AktualityPozvánkyŠkoly

Deň otvorených dverí na SOŠ polytechnickej

trojkoncert
poradna

Deň otvorených dverí na SOŠ polytechnickej Ul. SNP2 V Zlatých Moravciach

Riaditeľstvo SOŠ polytechnickej Ul. SNP2 V Zlatých Moravciach Vás pozýva na „Deň otvorených dverí“, ktorý sa uskutoční : 8. novembra 2012 (štvrtok) od 9.00 hod. do 15.00 hod. , pozývame žiakov, ktorí končia ZŠ, ich rodičov, učiteľov, ako aj širokú verejnosť na prehliadku našej školy. V tento deň máte možnosť oboznámiť sa so skladbou študijných a učebných odborov, náplňou učiva jednotlivých odborov, s priestormi, vybavením školy a zároveň pobesedovať s vedením školy a pedagogickými pracovníkmi o možnostiach štúdia na našej škole.

Tešíme sa na Vašu účasť!

[hr]
obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button