Komerčné články

Zlaté prívesky pre skutočných fashionistov!

obed

Jedinečnosť outfitu je daná detailmi – a módne šperky sa s tým vyrovnávajú najjednoduchšie! Oblečte si tie najjednoduchšie šaty a pridajte zlatý prívesok na retiazke – a ste neprekonateľní. Správne vybraný doplnok urobí akýkoľvek vzhľad elegantným a štýlovým!

Populárny šperk, prívesok sa zvyčajne nosí okolo krku pomocou zlatej retiazky, silikónovej nite alebo šnúry vyrobenej z hodvábu, kože a gumy. Ale tieto ozdoby sa dajú nosiť nielen na krku. Zlatý prívesok sa jednoducho pripevní na náramok, možno ním ozdobiť účes, opasok alebo aj tašku. Môžete nosiť jeden prívesok alebo niekoľko súčasne – podľa ľubovôle a dodať tak vášmu každodennému outfitu zvýraznenie.

Aby ste si vybrali zlatý prívesok pre seba alebo ako darček, mali by ste určiť vhodný dizajn a veľkosť príslušenstva, ako aj typ očka na šnúrku alebo retiazku: odnímateľné alebo neodnímateľné.

Ako si vybrať správne prívesky

Nezabudnite na harmonickú kombináciu retiazky a prívesku. Dávajte pozor na typ tkania a jeho kvalitu, ako aj na kov, veľkosť, pohodlie a spoľahlivosť spojovacieho prvku. Ideálne je kúpiť si prívesok a hneď k nemu zobrať retiazku.

Sortiment týchto šperkov je obrovský, ale aby ste sa nepomýlili a nekúpili doplnok, ktorý nebude zdobiť, ale zdôrazňovať obraz, je dôležité venovať pozornosť niektorým bodom.

Prívesky v podobe zvieratiek alebo kvetov sú dobrým variantom pre dieťa alebo veľmi mladé dievča a pre zrelšie dievčatá a ženy sú vhodné prísnejšie zlaté prívesky. Obojstranne výhodnou možnosťou je klasický štýl, ktorý sa hodí k akémukoľvek vzhľadu.

Pre široký a krátky krk sú vhodné zlaté prívesky s dlhou retiazkou. To ju vizuálne „vytiahne“. Ak je krk dlhý, mali by ste zvoliť krátke alebo stredne dlhé reťazce.

Aj taký malý detail ako farba pleti je dôležitý. Zlaté prívesky z kovu bielej alebo červenej farby budú vyzerať skvele na ženách tmavej alebo opálenej pleti. To výhodne zdôrazní bronzový odtieň pokožky. Možnosti žltého zlata sú lepšie pre ľahkú pokožku.

Ku košeliam a blúzkam by ste mali zvoliť malé prívesky na krátkej retiazke. Výstrih v tvare V doplní ozdoby v tvare písmena “V”. Okrúhly výstrih dobre ladí s objemnými príveskami a krátkou šnúrkou.

Každodenný vzhľad vám umožňuje nosiť rôzne doplnky a experimentovať s tvarmi a farbami! Doplňte svoj imidž a buďte krásni a jedineční každý deň! Teraz existuje veľa príveskov vyrobených zo zlata a môžete si vybrať originálny model pre každú udalosť.


Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button