Domov / Aktuality / „1944 – SNP“

„1944 – SNP“

 

Stredná odborná škola obchodu a služieb Zlaté Moravce – Nitriansky samosprávny kraj v spolupráci s Múzeom SNP v Banskej Bystricisi Vás dovoľuje pozvať na dokumentárnu výstavu o Slovenskom národnom povstaní „1944 – SNP“, ktorú pripravilo Múzeum SNP a jej autorom je jeho riaditeľ PhDr. Stanislav Mičev. Súčasne je možné vzhliadnuť dokumentárny film o SNP, ktorý vznikol v spolupráci s Múzeom SNP a RTVS.

Slávnostné otvorenie výstavy sa uskutočnilo dňa 10. apríla 2018 o 10.00 hod.v priestoroch auly Strednej odbornej školy obchodu a služieb Zlaté Moravce. Výstavu otvoril poslanec NSK a vedúci odboru školstva okresného úradu v Nitre Mgr. Milan Galaba.Slávnostné otvorenie spestrili vystúpenia žiakov a žiačok našej školy a folklórnehosúboru Čaračan.

Výstava sa uskutoční od 10. apríla do 10. mája 2018 v priestoroch auly Strednej odbornej školy obchodu a služieb Zlaté Moravce.

Lektormi výstavy budú študenti našej školy, ktorí sa pripravovali pod vedením PhDr. Jany Odrobiňákovej z Múzea SNP.

V prípade záujmu o vzhliadnutie výstavy je možné si dohodnúť termín na mailovej adrese strodnto@doszm.edu.skalebo t. č. 037/6423070.

Foto:

čítajte tiež...

Žiaci zo SOŠ obchodu a služieb v Zlatých Moravciach opäť úspešní

V dňoch 22. – 23. 11. 2018 sa v Bratislave konal 20. ročník Medzinárodného  veľtrhu cvičných firiem …