Domov / Aktuality / Situácia s bývaním trápila ľudí v Zlatých Moravciach už dlhodobo.
Nová bytovka na Ulici 1. mája

Situácia s bývaním trápila ľudí v Zlatých Moravciach už dlhodobo. Hneď po nástupe do úradu som sa začal s týmto problémom zaoberať. Naša vízia sa pretavila do výstavby moderného bytového domu na Ulici 1. mája. Podarilo sa a 30. apríla tohto roku sme viac ako 50-tke ľudí odovzdali kľúče od nového bývania. Po 15 rokoch sľubov predchádzajúcich vedení sme sa odhodlali urobiť správny krok, ktorý reálne zlepší životy ľudí. Urobím všetko pre to, aby takéto bývanie bolo dostupné pre všetkých, ktorý o to mesto požiadajú. Pokračujme spolu v rozvoji mesta Zlaté Moravce.

Uverejnil používateľ Dušan Husár Streda 31. október 2018

Situácia s bývaním trápila ľudí v Zlatých Moravciach už dlhodobo.

Situácia s bývaním trápila ľudí v Zlatých Moravciach už dlhodobo. Hneď po nástupe do úradu som sa začal s týmto problémom zaoberať. Naša vízia sa pretavila do výstavby moderného bytového domu na Ulici 1. mája.

Podarilo sa a 30. apríla tohto roku sme viac ako 50-tke ľudí odovzdali kľúče od nového bývania. Po 15 rokoch sľubov predchádzajúcich vedení sme sa odhodlali urobiť správny krok, ktorý reálne zlepší životy ľudí. Urobím všetko pre to, aby takéto bývanie bolo dostupné pre všetkých, ktorý o to mesto požiadajú. Pokračujme spolu v rozvoji mesta Zlaté Moravce.

zdroj: FB: Dušan Husár

Komentáre

komentárov

čítajte tiež...

Spolupráca s partnerskou školou v Angoulême vo Francúzsku

Koncom októbra  SOŠ obchodu a služieb nadviazala spoluprácu s partnerskou školou vo Francúzsku v Angoulême – Lycée privé …

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.