Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / Tatranský kuchár 2018 – SOŠ obchodu a služieb Zlaté Moravce

Tatranský kuchár 2018 – SOŠ obchodu a služieb Zlaté Moravce

 

Tatranský klub Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov usporiadal 09.05.2018 už 27 . ročník Jarnej  Gastronomickej výstavy studených jedál a cukrárenských výrobkov a súťaže vo varení na živo  „Tatranský kuchár 2018“.

Súťaž sa konala v priestoroch Slalom Restaurant Štrbské Pleso a zúčastnilo sa jej spolu 32 súťažiacich, z toho 21 juniorov a 11 seniorov z odborov kuchár a cukrár zo Slovenska a Čiech.

Vysoké Tatry opäť otvorili svoju náruč a privítali účastníkov súťaže Tatranský kuchár, medzi nich patrili aj naše žiačky Katka Sviteková a Lucia Rajtarová, ktoré sa rozhodli preukázať svoje zručnosti a kreativitu. Z povinných surovín, ktorými boli jahňacie mäso, lesné huby a bryndza, vytvorili chutné a estetické jedlo. Prísne oči a vycibrené jazýčky porotcov rozhodli, že naša žiačka druhého ročníka odboru kuchár Katarína Sviteková získala 3. miesto – bronzovú medailu medzi juniormi.

Neprehliadnite

Pozvánka UKF na Deň otvorených dverí 2019

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre srdečne pozýva na Deň otvorených dverí 2019, ktorý sa bude konať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share