Neprehliadnite aktuálne články
@ Team

Offroadsport s Marekom Sýkorom na Afrika Eco Race 2017

Po minuloročnej premiére Mareka Sýkoru na Dakar Rally prichádza v tomto roku zmena. Spoločne s Offroadsport Teamom a Miroslavom Zapletalom vyráža Slovák Marek Sýkora pokoriť Afrika Eco Race.

Podujatie, ktorého štart je naplánovaný na 29.12.2016, kedy začne administratívne a technické preberanie súťažiacich v Monaku, sa presne na Silvestra nalodia všetky posádky na loď, ktorá ich prevezie do Maroka. Práve tu 2.1.2017 odštartuje prvá etapa podujatia Afrika Eco Race 2017, ktorého cieľ je 14.1.2017 v senegalskom meste Dakar.

@ offroadsport.cz

Pre všetkých zúčastnených pripravil organizátor podujatia takmer desaťtisíc kilometrov dlhú trať, ktorá kopíruje posledný ročník afrického podujatia Dakar Rally. Z tejto celkovej dĺžky trate bude meraných viac ako šesťtisíc kilometrov, pričom celá súťaž je rozdelená do trinástich samostatných etáp. Zaujímavosťou Afrika Eco Race je, že sa podujatie koná pod záštitou svetoznámej modelky pôvodom zo Slovenska, Adriany Sklenaříkovej.

@ Team

Marek Sýkora s Miroslavom Zapletalom sa Afrika Eco Race 2017 zúčastnia s vozidlom Hummer H3 EVO, pričom Offroadsport Team nasadí na podujatie ešte jednu posádky v zložení Andrey Cherendikov – Dima Tsyro, ktorí sa fanúšikom predstavia s vozidlom Ford F150 EVO.

Offroadsport Team, M. Majláth

zdroj: autosportfoto.sk

Neprehliadnite

ZIMNÝ VEČER NA DEDINE – PÁRANIE PERIA

 V utorok 28. januára 2020 o 16.00 hod. premení priestory Mestského múzea v Zlatých Moravciach …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.