, Hronského, Kukučínova, Vansová, Pružinského, Bottova, Baničova, Hurbanova, J. Matušku, Kuzmányho

[hr]
Buďte prvý, kto zahlasuje

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button