AktualityOznamy

 Autobusy ARRIVA budú počas Veľkej noci premávať v sviatočnom režime

Nitra, 11. apríla 2021 – Spoločnosť ARRIVA zabezpečí prímestskú aj mestskú dopravu počas veľkonočných sviatkov v sviatočnom režime, tak ako po iné roky. Na Veľký piatok 15. apríla, cez Veľkonočnú nedeľu 17. apríla a Veľkonočný pondelok 18. apríla budú spoje premávať ako v nedeľu a štátom uznané sviatky. 

V sobotu 16. apríla budú autobusy premávať vo víkendovom režime, ako počas akejkoľvek inej soboty v roku. Počas školských prázdnin vo štvrtok 14. apríla a utorok 19. apríla majú cestujúci linky prímestskej dopravy k dispozícii ako cez  prázdniny. Platné cestovné poriadky nájdu cestujúci na webovej stránke v sekcii cestovné poriadky. V cestovných poriadkoch sú spoje premávajúce počas jednotlivých dní označené príslušnými symbolmi.

ARRIVA informuje o aktuálnych cestovných poriadkoch, čipových kartách a výhodách ich používania, o prijatých zmenách a poskytovaných službách prostredníctvom  webovej stránky, e-mailu informacie@arriva.sk alebo na linke zákazníckej podpory +421 915 733 733, od 8:00 do 20:00 každý deň vrátane víkendov a sviatkov. Cestujúci sa tiež môžu prihlásiť na odber noviniek na internetovej stránke www.arriva.sk/newsletter. 


Buďte prvý, kto zahlasuje

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button