Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / „1944 – SNP“

„1944 – SNP“

 

Stredná odborná škola obchodu a služieb Zlaté Moravce – Nitriansky samosprávny kraj v spolupráci s Múzeom SNP v Banskej Bystricisi Vás dovoľuje pozvať na dokumentárnu výstavu o Slovenskom národnom povstaní „1944 – SNP“, ktorú pripravilo Múzeum SNP a jej autorom je jeho riaditeľ PhDr. Stanislav Mičev. Súčasne je možné vzhliadnuť dokumentárny film o SNP, ktorý vznikol v spolupráci s Múzeom SNP a RTVS.

Slávnostné otvorenie výstavy sa uskutočnilo dňa 10. apríla 2018 o 10.00 hod.v priestoroch auly Strednej odbornej školy obchodu a služieb Zlaté Moravce. Výstavu otvoril poslanec NSK a vedúci odboru školstva okresného úradu v Nitre Mgr. Milan Galaba.Slávnostné otvorenie spestrili vystúpenia žiakov a žiačok našej školy a folklórnehosúboru Čaračan.

Výstava sa uskutoční od 10. apríla do 10. mája 2018 v priestoroch auly Strednej odbornej školy obchodu a služieb Zlaté Moravce.

Lektormi výstavy budú študenti našej školy, ktorí sa pripravovali pod vedením PhDr. Jany Odrobiňákovej z Múzea SNP.

V prípade záujmu o vzhliadnutie výstavy je možné si dohodnúť termín na mailovej adrese strodnto@doszm.edu.skalebo t. č. 037/6423070.

Foto:

Neprehliadnite

Slávnostný rozprávkový zápis do 1. ročníka v ZŠ Pribinova 1

Základná škola, Pribinova 1, Zlaté Moravce oznamuje rodičom budúcich prváčikov nasledovné informácie +10

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.