Aktuality

Začala sa kolaudácia okružnej križovatky

trojkoncert
poradna

Na žiadosť spoločnosti ARDIS, a.s. bolo na Okresnom úrade Nitra, odbore cestnej dopravy a pozemných komunikácií začaté konanie o vydanie kolaudačného rozhodnutia stavby „Okružná križovatka Hviezdoslavova, Duklianska, Továrenská Zlaté Moravce.“

Pri tejto príležitosti sa dňa 8. augusta 2014 na Mestskom úrade v Zlatých Moravciach konalo rokovanie spojené s miestnym zisťovaním, ktorého sa zúčastnili zástupcovia dotknutých strán, Nitrianskeho samosprávneho kraja, Mesta Zlaté Moravce, firmy ARDIS, a.s., IMA INVEST, s.r.o., Cesty Nitra, a.s., Krajského dopravného inšpektorátu Nitra, Regionálnej správy a údržby ciest, Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a iných organizácií.

Podmienkou na dokončenie poslednej etapy výstavby okružnej križovatky pri Tekove – úpravy povrchu vozovky s asfaltovým kobercom a vodorovným dopravným značením, je kolaudácia stavby v stave, v ktorom sa nachádza v súčasnosti.

Výstupom stretnutia za účelom vydania kolaudačného rozhodnutia je zaslanie písomných pripomienok a vyjadrení dotknutých strán a organizácií, ktoré sa pri rozhodnutí budú zohľadňovať. Z uvedeného dôvodu sa predpokladaný konečný termín ukončenia križovatky nedá presne určiť.

Ľ. Rosinská


obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button