Domov / Aktuality / Kemping Story

Kemping Story

 

Divadelné predstavenie, Kemping Story

Dátum: 24.3.2017 o 18:00 v MSKŠ Zlaté Moravce

Cena vstupenky: 13 €

Život je rýchly, práca stresujúca, vzťahy komplikované. Chcelo by to konečne nájsť si na seba čas. A kde inde, ako v lone panenskej prírody. Vtáci spievajú, potok zurčí, človek obnovuje sily. Viktor sa snaží oživiť svoje manželstvo s Miladou. Má skvelý nápad – zorganizuje výlet pod stan do prírody. Pridajú sa ešte rodinní priatelia – starší, veľmi honosný pár, ktorý všetko vníma ako exotiku a dvojica Viktorových kolegov. Veselá spoločnosť sa teší na šumenie trávy, ohník, špekáčiky a možno aj nejaké to romantické dobrodružstvo. Všetko sa však zvrhne –  Šestica typicky mestských ľudí už na prírodu zabudla. V jej tichu niektoré problémy naopak ešte vyrastú. Komáre štípu, stan padá, oheň nehorí. Viktor odhalí o svojom vzťahu veci, ktoré vôbec netušil, do toho príde apokalyptická búrka. A ak to prežijú… možno si potom konečne na seba nájdu čas. 

Kemping Story, komédia z  divočiny Vás vytrhne z každodenného nudného života plného starostí a problémov do krásnej a ničím nerušenej panenskej prírody… Alebo sa výlet šiestich priateľov zmení na boj o život? Príďte to zisti spolu s nami.

Hrajú: Zuzana Vačková, Peter Kočiš, Lujza Garajová – Schrameková, Gregor Hološka alt. Peter Oszlík, Peter Kadlečík alt. Štefan Martinovič, Pavol Plevčík alt. Juraj Hrčka

Réžia: Jakub Nvota

Minutáž: 110 min s prestávkou

 

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

Oznámenie o dočasnom presťahovaní pošty

  Pošta Zlaté Moravce 1 -oznámenie o dočasnom presťahovaní pošty Dovoľujeme si Vám oznámiť, že …

Pridaj komentár