Neprehliadnite aktuálne články
Domov / Aktuality / MŠ Štúrova: Rozlúčka predškolákov

MŠ Štúrova: Rozlúčka predškolákov

Znovu po roku nastal ten čas, kedy prichádza chvíľa lúčenia. Detičky, ktoré prišli nesmelo pred tromi-štyrmi rokmi do materskej školy, odchádzajú z nej teraz už ako smelí predškoláci, z ktorých sa od septembra 2018 stanú žiaci prvej triedy. 

Na konci júna si užili svoje posledné vystúpenie v materskej škole, kde sa tancom, básničkami a spevom rozlúčili so škôlkou, so svojimi kamarátmi a so všetkými zamestnancami materskej školy. 

Program bol ozaj bohatý. Predviedli sa mažoretky, tanečníci aj speváci. Po spoločnom balónovom tanci, predškoláci vypustili balóny, ktoré symbolicky  – tak oni – odleteli zo škôlky.

Keď už boli všetci slávnostne pasovaní za prvákov, nastal čas na sladkú pochúťku – krásnu tortu, na ktorej si všetky detičky pochutili.

Ďakujeme za trofej, ktorou sme boli ocenení a verte, že nezabudneme. 

Rovnako ďakujeme všetkým, čo pomohli akýmkoľvek spôsobom našej materskej škole a prejeme krásne a príjemne strávené letné chvíle. 

Ivana Micheličová
MŠ Štúrova

Fotogaléria:

Neprehliadnite

Pozvánka UKF na Deň otvorených dverí 2019

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre srdečne pozýva na Deň otvorených dverí 2019, ktorý sa bude konať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share