Neprehliadnite aktuálne články

Zasadnutie Krízového štábu v meste Zlaté Moravce 23. 3. 2020

Zasadnutie Krízového štábu v meste Zlaté Moravce, ktoré sa konalo dňa 23. 3. 2020 /pondelok/ o 8. 00 hod. a o 12,00 hod. na MsÚ Zlaté Moravce.

  • Krízový štáb mesta kontaktoval Okresný krízový štáb Zlaté Moravce ohľadom aktuálnej situácie výskytu koronavírusu COVID -19 na území mesta Zlaté Moravce
  • Krízový štáb mesta kontaktoval Nemocnicu Zlaté Moravce a.s., ktorá informovala, že všetky opatrenia v nemocnici v súvislosti s COVID – 19 sú zverejnené na nasledovnej web stránke: https://www.nemocnicamoravce.sk/o-nemocnici/novinky/200317-covid-19.html
  • Krízový štáb mesta rozhodol o sprístupnení schránky pre občanov mesta Zlaté Moravce (na podanie žiadostí, podnetov atď.). Schránka sa nachádza na hlavnom vchode – vstupných dverách Mestského úradu.
  • Krízový štáb rozhodol o zakúpení ďalších ochranných rúšok pre obyvateľov mesta Zlaté Moravce nad 65 rokov.
  • Krízový štáb riešil dezinfekciu priestorov Mestského úradu ako aj iných objektov v správe mesta Zlaté Moravce.
  • Krízový štáb mesta rozhodol o zvýšení informovanosti MRK. Pomocou pracovníčok Terénnej sociálnej práce sa spustí zvýšená informačná kampaň MRK ohľadom správania sa v mimoriadnej situácii v súvislosti COVID-19 v mestskej časti Chyzerovce a na ulici 1. mája (informovanosť o potrebe dodržiavania zvýšených hygienických návykov a potrebe obmedzenia združovania a zdržiavania sa vo väčších skupinách).
  • Krízový štáb mesta v spolupráci s vedúcou Ekonomického oddelenia riešil spôsob finančného zabezpečenia doteraz prijatých opatrení.
Buďte prvý, kto zahlasuje

Neprehliadnite

Výzva občanom na povinné dodržiavanie karantény

Vážení občania, dávame do vašej pozornosti Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.