Aktuality

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa stala vakcinačným miestom

Nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa stala oficiálnym vakcinačným miestom. Pre veľký záujem verejnosti o očkovanie proti koronavírusu a plne obsadené kapacity v okolitých centrách v regióne, Nemocnica AGEL Zlaté Moravce promptne zareagovala a od dnešného dňa realizuje očkovanie verejnosti proti koronavírusu.

,,Nemocnica AGEL Zlaté Moravce vyšla v ústrety mestu i obyvateľom a na základe súhlasu Ministerstva zdravotníctva SR zriadila od dnes vakcinačné miesto.  Nachádza sa v pavilóne chirurgických disciplín na 1. poschodí nemocnice.  Vakcináciu budú realizovať 2 vakcinačné tímy zložené zo zdravotníkov zlatomoraveckej nemocnice,“ uviedla riaditeľka Nemocnice AGEL Zlaté Moravce MUDr. Nina Horniaková.

Očkovanie sa realizovalo pod taktovkou primárky OAIM MUDr. Jarmily Dekrétovej. Najprv je každému záujemcovi overená jeho totožnosť a správnosť a úplnosť vyplnených formulárov o očkovaní. Prvým zaočkovaným bol dnes ráno senior Pavel Belica. Atmosféra vo vakcinačnom mieste bola výborná, rovnako aj pocity prvého zaočkovaného, s úsmevom na perách absolvoval vakcináciu očkovacou látkou Pfizer BioNTech.

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID 19 vo vakcinačnom mieste Nemocnice AGEL Zlaté Moravce je potrebné sa vopred zaregistrovať a objednať prostredníctvom portálu https://korona.gov.sk/. Nemocnica predpokladá, že denne zaočkuje minimálne 100 záujemcov.

Ak má človek, ktorý nespadá do aktuálne povolenej skupiny na očkovanie, záujem o zapísanie do zoznamu náhradníkov na očkovanie podľa usmernenia Ministerstva zdravotníctva SR, stačí poslať  mail so svojimi údajmi na: vakcinacia@nzm.agel.sk, alebo telefonicky na čísle  0910 491 438.


Súvisiace články

7 Komentárov

  1. Dobrý deň, dnes som to skúšala znovu, no bohužial, Zlaté Moravce nie sú asi vakcinačným miestom, nie sú v zozname a preto sa asi nemôžeme prihlásiť. ďakujem

  2. Dobrý deň, ja sa skúšam prihlásiť už druhý deň na vakcináciu do Zlatých Moraviec, no bohužial. Akonáhle dám miesto vakcinácie Zlaté Moravce napíše, že nastala chyba. ďakujem

  3. Dobrý deň,

    mám jednu otázku. Keď sa nemocnica AGEL Zlaté Moravce sa stala vakcinačným miestom, prečo s nie je v zozname v novom systéme prihlasovania „na čakačku“? Chcel som sa prihlásiť a keď som sa prepracoval na stranu 3, vôbec tam nemocnica v Zlatých Moravciach nebola.

    Vopred ďakujem za odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button