Neprehliadnite aktuálne články

Pribinka plesala

Pre niekoho obyčajný sedemnásty januárový deň nového roka 2020 sa pre niektorých ľudí skončil  netradične. Tí, čo sa rozhodli oddýchnuť si od každodenných povinností, mali možnosť zabávať sa  do skorých ranných hodín nasledujúceho dňa v priestoroch hotela ViOn v Zlatých Moravciach. Práve tu sa totiž konal už 6.ročník školského plesu, ktorý zorganizovala Pribinka.

Reprezentačný ples sa začal privítaním, po ktorom nasledoval krátky kultúrny program. Vystúpili v ňom žiaci našej školy. Tí  si pod vedením svojich pani učiteliek pripravili krásne tanečné vystúpenia. Potešili nimi nielen svojich rodičov, pedagógov, ale aj ostatných hostí. Následne sa všetkým prítomným prihovorila riaditeľka školy Mgr. Lenka Herdová. Vo svojom prejave vyzdvihla umiestnenie školy v okrese i v kraji, zapojenie sa do projektov a množstvo aktivít a akcií zrealizovaných školou. Všetkým prítomným poďakovala za účasť,  popriala im príjemnú zábavu. Následne bol ples otvorený valčíkom. 

Po výbornej večeri začala tanečná zábava na parkete, o ktorú sa postaral DJ Matúš Turza. O 21. hodine vystúpila ľudová hudba Vrchári. Počas celého večera sa mohli všetci prítomní fotiť v Smileboxe od LK Studio. Samozrejme, na hostí čakala aj bohatá tombola. Mnohí sa zabávali až do skorého rána. Všetci odchádzali domov vytancovaní, spokojní a s úsmevom na tvári, čo je pre nás najdôležitejšou spätnou väzbou. 

Za úspešným plesom vždy stoja správni ľudia. Na tomto mieste by sme sa teda radi poďakovali všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k príprave a organizácii plesu, hosťom a zároveň jednotlivcom i firmám, čo venovali ceny do tomboly. Ďakujeme a vážime si každú pomoc a ochotu urobiť aj nemožné v prospech dobrej veci.

Už teraz sa tešíme na ďalší ročník. Veríme, že zostaneme verní tradícii  a 7. školský ples dopadne minimálne tak dobre ako tie predchádzajúce plesy. 

Organizačný tím plesu

Neprehliadnite

Zasadnutie Krízového štábu v meste Zlaté Moravce 3. 4. 2020

Zasadnutie Krízového štábu v meste Zlaté Moravce, ktoré sa konalo dňa 3.4.2020 /piatok/ na MsÚ …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.