Aktuality
Populárny článok

Ponuka práce: Do svojho tímu hľadáme 2 pracovníkov do drevovýroby

poradna

Obchodná spoločnosť DREVOSKY spol. s r.o., sa zaoberá piliarskou výrobou, výrobou drevených obalov, drevených paliet, drevených polotovarov, zabezpečenie balenia tovaru do našich obalov, tepelné ošetrenie reziva a impregnácia dreva, predaj reziva.

Do svojho tímu hľadáme 2 pracovníkov do drevovýroby:

Náplň (druh) práce:

  • – piliarska výroba,
  • – výroba drevených obalov,
  • – výroba drevených paliet,
  • – výroba drevených polotovarov,
  • – zabezpečenie balenia tovaru do našich obalov,
  • – tepelné ošetrenie reziva a impregnácia dreva,
  • – predaj reziva.

Miesto výkonu práce: Topoľčianska 431, 951 85 Skýcov

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný pomer: na neurčitý čas

Pracovná oblasť: drevospracujúci priemysel

Pracovné miesto:

Vhodné aj pre Ukrajincov/ absolventov

Mzdové podmienky:

Výška mzdy sa odvíja od počtu odpracovaných hodín.
Skúšobná doba 1 mesiac (zaučenie) mzda – 4,50€/h
Po skúšobnej dobe od 5€/h až 5,50€/h

Pracovné podmienky

  • Pracovný čas: od 7:00 do 15:40
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie

  • Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

  • bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

  • Ďalšie požiadavky:
  • Ukončená stredná škola buď výučný list na odbore nezáleží alebo maturitne vysvedčenie.

Kontaktná osoba: Jozef Čmiko, konateľ

        Tel. kontakt: 0908 750 716

Životopis posielajte na emailovú adresu: office@drevosky.sk

obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button