Domov / Aktuality / V hlavnej úlohe palacinky
www.zlatemoravce.info

V hlavnej úlohe palacinky

 

V hlavnej úlohe palacinky – 7. 11. 2017 – Stredná odborná škola obchodu a služieb Zlaté Moravce – 2. a 3. miesto

Spojená Škola Scota Viatora Ružomberok  pod záštitou Tatranského klubu SZKC ako člen Tatranského klubu SZKC usporiadala už ôsmy ročník čoraz populárnejšej súťaže obľúbenej hlavne medzi mladými študentmi – Majster palacinka.

Do súťaže sa prihlásilo 16 stredných škôl z celého Slovenska. Nakoľko je to jedna z ciest ako upútať mladých ľudí, ktorí sa práve budú rozhodovať o svojom ďalšom povolaní a profesionálnom smerovaní, preto sa tejto súťaže rozhodli zúčastniť aj žiaci Strednej odbornej školy obchodu a služieb zo Zlatých Moraviec pod vedením MOV Bc. D. Magušinovej – K. Sviteková, L. Rajtárová, P. Paulis, A. Borovský, D. Tarkay a P. Baláž.

Výsledky tohoto ročníka nás veľmi potešili, nakoľko prístup všetkých bol veľmi zodpovedný a ich práce boli plné zručnosti a odvahy.

Hodnotiaca komisia v zložení: Miloš Červenka, Radovanom Budzák a Roman Korytko zodpovedne hodnotila každú prácu. Výsledkom snaženia našich žiakov bolo druhé a tretie miesto.

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

KONCERT ROKA V LEVICIACH

Scott Kinsey – keyboard Svetoznámy hráč na klávesové nástroje Scott Kinsey bol dvadsať rokov tajnou …

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.