Mikulášska výzva!

Je dobrým zvykom, že Zlaté Moravce navštevuje každoročne Mikuláš so svojimi vernými pomocníkmi. Stretne sa s deťmi, vypočuje si ich básničky a pesničky a obdaruje ich sladkosťami. Tento rok však pandémia zmarila Mikulášove plány.

Osobne sa s deťmi na námestí Zlatých Moraviec uvidieť nemôže. Vymyslel však spôsob, ako predsa len potešiť tie deti, ktoré potešia jeho peknou básničkou alebo pesničkou. Pozor, prichádza veľká mikulášska výzva!

Milé deti zo Zlatých Moraviec, nahrajte krátke video so svojimi básňami alebo piesňami, pošlite ho na facebook Mestského strediska kultúry a športu. Každé jedno dieťa, ktoré tak urobí, obdarí Mikuláš prostredníctvom svojich pomocníkov sladkou odmenou. Svoje videá posielajte do 3. decembra. Okrem toho, všetky detské vystúpenia budú zverejnené vo veľkom mikulášskom videu na stránkach MSKŠ a zlatemoravce.info. Neváhajte a zapojte sa! S pozdravom, Váš Mikuláš

Poslať video do správy

kpark

Neprehliadnite

Online Deň otvorených dverí SOŠ obchodu a služieb

Pozvánka na online Deň otvorených dverí  Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Zlatých Moravciach, ktorý sa uskutoční v utorok …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.