Domov / Aktuality / Offroadsport s Marekom Sýkorom na Afrika Eco Race 2017
@ Team

Offroadsport s Marekom Sýkorom na Afrika Eco Race 2017

Po minuloročnej premiére Mareka Sýkoru na Dakar Rally prichádza v tomto roku zmena. Spoločne s Offroadsport Teamom a Miroslavom Zapletalom vyráža Slovák Marek Sýkora pokoriť Afrika Eco Race.

Podujatie, ktorého štart je naplánovaný na 29.12.2016, kedy začne administratívne a technické preberanie súťažiacich v Monaku, sa presne na Silvestra nalodia všetky posádky na loď, ktorá ich prevezie do Maroka. Práve tu 2.1.2017 odštartuje prvá etapa podujatia Afrika Eco Race 2017, ktorého cieľ je 14.1.2017 v senegalskom meste Dakar.

@ offroadsport.cz

Pre všetkých zúčastnených pripravil organizátor podujatia takmer desaťtisíc kilometrov dlhú trať, ktorá kopíruje posledný ročník afrického podujatia Dakar Rally. Z tejto celkovej dĺžky trate bude meraných viac ako šesťtisíc kilometrov, pričom celá súťaž je rozdelená do trinástich samostatných etáp. Zaujímavosťou Afrika Eco Race je, že sa podujatie koná pod záštitou svetoznámej modelky pôvodom zo Slovenska, Adriany Sklenaříkovej.

@ Team

Marek Sýkora s Miroslavom Zapletalom sa Afrika Eco Race 2017 zúčastnia s vozidlom Hummer H3 EVO, pričom Offroadsport Team nasadí na podujatie ešte jednu posádky v zložení Andrey Cherendikov – Dima Tsyro, ktorí sa fanúšikom predstavia s vozidlom Ford F150 EVO.

Offroadsport Team, M. Majláth

zdroj: autosportfoto.sk

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

Veľké Vozokany si pripomenuli svojho rodáka a významného režiséra Ela Havettu

Veľké Vozokany, 17.06.2018 13. júna 2018 by slovenský režisér Eliáš Havetta oslavoval 80. narodeniny. Napriek …

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.