Neprehliadnite aktuálne články

Najlepšia na Slovensku zo ZŠ Robotnícka

O tom, že naša škola vychováva a vychovávala úspešných žiakov svedčí aj jej ďalší úspech.

Dňa  14.11.2019 sa naša žiačka Adela Herdová,  IX.A (v súčasnosti už študentka GJK v Zlatých Moravciach) zúčastnila slávnostného odovzdávania cien v celoslovenskej súťaži výtvarných a literárnych prác Komenský a my. V 16. ročníku, ktorý každoročne vyhlasuje Pedagogická fakulta UKF v Nitre, porotu zaujala práca našej žiačky a vo svojej kategórii vo výtvarnej časti ju ocenila prvým miestom. Spomedzi veľkej konkurencie prácu ocenila nielen prvým miestom, ale patrila aj medzi dve najlepšie práce na Slovensku.
Ďakujeme Adelke za reprezentáciu našej školy a prajeme jej, aby  zostala verná svojmu talentu a žala úspechy v umeleckej oblasti naďalej.

Základná škola, Robotnícka 25, Zlaté Moravce

Neprehliadnite

Pohoda in da Kolt

Letné festivaly sú jedna z vecí, ktoré nám tento rok budú kvôli pandémií chýbať najviac.. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.