Image by fernando zhiminaicela from Pixabay

V ZOS dnes prebehne testovanie na COVID 19

Zasadnutie Krízového štábu COVID-19 v meste Zlaté Moravce, ktoré sa konalo dňa 18. 5. 2020 /pondelok/ o 8.00 hod. na MsÚ Zlaté Moravce.

  • Krízový štáb mesta kontaktoval vedenie Nemocnice Zlaté Moravce a.s. ohľadom aktuálnej epidemiologickej situácie. Nemocnica Zlaté Moravce a.s. informovala, že nemajú zaznamenanú žiadnu zmenu.     
  • Krízový štáb mesta telefonicky  kontaktoval prednostku OÚ Zlaté Moravce. Prednostka OÚ uviedla, že v súčasnej dobe je situácia s výskytom COVID-19 stabilizovaná.
  • Krízový štáb mesta telefonicky preveril aktuálnu situáciu v DOS a ZOS. Mgr. Bošiaková uviedla, že sociálne zariadenia fungujú v bežnom režime. Ďalej informovala, že v ZOS dnes prebehne testovanie diagnostickým testom RAPID PSS na ochorenie COVID-19. Testovaných bude 13 klientov a 10 zamestnancov.
  • Detské ihriská sú za prísneho dodržiavania hygienických opatrení postupne sprístupňované verejnosti.  Používanie pieskovísk na detských ihriskách je z hygienických dôvodov zakázané.
  • Fontána na Námestí A. Hlinku bude spustená podľa vývoja epidemiologickej situácie. Predpokladaný termín jej spustenia je 1. júna 2020.
Buďte prvý, kto zahlasuje

Neprehliadnite

Nový videoklip sa natáčal v hoteli Eminent

V sobotu 23. mája sa hotel Eminent v Zlatých Moravciach premenil na filmové štúdio v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.