AktualityOznamy

Tradičný Zlatomoravecký jarmok ani v tomto roku nebude

obed
poradna

Podobne ako minulý rok, ani tento rok si koncom septembra nebudeme môcť užiť tradičný Zlatomoravecký jarmok. Dôvodom je opäť koronavírus.

Vedenie mesta a Mestské stredisko kultúry a športu v Zlatých Moravciach rozhodli, že ani v tomto roku sa nebude konať tradičný Zlatomoravecký jarmok.

„Po zvážení všetkých dostupných, relevantných informácií, ako aj na základe odhadovaného vývoja pandemickej situácie v súvislosti s ochorením Covid-19, sme dospeli k rozhodnutiu neorganizovať tento rok tradičný Zlatomoravecký jarmok,“ uviedlo vedenie Mestského strediska kultúry a športu v Zlatých Moravciach. 

Zlatomoravecký jarmok je najväčšie kultúrno-spoločenské podujatie v Zlatých Moravciach. Konáva sa pravidelne v závere septembra v centre Zlatých Moraviec, kde sú umiestnené desiatky predajných stánkov s rozličným tovarom a dobrotami. Súčasťou jarmoku býva aj bohatý kultúrny program, ktorý prebieha na Námestí Andreja Hlinku. 

Peter Klimant 


obed

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button