Innovation Camp

V stredu, dňa 7.11. 2018, sa žici Strednej odbornej školy obchodu a služieb P. Hrúziková, S. Nehézová, T. Gregor, J. Kunský zúčastnili súťaže Innovation Camp pod vedením pani profesorky G. Ondrejmiškovej. Innovation Camp je celodenná súťaž, počas ktorej sme pracovali na reálnej výzve, ktorú vytvoril organizátor súťaže v spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne ako partnerom programu.

Boli sme rozdelení do zmiešaných tímov a našou úlohou bolo nájsť najlepšie riešenie zadanej výzvy na danú tému a prezentovať ho pred odbornou porotou. Súťaže sa zúčastnilo 100 žiakov zo stredných, ale aj základných škôl z celého Slovenska.

Na konci dňa sme odchádzali s lepšími komunikačnými a prezentačnými zručnosťami a taktiež sme si priblížili fungovanie reálneho podnikateľského prostredia.

Neprehliadnite

LIVE prenos z pokračovania 12. MsZ v Zlatých Moravciach

Pokračovanie 12. zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach sa uskutoční dňa 02. júla 2020 (štvrtok) o 16.00 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.