Domov / Aktuality / MŠ ŠTÚROVA: DEŇ DETÍ
www.zlatemoravce.info

MŠ ŠTÚROVA: DEŇ DETÍ

 

Aj slniečko sa vo štvrtok 01. júna 2017 usmievalo na našich šikovných škôlkarov. Počas dňa, ktorý patrí iba im – DEŇ DETÍ, si užili na školskom dvore veselé športové dopoludnie. Čakali ich rôzne súťaže, športové disciplíny a hlavne zábava. 

A ako sa na takýto sviatok patrí nechýbala dobrá zábava, sladké prekvapenie a samozrejme všetci naši športovci dostali za odmenu medailu. 

Ale to ani zďaleka nebol koniec našich osláv. Aby si každý užil   do sýtosti, pokračovali sme aj v piatok. Teraz už aj s rodičmi, súrodencami a kamarátmi sme si užili horúce popoludnie v materskej škole. 

Popoludnie sme odštartovali spoločným tancom a potom prišlo jedno prekvapenie za druhým. Zavítala medzi nás Simsalala, s ktorou sme si veselo zaspievali, zatancovali a zahrali na hudobné nástroje.  No a čo si deti najviac želali na osvieženie po takomto výkone? No predsa zmrzlinu… Deti čakalo na stolíkoch občerstvenie a to sa už rozbiehala naša tradičná opekačka. Mamičky, oteckovia, ale aj deti opekali dobroty a medzi tým boli škôlkari obdarovaní.  Každé dieťa si odnášalo okrem zážitkov aj milé lopty, s ktorými mohla zábava pokračovať aj doma …  

Ivana Micheličová

MŠ Štúrova

 

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

Nová medicínska technika zlepší starostlivosť o akútnych pacientov

  Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL,  zakúpila modernú medicínsku techniku v hodnote takmer 14-tisíc eur. …

Pridaj komentár