Zimný štadión Zlaté Moravce, 14. 1. 2018 (nedeľa), organizátor HC Zlaté Moravce, ZsZĽH

• HK TRNAVA

Štartovné:

Platí sa pred začiatkom turnaja, vo výške 50,- eur na mužstvo.

Systém turnaja:

Hrajú 4 družstvá, systémom každý s každým. Každé družstvo je rozdelené do dvoch družstiev A a B podľa výkonnosti hráčov od najlepších po najslabších. Hrá sa súčasne v dvoch krajných tretinách ľadovej plochy, družstvo A proti A a B proti B, pričom góly v zápase sa sčítavajú za A a B družstvo. Minidružstvá A a B hrajú proti sebe celý zápas. Každý faul sa trestá trestným strieľaním. Každé družstvo musí mat’ 2 sady dresov (svetlé a tmavé). Zákaz vstupu rodičov do priestoru ľadu a striedačiek !!!

Hrá sa 2 x 15min – čistý čas , podľa pravidiel pre minihokej (ZsZĽH). Úprava ľadovej plochy po odohratí dvoch zápasov. Rozkorčuľovanie pred zápasom 5 min. Polčasová prestávka 3min.

Zdravotná služba : Zabezpečí organizátor HC Zlaté Moravce

Kontakt: Radoslav Lobb  0911 031 654, hczm@hczm.sk