Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / MŠ Štúrova: Rozlúčka s predškolákmi
www.zlatemoravce.info

MŠ Štúrova: Rozlúčka s predškolákmi

 

Ako to už v júni býva zvykom, ani tento rok to nebolo inak. S blížiacim sa koncom školského roka 2016/2017 nastal čas, aby sme sa rozlúčili s našimi predškolákmi. 

Utorok 20.júna posledný krát vystúpili v materskej škole pred svojimi rodičmi, známymi, kamarátmi a pani učiteľkami. Naposledy si na dvore materskej školy zaspievali, zatancovali, recitovali básničky a nasledovalo tradičné pasovanie za prvákov. 

Nastal čas lúčenia a ako sa patrí okrem krásnych spomienok na čas strávený v materskej škole si naši predškoláci odniesli na pamiatku darčeky a knižky a samozrejme nechýbala ani torta, na ktorej si všetci veľmi pochutili. 

Všetkým našim predškolákom prajeme, aby v septembri s radosťou nastúpili do vytúženej školy a aby boli naďalej takí šikovní a robili všetkým okolo seba radosť. 

Na konci školského roka p. riaditeľka Ivana Homolová a kolektív MŠ Štúrova chceme poďakovať rodičom a všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporili materskú školu a za spoluprácu – ĎAKUJEME .

Tiež ĎAKUJEME za sponzorské dary pánovi Františkovi Kabátovi, pánovi Mravíkovi, pani Orolínovej a pani Černovej. 

Ivana Micheličová

MŠ Štúrova 

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

VÝDAJŇA ŠATSTVA

  1. Prevádzkovateľ Výdajne šatstva je Mesto Zlaté Moravce. 2. Podmienky prijímania a výdaja šatstva …

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.